Tilak Ultralight
Lehké a odolné nepromokavé kalhoty z nového třívrstvého materiálu Gore-Tex určené k všestrannému využití. Vyrobeny v České republice.
Lehké a odolné nepromokavé kalhoty z nového třívrstvého materiálu Gore-Tex určené k všestrannému využití. Vyrobeny v České republice.
Lehké a dobře sbalitelné nepromokavé kalhoty určené k univerzálnímu využití, ideální jako záložní kalhoty pro případ zhoršení počasí. Spojení dokonalé ochrany před nepříznivými povětrnostními vlivy a velmi nízké hmotnosti.
- Anatomicky tvarovaná kolena
- 13 mm páska „Micro Tape“
- Krátký zip v dolní části nohavic
- Jedna vnější kapsa
- Zipy a druky YKK
- Materiál: třívrstvý Gore-tex
- Ret: < 7,50 m2.Pa.W-1
- Hmotnost: (L): 300 g
- vyrobeno v České republice
- výborný pozáruční servis
Vhodné pro
Bikepacking
Turistika a treking
Hmotnost | 300 g |
---|---|
Materiál | Gore-Tex |
Vyrobeno v ČR | ANO |
Pohlaví | pánské |
Možné využití | sportovní, turistické, proti větru, nepromokavé |
Sezóna | jaro, léto, podzim, zima, čtyřsezónní |
Typ kalhot | nepromokavé |
Membrána | Gore-Tex |
Aktivita | freeride, turistika a treking, VHT |
Upřesnění/typ | převlekové, nepromokavé |
Výrobce / Dodavatel |
Tilak
Výrobce Tilak a.s. Žerotínova 627/81, 78701 Šumperk, Česko info@tilak.cz |
Recenze
Nemá boční kapsy.
Radim
Zdravím, sháním kalhoty do špatného počasí na kolo/turistiku. Tilak Ultralight jsou mi sympatické, ale nevím jak by se tvářil GoreTex Active na dlohodobý tlak na sedátku. Co myslíte?Díky za názor.R
Tomáš Hlaváček
Dobrý den,jaké šle by jste doporučili jako kompatibilní s Ultralighty? Mají dohromady 4 poutka a to není úplně běžné. Díky za info. TH
Tomáš Dušek
Dobrý den, jaký je vodní sloupec a jaká je prodyšnost u těchto kalhot? Děkuji. Tomáš
Petr Bena
Dobrý den, mají tyto kalhoty podšívku? Děkuji
Olga Chalupová
Dobrý den,prosím o jaký typ Gore-texu se jedná? Děkuji
Potřebujete
poradit?

Lucie a tým
220 920 820 (8:30-16:30 h)
info@hanibal.cz
Alternativní produkty

Tilak
Tilak je českou a v Česku vyrábějící firmou s krásnou a bohatou historií. Založena byla již před rokem 1989, kdy Roman Kamler začal šít péřové spací pytle pro sebe a své kamarády. S časem se Tilak stal uznávanou firmou s licencí pro zpracování materiálů, jako Gore-Tex, Windstopper, Ventile, Polartec či Pertex. Své outdoorové oblečení stále vyrábí v Šumperku, a to primárně s důrazem na dokonalé zpracování, špičkovou kvalitu a funkčnost. Na své výrobky poskytuje čtyřletou záruku. Mezi nejslavnější výrobky patří horolezecké bundy Tilak Raptor a Tilak Evolution. Hanibal je největším prodejcem výrobků Tilak v České republice. Najdete zde téměř kompletní sortiment.
5 příspěvků
Zeptejte se
Máte dotaz k tomuto produktu? Využijte této diskuze.
Pro využití diskuze se
.