Jak vybrat stan?
Domov na cestách. Můj dům, můj hrad. Hotel s miliony hvězd. To všechno je synonymum pro stan. A správná volba stanu může znamenat pohodlné ubytování v přírodě. Součást výbavy, jejíž výběr není radno podcenit.
PřečístTuristický stan pro dvě osoby se speciální tmavou tkaninou v ložnici pro klidný spánek.
Turistický stan pro dvě osoby se speciální tmavou tkaninou v ložnici pro klidný spánek.
Stan Coleman Darwin 2 BlackOut je ideální volbou pro cestování, kempování a turistiku během jara, léta i podzimu. Tento třísezónní stan nabízí kapacitu pro 2 osoby a podporuje pohodlný a klidný spánek díky inovativní BlackOut Bedroom Technology, která blokuje až 99 % denního světla a udržuje vnitřní teplotu až o 5°C nižší.
Vyroben z kvalitních materiálů, polyester s PU zátěrem, podlepenými švy a polyethylenovou podlážkou s vodním sloupcem 4500 mm. Stan spolehlivě odolává dešti i větru. Konstrukce je tvořena dvěma lehkými a pružnými sklolaminátovými pruty, které zaručují stabilitu i během nepříznivého počasí. Díky samozhášecímu materiálu (Fire Retardant) je zvýšena bezpečnost při používání ohně v okolí.
Dalšími praktickými vlastnostmi jsou síťovaná ventilace pro optimální proudění vzduchu bez vniknutí hmyzu a síťované rukávy na tyče, které minimalizují větrný hluk a zvyšují aerodynamiku stanu.
| Aktivita | Cestování, Kempování, Turistika a treking |
|---|---|
| Hmotnost | 3200 g |
| Materiál | laminát, polyester, polyethylen |
| Vyrobeno v ČR | NE |
| Pohlaví | dámské, pánské, unisex |
| Možné využití | cestovní, turistické, kempingové |
| Sezóna | jaro, léto, podzim, třísezónní |
| Délka vnitřního stanu | 210 cm |
| Materiál podlážky | Polyethylen - PE |
| Materiál prutů | Sklolaminát |
| Materiál tropika | Polyester - PES |
| Maximální vnitřní výška | 100 cm |
| Počet osob | 2 osoby |
| Počet prutů | 2 |
| Počet vchodů | 1 |
| Rozměr po sbalení | 16x46 cm |
| Šířka vnitřního stanu | 140 cm |
| Vodní sloupec podlážky | 4500 mm |
| Vodní sloupec tropika | 4500 mm |
| Výrobce / Dodavatel |
Coleman
Výrobce CAMPING GAZ CS s.r.o Českomoravská 2408/1a, 19000 Praha 9, Česko objednavky@newellco.com |
Recenze
Žádné hodnocení
Potřebujete
poradit?
Napište nám na e-mail: info@hanibal.cz.
Domov na cestách. Můj dům, můj hrad. Hotel s miliony hvězd. To všechno je synonymum pro stan. A správná volba stanu může znamenat pohodlné ubytování v přírodě. Součást výbavy, jejíž výběr není radno podcenit.
Přečíst
Společnost Coleman založil na samém počátku 20. století William Coffin Coleman (1870-1957), který v r. 1900 začal v Kingfisheru v Oklahomě prodávat benzínové lampy. Dnes je tato americká společnost jedním z předních světových výrobců campingového vybavení. V naší nabídce najdete velmi lehké stany, prostorné rodinné stany, spací pytle, pohodlné nafukovací matrace, turistické vařiče a další.
Poradíme vám
s výběrem
Na prodejnách v rámci otevírací doby
0 příspěvků
Zeptejte se
Máte dotaz k tomuto produktu? Využijte této diskuze.
Pro využití diskuze se .