Hanibal Czech Outdoor Awards 2020: VÍTĚZOVÉ!
Pojďte se podívat, jak dopadlo všelidové hlasování a který z devíti českých outdoorových produktů získal titul Produkt roku 2020!
PřečístDámská ultralehká péřová bunda s minimalistickými parametry.
Alternativní produkty z kategorie Zimní a zateplené:
Dámská ultralehká péřová bunda s minimalistickými parametry.
Inovovaná, již léty ověřená péřová speciálka českého výrobce Sir Joseph, má pro rok 2020 o 25 g peří navrch a dvě barevné varianty. Precizně zpracovaná ultralehká bunda s výbornou sbalitelností je určena pro náročné aktivity jako lehká izolační vrstva pod nepromokavou bundu nebo jako vrstva záložní.
Sportovní střih je přizpůsoben ženské anatomii a počítá s potřebným rozsahem pohybu pro outdoorové aktivity. Rukávy jsou proto mírně rozšířeny a umožňují volnost pohybu při rotacích a zvedání rukou. Minimis 280 Hooded je ušita z materiálu Softex Xilo LT, který zajišťuje skvělou odolnost proti větru, oděru a zabraňuje úniku peří. K izolaci je použito vysoce kvalitní husí peří o plnivosti 800 cuin v poměru 95/5. Povrchová DWR úprava chrání bundu proti vlhkosti a pomáhá tak udržovat maximální loft peří.
Z důvodu použití ultralehkých materiálů a převládajícímu poměru vysoce kvalitního prachového peří, není bunda vhodná pro každodenní použití.
Ocenění je udělováno výjimečným českým outdoorovým produktům.
| Aktivita | Bikepacking, Turistika a treking, Skialpinismus, Trail running, VHT |
|---|---|
| Hmotnost | 250 g |
| Materiál | husí peří 800 cuin, SOFTEX® XILO LT |
| Vyrobeno v ČR | NE |
| Pohlaví | pánské |
| Možné využití | alpinistické, turistické, skialpinistické, lezecké |
| Sezóna | jaro, podzim, zima |
| Impregnace izolační náplně | NE |
| Typ bundy | zimní |
| Hmotnost náplně | 105 g |
| Kapuce | ANO, kompaktní |
| Orientační teplotní určení | -5 °C |
| Svrchní materiál | SOFTEX® XILO LT |
| Druh náplně | peří |
| Membrána | Bez membrány |
| Náplň | husí peří 95/5 |
| Plnivost peří | 800 cuin (EU) |
| Upřesnění/typ | Izolační, ultralight, zateplené |
| Výrobce / Dodavatel |
Sir Joseph
Výrobce SIR JOSEPH s.r.o. Přepeře 225, 51261 Přepeře, Česko info@sirjoseph.cz |
Recenze
Žádné hodnocení
Potřebujete
poradit?
Napište nám na e-mail: info@hanibal.cz.
Pojďte se podívat, jak dopadlo všelidové hlasování a který z devíti českých outdoorových produktů získal titul Produkt roku 2020!
Přečíst
Zakladatelem české firmy Sir Joseph je slavný horolezec Josef Rakoncaj, který například jako jeden z mála na světě zdolal dvakrát nejnebezpečnější osmitisícovku na světě – K2. Základem celé produkce je oblečení a spací pytle, obojí plněné vysokojakostním evropským peřím, konkrétně bílým husím peřím. Vysoká kvalita šití i náplní udělala ze Sira Josepha respektovaného výrobce péřových bund a spacích pytlů po celém světě. Sir Joseph patří v Hanibalu ke stěžejním značkám. Splňuje naše nároky na vysokou kvalitu a skvělý servis. Mezi top produkty patří bundy Sir Joseph Kjerag, Sir Joseph Apron a dámská Mitra. Ve spacácích to jsou ultralehké modely Sir Joseph Koteka nebo expediční Looping a Erratic.
Poradíme vám
s výběrem
Na prodejnách v rámci otevírací doby
0 příspěvků
Zeptejte se
Máte dotaz k tomuto produktu? Využijte této diskuze.
Pro využití diskuze se .