10 věcí, bez kterých turista v horách zemře.
Hory nejsou bezpečný místo. A ať už se vydáte do hlubokých jizerskohorských hvozdů, nebo na exponovanou alpskou stezku, těhle deset věcí byste měli mít vždycky sebou!
PřečístDne 8.5. máme na všech prodejnách ZAVŘENO. Díky za pochopení.
Dne 8.5. máme na všech prodejnách ZAVŘENO. Díky za pochopení.
Jednoduše připravitelná kvalitní káva z Etiopie na cestování.
Alternativní produkty z kategorie Nápoje:
Jednoduše připravitelná kvalitní káva z Etiopie na cestování.
Je libo dobrou kávu i pod stanem na horách? Krásné ráno v přírodě můžete přivítat i opravdu kvalitní kávou s jednoduchou přípravou. Pokud jste dosud pili na cestách instantní kávu, po ochutnání Grower's Cup už se k ní nevrátíte. Kvalitní 100% arabica s certifikátem Fair Trade a jasným původem je lahodná a díky patentovanému systému připravíte až 300 ml kávy za pár minut.
Původ: Etiopie, Sidamo
Etiopské kávy jsou známé pro svou mimořádnou vysokou kvalitu a v roce 2005 SCAA Cupping Pavillion vyhlásil region Sidamo jako producenta druhé nejlepší kávy na světě. Tato káva má nádherné plné aroma s bohatou doznívající chutí čokolády. Její sladkost je charakterizována příjemnou chutí jahod.
Materiál | mletá káva, plast, potraviny |
---|---|
Vyrobeno v ČR | NE |
Pohlaví | unisex, pánské, dámské |
Možné využití | turistické, bivakovací, dárkové, kempingové |
Sezóna | jaro, léto, podzim, zima, čtyřsezónní |
Hmotnost před přípravou | 26 g |
Aktivita | bikepacking, lezení, na výlet, skialpinismus, turistika a treking, VHT, via ferrata |
Upřesnění/typ | mletá káva |
Výrobce / Dodavatel |
Growers
Výrobce The Brew Company Sandvadvej 20, DK-7400 Herning, Dánsko info@brew-company.com |
Recenze
Žádné hodnocení
Potřebujete
poradit?
Lucie a tým
220 920 820 (8:30-16:30 h)
info@hanibal.cz
Hory nejsou bezpečný místo. A ať už se vydáte do hlubokých jizerskohorských hvozdů, nebo na exponovanou alpskou stezku, těhle deset věcí byste měli mít vždycky sebou!
PřečístMyšlenka kvalitní kávy připravené bez nutnosti dalších propriet se zrodila v hlavě dánského milovníka kávy Ulrika Skovgaarda Rasmussenfrimyxe v roce 2002. Vymyslel koncept překapávače a konvičky v jednom kompaktním sáčku, kdy každý takový sáček obsahuje jednodruhové čajové lístky nebo namletou kávu. Firma si zakládá na transparentnosti, tedy na jasném původu čajů a kávových zrnek.
Poradíme vám
s výběrem
220 920 820(všední dny 08:30 - 16:30)
0 příspěvků
Zeptejte se
Máte dotaz k tomuto produktu? Využijte této diskuze.
Pro využití diskuze se
.