Jak se vybavit na trail running
Běh v terénu, v lesích, horách po pěšinkách, suťoviscích, ale i svozových cestách. Zkrátka trail running. Jak se na něj vybavit a co si s sebou zabalit vám poradíme v našem článku!
PřečístŠpičkové ultralehké karbonové hole určené pro trailrunning, skyrunning a fast hiking, kde rozhoduje rychlost a okamžité nasazení bez zdržování.
1 barva
Velikost
Špičkové ultralehké karbonové hole určené pro trailrunning, skyrunning a fast hiking, kde rozhoduje rychlost a okamžité nasazení bez zdržování.
Rychlost. Efektivita. Každý krok pod kontrolou. Black Diamond Distance Carbon Z FKT vznikly s jediným cílem: umožnit co nejrychlejší pohyb v horách bez zbytečných ztrát energie. Inspirované elitními atlety a nejrychlejšími výkony, posouvají hranice ultralehkých běžeckých holí pro závody i rychlé horské výzvy.
Klíčovým prvkem je inovativní ultralehký rukavicový popruh FKT, který umožňuje okamžité nasazení i složení holí. Magnetické rychloupínání se intuitivně připojí k holím a jediným stiskem tlačítka je opět uvolní - ideální při střídání běhu, výšlapu a seběhu. Výsledkem je plynulý přenos síly bez nutnosti zdlouhavého nastavování.
Celokarbonová konstrukce v kombinaci s Z-konstrukcí a technologií Speed Cone zajišťuje bleskové rozložení i složení holí a vysokou tuhost při minimální hmotnosti. Prodloužená rukojeť z ultralehké EVA pěny umožňuje rychlou změnu úchopu v prudkém terénu a zvyšuje kontrolu při maximálním tempu.
| Hmotnost | 324 g |
|---|---|
| Materiál | karbon, polykarbonát, korek |
| Vyrobeno v ČR | NE |
| Pohlaví | pánské, dámské, unisex |
| Možné využití | sportovní, turistické, běžecké |
| Sezóna | jaro, léto, podzim, zima, čtyřsezónní |
| Antishock | NE |
| Délka po složení | 38 cm |
| Druh holí | třídílné a vícedílné hole |
| Maximální délka | 130 cm |
| Výrobce / Dodavatel |
Black Diamond
Výrobce Black Diamond Equipment Europe GmbH Hans-Maier-Strasse 9, 60202 Innsbruck, Rakousko info@blackdiamond.eu |
Recenze
Žádné hodnocení
Potřebujete
poradit?
Napište nám na e-mail: info@hanibal.cz.
Běh v terénu, v lesích, horách po pěšinkách, suťoviscích, ale i svozových cestách. Zkrátka trail running. Jak se na něj vybavit a co si s sebou zabalit vám poradíme v našem článku!
Přečíst
Black Diamond je americká značka s bohatou historií. Své počátky datuje do roku 1957. Od té doby skupina lezců, sportovců a lyžařů vytváří produkty, které jsou na vysoké úrovni nejen mírou inovace, ale také zpracováním, funkčností a designem. V nabídce jsou speciální karabiny Black Diamond určené pro jištění, legendární friendy Black Diamond Camalot, první karabinu s drátěným zámkem Hot Wire, batohy pro horské lezení, čelovky a mnoho dalších řešení pro bezpečnější pohyb v horách vertikálně i horizontálně. .
| Korunní | Senovážné nám. | |
|---|---|---|
| Barva: black, Velikost: 115 cm | 0 pár | 0 pár |
| Barva: black, Velikost: 120 cm | 0 pár | 0 pár |
| Barva: black, Velikost: 125 cm | 0 pár | 0 pár |
| Barva: black, Velikost: 130 cm | 0 pár | 0 pár |
Poradíme vám
s výběrem
Na prodejnách v rámci otevírací doby
0 příspěvků
Zeptejte se
Máte dotaz k tomuto produktu? Využijte této diskuze.
Pro využití diskuze se .