Představení: karimatky SEA TO SUMMIT
Hanibal zařadil do své nabídky karimatek část portfolia známého australského výrobce outdoorového vybavení Sea to Summit, pojďte se na jejich představení podívat s námi!
PřečístUltralehká samonafukovací karimatka pro pohodlné spaní od jara do podzimu, designovaná speciálně pro dámy.
Alternativní produkty z kategorie Samonafukovací:
Ultralehká samonafukovací karimatka pro pohodlné spaní od jara do podzimu, designovaná speciálně pro dámy.
Samonafukovačka, kterou sbalíte do extrémně malých rozměrů - vhodná je tedy obzvlášť pro ty, kteří rádi cestují co nejvíce na lehko. Tato verze je navíc přizpůsobena fyziologii ženského těla - širší v bocích a užší v ramenou, než pánské modely.
Technologie Delta™ Core-V™:
Díky této technologii je PU pěna uvnitř karimatky o 20 % lehčí a méně objemná, než by byla přirozeně, ovšem při zachování jejích izolačních vlastností a komfortu. Spočívá v mapování tlaku těla na jednotlivé části karimatky. V nejvíce kontaktních místech, jako jsou oblasti ramen, boků a chodidel, je pěna hustější. V ostatních částech je méně pěny, což vede ke snížení váhy a rozměrů po sbalení.
Technologie ventilku:
Ventilek má dva uzávěry v jednom - pro nafouknutí jeden směr, pro vyfouknutí druhý. Při balení karimatky pak nemusíte bojovat se vzduchem, který se do ventilku dostává.
| Hmotnost | 545 g |
|---|---|
| Materiál | polyester TPU |
| Vyrobeno v ČR | NE |
| Pohlaví | dámské |
| Možné využití | bikepacking, turistické |
| Sezóna | třísezónní |
| Délka karimatky | 170 cm |
| Použití | třísezónní |
| Šířka karimatky | 53 cm |
| Tepelný odpor | 2.9 R |
| Tloušťka karimatky | 2.5 cm |
| Typ karimatky | samonafukovací |
| Aktivita | bikepacking, hiking, turistika a treking |
| Upřesnění/typ | samonafukovací, ultralight |
| Výrobce / Dodavatel |
Sea to Summit
Výrobce Sea to Summit Europe GmbH Marie-Curie-Strasse 5, 27239 Twistringen, Německo info@seatosummit.de |
Recenze
Žádné hodnocení
Potřebujete
poradit?
Napište nám na e-mail: info@hanibal.cz.
Hanibal zařadil do své nabídky karimatek část portfolia známého australského výrobce outdoorového vybavení Sea to Summit, pojďte se na jejich představení podívat s námi!
Přečíst
Relativně mladá australská firma je synonymem pro chytré doplňky použitelné při jakémkoliv dobrodružství v přírodě. Pojmenovaná po úspěšné himalájské expedici jednoho ze zakladatelů Tima Macartneyho, výrazně se od roku 1990 firma rozrostla a dnes se prodává ve více než 35 zemích světa. Mezi tradičně nejoblíbenější produkty patří rychleschnoucí ručníky a silikonové skládací nádobí. Od roku 2015 se kolekce rozšířila o lehké nafukovací karimatky.
Poradíme vám
s výběrem
Na prodejnách v rámci otevírací doby
0 příspěvků
Zeptejte se
Máte dotaz k tomuto produktu? Využijte této diskuze.
Pro využití diskuze se .