Měna
Česká koruna CZK
Euro EUR
Poradíme vám s výběrem
+420 220 920 820(všední dny 08:30 - 16:30)

Nezapomněli jste na něco?

Nákupní košík

Zavřít

V košíku nemáte žádné zboží.

Ochutnávka Outdooru: Hanibal & TrailPoint!

Trailrunning
Ochutnávka Outdooru: Hanibal & TrailPoint!

Jaký byl náš společný výběh s TrailPointem? Jaké bylo testování čelovek Petzl, Silva a LedLenser? A co batohy Inov8 a UltraSpire? Pojďte to s námi zjistit!

Jaký byl náš společný výběh s TrailPointem? jaké bylo testování čelovek Petzl, Silva a LedLenser? A co batohy Inov8 a UltraSpire? Vše se časem dovíte, teď si ale přečtěte krátký článek od jedné účastnice výběhu – pohled objektivní jak jen může být. Díky!

Ve spleti uliček Hanspaulky na mě už z dálky blikají čelovky mých budoucích spoluběžců. Protahují se a poskakují, aby se v zimě trochu zahřáli. Některé z nich jsem potkala už při minulém výběhu v Prokopském údolí, ale většinu lidí vidím poprvé. Sešlo se nás dnes celkem 25. Podle předchozích diskusí na facebooku to vypadalo, že se s Hanibalem vydá běhat aspoň půlka Prahy, ale většinu nejspíš odradilo špatné počasí.

Kluci z Hanibalu a Michal z Trailpointu nám rozdávají čelovky a běžecké batůžky, které dnes večer můžeme otestovat. A bude rozhodně kde! Čeká nás totiž cca 9 km trasa, která nás sem tam zavede i na trasu známého trailového závodu Šutr. Tři, dva, jedna… vybíháme.

Po pár desítkách metrů zabíháme do lesa Šáreckého údolí a já už zapomínám, že jsem vlastně v Praze. Dolů z kopce, přeskočit napadané větve, lesní potůčky… Koordinace, změna tempa, rychlost reakcí, příroda – to je důvod, proč dávám přednost trailu před běháním na asfaltu. A tady se mi všeho dostává plnou měrou… Vybíháme první větší kopec a nahoře nás čeká zastávka. Vyměňujeme si čelovky a batohy, abychom všichni měli možnost si je vyzkoušet. Kluci trpělivě vysvětlují, jak si batoh nejlépe upnout, aby nám při běhu nijak nepřekážel.

Po krátkém vydýchání běžíme dál. Naše skupina se postupně trhá, ale i ti nejrychlejší na zbytek vždycky počkají. Myslela jsem, že Šárku znám, ale dnes jsem zjistila, že to byl omyl. Běžíme stezkami, o kterých jsem dřív neměla ani tušení. Když vyběhneme z lesa a přeběhneme nějaké pole, vidím ceduli konec Prahy. První styčný bod…

Před námi je předposlední vleklé stoupání a pomalu se vracíme do civilizace. Vybíháme na palouček a odtud se nám naskytne krásný pohled na noční Hanspaulku s osvětlenou dominantou v podobě kostela sv. Matěje. Něco pro romantické duše :) Sbíháme dolů, pak už opravdu naposled nahoru. Jako na povel se na obloze rozestoupí mraky a zpoza nich vykoukne jasný měsíc – odměna pro všechny z nás, kteří se rozhodli strávit dnešní večer během s Hanibalem a Trailpointem. Tolik zážitků během jednoho večera jsem ani nečekala.

Díky, kluci!

My děkujeme Laďce, že nám napsala takový pěkný report a za to slibujeme, že testované čelovky dáme velmi brzy do širšího testování pro každého, kdo bude chtít!

Porovnání produktů zavřít

Zboží bylo přidáno do porovnání produktů.

Poradíme vám
s výběrem

220 920 820(všední dny 08:30 - 16:30)

info@hanibal.cz

Cookies

Naše společnost používá soubory cookie ke správnému fungování vašeho oblíbeného e-shopu, k přizpůsobení obsahu stránek vašim potřebám, ke statistickým a marketingovým účelům. Kliknutím na tlačítko přijímám nám udělíte souhlas s jejich sběrem a zpracováním a my vám poskytneme ten nejlepší zážitek z nakupování.

Vaše nastavení souborů cookie

Zde máte možnost přizpůsobit soubory cookie v souladu s vlastními preferencemi a později podrobněji nastavit nebo kdykoli vypnout v patičce webu.

Technické cookies jsou nezbytné pro správné fungování webu a všech funkcí, které nabízí.

Personalizaci provádíme na základě vámi prohlíženého zboží. Dále pak upravujeme zobrazovaný obsah podle toho, co vás zajímá.

Tyto cookies nám umožňují měření výkonu našeho webu a za pomoci získaných dat pak můžeme zlepšovat zážitek z nakupování našim zákazníkům.

Tyto cookies jsou využívány reklamními a sociálními sítěmi včetně Googlu pro přenos osobních údajů a personalizaci reklam, aby pro vás byly zajímavé.