Voyager Zapečené brambory se sýrem 125g

VOY003

Vybrali jste skvělý produkt, ale ten již není v naší nabídce. Pravděpodobně proto, že už se nevyrábí, nebo je dlouhodobě nedostupný.
Nebuďte z toho smutní a podívejte se na produkty, které jej perfektně nahrazují.

Jednoduché jídlo se snadnou přípravou a výbornou chutí pro cestovatele s bezlepkovou dietou i vegetariány

Chutné jídlo připravené lyofilizací. Vydatnou teplou večeři zajistí všem cestovatelům, včetně lidí s belepkovou dietou, nebo vegetariánům. Suroviny pro výrobu jídla jsou od lokálních farmářů z Francie.

Složení:
Dehydratované brambory 48 %, dehydratované bramborové pyré 12,2 % (mléko, sója), lyofilizovaný sýr 30,4 % (mléko), tuk (mléko), sůl, koření, aroma.
Alergeny: mléko a jiné mléčné produkty, sója

Výživové hodnoty na 100 g výrobku:
Tuk: 19,1 g (Z toho nasycené mastné kyseliny: 10,1 g), Sacharidy: 49,7 g (Z toho cukry: 2,6 g), Bílkoviny: 21 g, Sůl: 2,3 g, kJ – kcal / 100 g: 1860 kJ – 442 kcal, kJ – kcal / v porci: 2325 kJ - 552 kcal

- Hmotnost balení: 145 g 
- Hmotnost hotového jídla: 345 g
- Trvanlivost: 36 měsíců

Papírový obal?

Firma Voyager Nutrition přišla s konceptem papírových obalů díky jednoduché myšlence. Cílem firmy je zanechávat za sebou minimální ekologickou stopu a poskládat všechny komponenty výsledného produktu tak, aby jejich použití příliš nezatěžovalo životní prostředí. Krom toho, že obal z papíru poskytuje plnohodnotnou ocharnu jídla a zaručuje jeho trvanlivost, neobsahuje žádný hliník, bifenyly, plasty a je možné ho tak po snězení jídla spálit. Nezanécháte tak za sebou žádné odpadky, které by Vám zabíraly v batohu místo.

Příprava jídla

Jídlo je připravovánou metodou lyofilizace - vysoušením mrazem. Pro přípravu jídel je využíváno především lokálních (Francouzských) surovin.

Mrazem vysušené jídlo je připravováno v papírovém obalu, který zároveň slouží jako miska. Odpadá tak nutnost umývání nádobí. Pro přípravu jídlo zalijte cca 400ml horké vody (uvnitř obalu je ryska), promíchejte a nechejte odstát. Papírový obal má dvě předpřipravené úrovně otevření/protrhnutí. První pro samotnou přípravu, druhou pro konzumaci, aby se z obalu dalo opravdu pohodlně jíst jako z talíře.

Hodnocení

Napsat hodnocení

Voyager Zapečené brambory se sýrem 125g

Voyager Zapečené brambory se sýrem 125g

Jednoduché jídlo se snadnou přípravou a výbornou chutí pro cestovatele s bezlepkovou dietou i vegetariány

Diskuze

30 dalších produktů ve stejné kategorii:

Doprava zdarma

Při nákupu nad 1500 Kč platíme dopravu po ČR za Vás.

Více o cenách dopravy

Možnost osobního odběru

Objednávku si můžete vyzvednout i na 4 kamenných prodejnách, vše si vyzkoušet a poradit se s námi.

Kde nás najdete

Potřebujete poradit?

220 920 820 (10 - 18 h)

Rádi vám pomůžeme
s výběrem i objednávkou.

Klub Hanibal

3 % zpět ze všech nákupů
60 dní na vrácení
další skvělé výhody!

Registrovat

Soutěžit

Soutěžit