Voyager Bramborová kaše se sýrem a uzeným masem 125 g

VOY001

Vybrali jste skvělý produkt, ale ten již není v naší nabídce. Pravděpodobně proto, že už se nevyrábí, nebo je dlouhodobě nedostupný.
Nebuďte z toho smutní a podívejte se na produkty, které jej perfektně nahrazují.

Vydatné expediční (bezlepkové) jídlo s jednoduchou přípravou, minimální hmotností a výbornou chutí.

Bramborová kaše se sýrem a uzeným masem posouvá klasické horské jídlo o úroveň výš. Představuje energeticky hodnotnou stravu s výbornou chutí, snadnou přípravou a především minimální starostí o hmotnost, nebo uklízení odpadků.

Složení:

Dehydratované brambory 28,7 %, dehydratované bramborové pyré 28,6 % (mléko, sója), lyofilizovaný sýr 18,7 % (mléko), lyofilizovaný uzená šunka 10 %, cibule, odtučněné mléko (sója), tuk (mléko), bramborová mouka, sůl, koření.
Alergeny: mléko a jiné mléčné produkty, sója, siřičitany

Výživové hodnoty na 100 g výrobku:

Tuk: 15,9 g (Z toho nasycené mastné kyseliny: 8,1 g), Sacharidy: 51,9 g (Z toho cukry: 4,2 g), Bílkoviny: 23 g, Sůl: 3,3 g, kJ – kcal / 100 g: 1833 kJ – 435 kcal, kJ – kcal / v porci: 2291 kJ - 543 kcal

- Hmotnost balení: 145 g
- Hmotnost hotového jídla: 475 g
- Trvanlivost: 36 měsíců

Papírový obal?

Firma Voyager Nutrition přišla s konceptem papírových obalů díky jednoduché myšlence. Cílem firmy je zanechávat za sebou minimální ekologickou stopu a poskládat všechny komponenty výsledného produktu tak, aby jejich použití příliš nezatěžovalo životní prostředí. Krom toho, že obal z papíru poskytuje plnohodnotnou ocharnu jídla a zaručuje jeho trvanlivost, neobsahuje žádný hliník, bifenyly, plasty a je možné ho tak po snězení jídla spálit. Nezanécháte tak za sebou žádné odpadky, které by Vám zabíraly v batohu místo.

Příprava jídla

Jídlo je připravovánou metodou lyofilizace - vysoušením mrazem. Pro přípravu jídel je využíváno především lokálních (Francouzských) surovin.

Mrazem vysušené jídlo je připravováno v papírovém obalu, který zároveň slouží jako miska. Odpadá tak nutnost umývání nádobí. Pro přípravu jídlo zalijte cca 400ml horké vody (uvnitř obalu je ryska), promíchejte a nechejte odstát. Papírový obal má dvě předpřipravené úrovně otevření/protrhnutí. První pro samotnou přípravu, druhou pro konzumaci, aby se z obalu dalo opravdu pohodlně jíst jako z talíře.

Hodnocení

Napsat hodnocení

Voyager Bramborová kaše se sýrem a uzeným masem 125 g

Voyager Bramborová kaše se sýrem a uzeným masem 125 g

Vydatné expediční (bezlepkové) jídlo s jednoduchou přípravou, minimální hmotností a výbornou chutí.

Diskuze

30 dalších produktů ve stejné kategorii:

Doprava zdarma

Při nákupu nad 1500 Kč platíme dopravu po ČR za Vás.

Více o cenách dopravy

Možnost osobního odběru

Objednávku si můžete vyzvednout i na 4 kamenných prodejnách, vše si vyzkoušet a poradit se s námi.

Kde nás najdete

Potřebujete poradit?

220 920 820 (10 - 18 h)

Rádi vám pomůžeme
s výběrem i objednávkou.

Klub Hanibal

3 % zpět ze všech nákupů
60 dní na vrácení
další skvělé výhody!

Registrovat

Soutěžit

Soutěžit