Luxusní dezert, který si kdekoli na cestách připravíte během chviličky.
Malinová novinka mezi lehkými a skladnými dezerty na cesty od ověřeného německého výrobce rozhodně nezklame. Po náročné cestě si zaslouženou odměnu vychutnáte do pár minut - stačí roztrhnout pytlík, přilít 200 - 220 ml studené vody, zamíchat a nechat krátce odstát.
Obal Travellunch je velmi odolný vůči mechanickému poškození, takže se v batohu jen tak neroztrhne.
Specifikace:
- Bez konzervantů
- Kvalitní suroviny
- Skladné
- Není potřeba další nádobí
- Rychlá příprava
- Hmotnost: 100 g
Složení: Maliny 7%, sušené plnotučné mléko, sušená smetana, cukr, modifikovaný bramborový škrob, glukózový sirup, mléčné proteiny, laktóza, palmový olej, maltodextrin, aromatické látky, sůl, emulgátor: kyselina mléčná; zahušťovadlo: karagenan; barviva: kurkuma, paprika, karoten; aroma
- Alergeny: Mléko.
Nutriční hodnoty ve 100 g suchého výrobku:
| Nutriční hodnoty | 100 g |
| Energetická hodnota | 1679 kJ (401 kcal) |
| Bílkoviny | 6,7 g |
| Sacharidy | 78 g |
| Tuky | 5,8 g |
- Recenze na výrobky Travellunch na SvětOutdooru.cz
Vhodné pro
Bikepacking
Cestování
Kempování
Turistika a treking
Skialpinismus
VHT
| Hmotnost | 100 g |
|---|---|
| Materiál | maliny, plast, potraviny |
| Vyrobeno v ČR | NE |
| Pohlaví | unisex, pánské, dámské |
| Možné využití | sportovní, bivakovací, expediční, kempingové, turistické |
| Sezóna | jaro, léto, podzim, zima, čtyřsezónní |
| Hmotnost po přípravě | 310 g |
| Hmotnost před přípravou | 100 g |
| Podle surovin | Ovoce |
| Podle vlastností | Bezlepkové |
| Aktivita | běžky, bikepacking, freeride, horolezectví, kempování, lezení, skialpinismus, turistika a treking, VHT, via ferrata |
| Upřesnění/typ | pro jednoho, sušené, dehydratované |
| Výrobce / Dodavatel |
Travellunch
Výrobce Simpert Reiter GmbH Weddigenstraße 2–6, 86179 Augsburg, Německo info@travellunch.de |
Recenze
I teplý je výborný.
Potřebujete
poradit?
Napište nám na e-mail: info@hanibal.cz.
Alternativní produkty
Travellunch
Německá firma Simpert Reiter má s potravinářským provozem zkušenosti již od roku 1928. Jídla Travellunch se vyrábějí procesem zamrazení a dehydratací. Díky tomu je výsledná porce jídla velmi lehká a má dlouhou trvanlivost. Pokrm se zalévá horkou vodou přímo do obalu, takže odpadá mytí ešusu. Menu je opravdu bohaté, kromě hlavních jídel si můžete pochutnat na polévkách nebo dezertech. S sebou doporučujeme vzít i dlouhou lžíci, se kterou se z obalu jí mnohem lépe.



























































































































0 příspěvků
Zeptejte se
Máte dotaz k tomuto produktu? Využijte této diskuze.
Pro využití diskuze se .