Pinguin Nomad Double 50
Pohodlná samonafukovací karimatka pro dvě osoby s vysokým komfortem díky tloušťce 5 cm.
2 barvy
Pohodlná samonafukovací karimatka pro dvě osoby s vysokým komfortem díky tloušťce 5 cm.
Klasická samonafukovací karimatka od českého výrobce Pinguin, která sice dost váží, ale na oplátku Vám poskytne nejvyšší míru izolace a pořádný komfort, kdekoliv si ustelete. Plná pěna bez otvorů použitá uvnitř nabídne nejlepší ochranu před chladem, který se drží ve studené zemi. Rozdílná konstrukce pod zády a v oblasti nohou pro perfektní izolaci i v zimě. Vyráběna v komfortnějším rozšířeném provedení pro použití v kempu nebo při cestování autem/karavanem. Balí se po přeložení na polovinu.
Specifikace
- Rozměr (d x š x v): 198×130×5 cm
- Rozměr sbalené karimatky: Ø 23×65 cm
- Konstrukce: Plná TPU pěna s tvarovaným povrchem / TPU pěna s horizontálními dutinami
- Hmotnost: 3,3 kg
- Svrchní materiál: 75D Polyester – broušený a nesmekavý, TPU laminace
- Spodní materiál: 75D Polyester, TPU laminace
- Ventil: plastový
- Opravná sada: ano
- Přepravní obal: ano
Vhodné pro
Cestování
Kempování
| Hmotnost | 3300 g |
|---|---|
| Materiál | polyester |
| Vyrobeno v ČR | NE |
| Pohlaví | unisex, pánské, dámské |
| Možné využití | kempingové |
| Sezóna | jaro, léto, podzim, zima, čtyřsezónní |
| Délka karimatky | 198 cm |
| Použití | čtyřsezónní |
| Rozměr po sbalení | 65x23 cm |
| Šířka karimatky | 130 cm |
| Tepelný odpor | 5.8 R |
| Tloušťka karimatky | 5 cm |
| Typ karimatky | samonafukovací |
| Aktivita | kempování |
| Upřesnění/typ | pro dva |
| Výrobce / Dodavatel |
Pinguin
Výrobce PINGUIN OUTDOOR s.r.o. Běloveská 187, 54701 Náchod, Česko info@pinguin.cz |
Recenze
Žádné hodnocení
Potřebujete
poradit?
Napište nám na e-mail: info@hanibal.cz.
Alternativní produkty
Pinguin
Známý výrobce outdoorového vybavení z Náchoda přišel v roce 1989 na trh s péřovým oblečením a spacáky. Od té doby se sortiment jen rozšiřoval a dnes kromě oblečení nabízí i ucelenou kolekci populárních stanů, karimatek a kempingového nádobí a nábytku. Pokud zákazník hledá výrobky s dobrým poměrem cena/ výkon, s Pinguinem se jistě potká. V poslední době je velmi oblíbený například lehký vařič Hiker.



























































































































0 příspěvků
Zeptejte se
Máte dotaz k tomuto produktu? Využijte této diskuze.
Pro využití diskuze se .