Woolpower: Síla vlny ze Švédska

Publikováno 24. 09. 2018

WOOLPOWER

Ano Ano Ano. Je to ten stejný Woolpower, který jste kdysi mohli na pultech Hanibalu najít. A přesto jiný. Lepší, novější. Vítáme Woolpower zase zpátky v Hanibalu. A to s velkou radostí! 

V továrně Woolpower ve śvédském Östersundu

Návrat ztraceného syna

Woolpower se před několika lety z Hanibalu vytratil, ale nebylo to proto, že by jeho produkty nedosahovaly potřebné kvality. Mohla za to tehdy nefungující dodavatelská angažovanost. Ovšem stačilo pár let, pár společných setkání na veletrzích i přímo ve Švédsku a Woolpowe je zpátky! Proč máme takovou radost? To vám hned vysvětlíme!

Woolpower je totiž to nejlépe fungující prádlo, které jsme kdy vyzkoušeli. Primárně za to může pletenina, kterou ve Wooolpower nazývají ullfrotté, což by se vcelku přesvědčivě dalo přeložit jako vlněné froté. Chápeme, možná to nezní kdovíjak sexy, ale tady jde o funkčnost. A ta je fantastická.

Pletenina je chytrým mixem merino vlny, polyamidu, polyesteru a elastanu, přičemž vlny je zastoupeno zpravidla více než 60 %. Tento chytrý mix zajišťuje dobrou životnost, parádní odvod potu a rezistenci proti pachům. O odvodu vlhkosti se ale musíme pobavit podrobněji. Ullfrotté je totiž utkáno tak, že na svrchní straně působí hladce, na vnitřní je ale opravdu silněji počesané. A právě tato očka na vnitřní straně výrazným způsobem ovlivňují odvod vlhkosti a pocit sucha, který prádlo nabízí. A my můžeme upřímně říct, že žádné jiné prádlo s vlhkostí nepracuje tak dobře.

Z funkčnosti tohoto materiálu jsme byli (a stále jsme) tak nadšeni, že jsme jej opět museli zařadit do naší nabídky. Proto u nás teď nově najdete hlavně sérii Woolpower 200, která těchto vlastností využívá nejlépe a z našeho pohledu jde snad o nejuniverzálnější teplejší prádlo na trhu.

Zodpovědný Woolpower

Zásadní věcí, kterou se snažíme při vybírání produktů zohledňovat, je také způsob, jakým jsou vyrobeny. Z Woolpower by si leckdo mohl brát příklad. Veškeré výrobky Woolpower jsou vyrobeny ve Švédsku v městečku Östersund, přičemž si Woolpower bedlivě hlídá i své dodavatelské řetězce. Snaží se tak pozitivně a zodpovědně působit nejen na životní prostředí, ale i na socioekonomickou sféru.

Krásným detailem pak je i fakt, že každý jeden výrobek je vyroben jedním konkrétním pracovníkem, a jeho jméno tak najdete přímo na štítku produktu. Jde o detail, který ale do výroby vnáší osobní odpovědnost za kvalitu, a to je něco neobvyklého.

WARMTH FROM THE INSIDE OUT

sídlo: Östersund

od roku: 1972

Majitelé: Adam a Daniel Branby

Posuzování hotového výrobku

Zkuste to!


Členové Hanibal teamu používají prádlo od Woolpower už nekolik let. Z našeho pohledu je tedy otestované a ověřené až až. Teď už bude na vás, jestli na nás dáte a vyzkoušíte ho. My vám můžeme slíbit, že se rozhodně nespálíte.

Produkty Woolpower

Související zboží

Unisex svetr s kulatým výstřihem z vlněné směsi Ullfrotté.

2 390 Kč

Unisex rolák se zipem u krku z vlněné směsi Ullfrotté.

2 650 Kč

Mikina z tlustší vlněné směsi Ullfrotté spletené ve švédském Östersundu.

4 190 Kč

Perfektní unisex vesta z Ullfrotté pro pobyt v chladnějších podmínkách.

2 998 Kč

Tenké funkční spodky ideální jako spodní vrstva pro náročné aktivity. Vyrobené z kombinace merino vlny a umělých vláken.

1 998 Kč

Spodky s poklopcem z vlněné směsi Ullfrotté spletené ve švédském Östersundu.

2 150 Kč

Středně teplé ponožky z vlněné směsi spletené ve švédském Östersundu.

530 Kč

Velmi teplé ponožky z vlněné směsi spletené ve švédském Östersundu.

939 Kč

Tubus z vlněné směsi Ullfrotté využitelný (nejen) jako nákrčník či čelenka.

790 Kč

Dvouvrstvá čepice z vlněné směsi Ullfrotté.

1 050 Kč

Čepice z vlněné směsi Ullfrotté zakrývající hlavu i krk.

759 Kč

Kukla z vlněné směsi Ullfrotté zakrývající hlavu, krk i tvář.

1 050 Kč

Doprava zdarma

Při nákupu nad 1500 Kč platíme dopravu po ČR za Vás.

Více o cenách dopravy

Možnost osobního odběru

Objednávku si můžete vyzvednout i na 4 kamenných prodejnách, vše si vyzkoušet a poradit se s námi.

Kde nás najdete

Potřebujete poradit?

220 920 820 (10 - 18 h)

Rádi vám pomůžeme
s výběrem i objednávkou.

Klub Hanibal

3 % zpět ze všech nákupů
60 dní na vrácení
další skvělé výhody!

Registrovat

Soutěžit

Soutěžit

Soutěžit