Pinguin Lite Mummy 2020 (185 cm)
Velmi lehký syntetický spacák s voděodolnou úpravou na letní dobrodružství.
Vyzvedněte si zboží na prodejně
Dostupnost na prodejnáchVelmi lehký syntetický spacák s voděodolnou úpravou na letní dobrodružství.
Lite Mummy se se svými 610 gramy (velikost 195 cm) řadí mezi ultralehké spacáky a komfort ve 14 °C značí, že je určen na táboření za teplých letních nocí. Partneři, kteří se v noci k sobě rádi tulí nebudou o tuto možnost ochuzeni ani tady, spacák se zipem na pravé straně lze spojit se spacákem s levým zipem.
V případě, že se v noci přece jen trochu ochladí, zateplovací léga zaručí, že vám zipem neunikne žádné drahocenné teplo. Pokud se potýkáte s opačným problémem a oceníte radši průvan, obousměrným zipem si můžete spacák u nohou rozepnout.
Tato mumie je vhodná díky termoizolačnímu materiálu BHB Micro (Body Heat Barrier) také do vlhčího prostředí. Prodyšná a dobře stlačitelná silikonizovaná vlákna odpuzují vodu a díky své hustotě tvoří bariéru, která spáče částečně chrání před vlhkostí. Díky tomu, že jsou navíc zabaleny do Nylonu Ultralight DWR, spacák hravě snese i ranní rosu při spaní pod širákem.
Specifikace
- Spacák je dodáván s kompresním obalem.
- Šířka spacího pytle: 82/55
- Konstrukce náplně: jednovrstvá
Vhodné pro
Turistika a treking
Kempování
Cestování
Bikepacking
Materiál | syntetika |
---|---|
Vyrobeno v ČR | NE |
Použití | letní |
Výška postavy | 185 cm |
Náplň | BHB micro |
Vnější materiál | Ultralight Nylon DWR |
Vnitřní materiál | Ultralight Nylon |
Zip | obousměrný |
Komfortní teplota | 14 °C |
Limitní teplota | 10 °C |
Extrémní teplota | 0 °C |
Velikost po sbalení | 12x24 / 18 (po kompresi) cm |
Druh náplně | syntetické vlákno |
Hmotnost náplně | 60 g |
Pohlaví | unisex |
Možné využití | turistické, kempingové |
Aktivita | treking, bikepacking, cestování, kemping |
Sezóna | léto |
Upřesnění/typ | mumiový |
Hmotnost | 610 g |
Recenze
Žádné hodnocení
Potřebujete
poradit?

Jakub & Lucie
220 920 820 (8:30-16:30 h)
info@hanibal.cz
Alternativní produkty

Pinguin
Známý výrobce outdoorového vybavení z Náchoda přišel v roce 1989 na trh s péřovým oblečením a spacáky. Od té doby se sortiment jen rozšiřoval a dnes kromě oblečení nabízí i ucelenou kolekci populárních stanů, karimatek a kempingového nádobí a nábytku. Pokud zákazník hledá výrobky s dobrým poměrem cena/ výkon, s Pinguinem se jistě potká. V poslední době je velmi oblíbený například lehký vařič Hiker.
0 příspěvků
Zeptejte se
Máte dotaz k tomuto produktu? Využijte této diskuze.
Pro využití diskuze se
.