"Král je mrtev. Ať žije král!"

NA HORY A DÁL - HANIBAL JOURNAL

Slovy klasika: řekli jsme si NE! Ne, už nechceme tisknout několik tisíc kusů papírového katalogu. To není ekologické (i když šlo vždy o recyklovaný papír). Není to ani hodné 21. století. Zkrátka chceme udělat něco lepšího. Zasloužíte si to Vy, zaslouží si to i planeta!

Bylo by zbytečné klást si nízké cíle. Však ona laťka byla vždycky posazena hodně vysoko, náš katalog byl samozřejmě (udělejte prostor pro naše ego) ten nejkrásnější a nejlepší v Česku. Takže, král je mrtev, ať žije král! Představujeme Vám NA HORY A DÁL - Hanibal Journal!

Od teď čtyřikrát do roka dostanete nový kousek outdoorového journalu, který bude přetékat zajímavým obsahem: recenzemi, tipy na cesty, rozhovory s outdoorovými osobnostmi a v neposlední řadě novinkami. Ale už to nebudou tupé dvoustránky s přehledy produktů! Produkty budou zasazené do kontextu cest, výstupů a oblastí, okomentovány Hanibal teamem tak, aby bylo na první pohled jasné, o co jde. Ale teď to hlavní. Jsme ve 21. století, a tak bude každé vydání dostupné hlavně online a také ke stažení do Vašich zařízení. 

Stáhnout 1. vydání Hanibal Journal

Velikost přibližně 60MB, interaktivní pdf

Proč? Protože to nebude jen tupé prohlížení stránek! Hanibalí journal je interaktivní, a to do takové míry, že témeř cokoliv, co v něm najdete, Vás pouhým dotykem obohatí o další informace - stačí kliknout a prohlížíte galerii fotek, videorecenzi, nebo už brouzdáte v detailu produktu, kde najdete všechny důležité informace.

Pro milovníky našeho recyklovaného papíru máme ale dobrou zprávu. V omezené míře máme vytištěnou i offline verzi. Chápeme, že někteří z Vás milují vůni papíru a tiskařské barvy. Takové číslo ale nebude zadarmo. Nechceme na něm vydělávat, ale také nechceme, aby končilo po deseti minutách v koši. Má hodnotu obsahu, papíru aspousty práce mnoha lidí.

KOUPIT TIŠTĚNOU VERZI

Chcete nám přispět na náš Journal? Pošlete SMS ve tvaru: JOURNAL
na číslo:
9033320 Cena SMS je 20 Kč vč. DPH
9033330 Cena SMS je 30 Kč vč. DPH
9033350 Cena SMS je 50 Kč vč. DPH
9033379 Cena SMS je 79 Kč vč. DPH
9033399 Cena SMS je 99 Kč vč. DPH
Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Reklamace plateb na reklamace@airtoy.cz nebo lince 602 777 555, 9 - 17 hodin, Po-Pá, www.platmobilem.cz. Kontakt na provozovatele: info@hanibal.cz

Tak to je tedy za nás vše. Přejeme příjemné čtení, a pokud se Vám Hanibal journal líbí, pošlete pochvalu na adresu majitele@hanibal.cz. Pokud se Vám nelíbí, máme pro vás dedikovanou schránku s názvem spam@hanibal.cz :)


Doprava zdarma

Při nákupu nad 2000 Kč platíme dopravu po ČR za Vás.

Více o cenách dopravy

Možnost osobního odběru

Objednávku si můžete vyzvednout i na 3 kamenných prodejnách, vše si vyzkoušet a poradit se s námi.

Kde nás najdete

Potřebujete poradit?

720 984 263 (10 - 18 h)

Rádi vám pomůžeme
s výběrem i objednávkou.

Proč nakoupit u nás?

  • Prodáváme jen to, co bychom si sami koupili: Zaměřeni jsme hlavně na české, ale i na zahraniční značky.
  • Testujeme sami na sobě: Víme, jaké boty se hodí na ferraty a jaké kalhoty na trek. Testovali jsme je.
  • Vlastní prodejny & velké sklady: Tři kamenné prodejny a naprostá většina zboží skladem. Vše si můžete před nákupem vyzkoušet.

Klub Hanibal

1% z nákupů zpět
30 dní na vrácení
Žádné starosti s paragony

Více o klubu Hanibal