Turistický stan Jurek Tramp 4 Duo
Stan pro 4 osoby. Jeho výhodou je prostornost a výška. Nabízí dvě rozměrné předsíně vhodné k vaření a uskladnění batohů.
1 barva
Stan pro 4 osoby. Jeho výhodou je prostornost a výška. Nabízí dvě rozměrné předsíně vhodné k vaření a uskladnění batohů.
Dvouvchodový dvouplášťový „kopulovitý“ stan, obdélníkového půdorysu podlahy, vhodný pro všechny druhy turistiky až do středně náročných podmínek a pro četnější užívání! Stan lze používat i v zimě (doporučujeme našití „límce“ po obvodu tropika). Poskytne pohodlné přístřeší dvěma až třem osobám za jakéhokoli počasí.
Vnitřní stan je pevně spojen s podlahou. Na pruty konstrukce je zavěšen pomocí napínacích šňůr a háčků. Ve vrcholu vnitřního stanu je větrací otvor krytý jemnou síťovinou. Ve vchodech vnitřního stanu jsou moskytiéry z jemné síťoviny pro intenzivnější větrání a k ochraně před nepříjemným hmyzem.
Vnější stan je přetažen přes konstrukci a ve spodní části je uchycen za konce prutů. Před vchody vnitřního stanu je tropiko protaženo a vytváří tak předsíně, které umožňují jak vaření, tak uložení věcí. Ke kotvení slouží úchyty na hranách a ve středech stran tropika. V horní části jsou na užších stranách dva větrací „vikýře“.
Mezi stěnami vnitřního a vnějšího stanu je mezera cca 6 cm, která zlepšuje tepelnou pohodu, větrání stanu a snižuje orosování. Tuto mezeru lze podle potřeby upravit povolením nebo přitažením napínacích šňůrek vnitřního stanu.
Specifikace:
- Podlážka: Polyamidová tkanina s polyuretanovými (PU) nepropustnými nátěry a silikonovou úpravou z vnější strany
- Vnitřní stan: Polyesterová prodyšná tkanina s hydrofobní úpravou
- Tropiko: Polyesterová tkanina s polyuretanovými nepropustnými nátěry
- Kolíky: Duralové jehly průměr 6 mm
- Zdrhovadla: Spirálové zipy č.5 (vnitřní stan) a č.8 (tropiko)
- Konstrukce: Duralové pruty SM 7001-T6
- Spojení prutů konstrukce Svazek pružných nití opředený polyamidovým pláštěm.
- Rozměry sbaleného stanu:
- Průměr: 22 cm
- Délka: 42 cm
- Počet křížení prutů: 1x
Parametry:
- Počet osob: 4
- Počet vchodů: 2
- Vodní sloupec podlahy: 10000 mm
- Vodní sloupec tropika: 3000 mm
- Hmotnost: 4200 g
- Záruka: 36 měsíců
- Sezonní použití: třísezónní
Kompletní balení obsahuje:
- vnitřní stan a tropiko
- kolík stanový: 16 ks
- dlouhý duralový prut Ø 8,5 mm: 2 ks
- duralová vzpěra předsíně Ø 9,5 mm: 2 ks
- spojovací mezikus Ø 9,5 mm: 1 ks
- kotvící šňůra dlouhá (2 m): 8 ks
- obal na stan, konstrukci a kolíky
- opravná sada: samolepící záplata a 12 cm duralová trubka
Firma Jurek S+R vyrábí stany přes 30 let. Zkušenosti získané za takovou dobu samozřejmě projevují i na jejich výrobcích, které Vám spolehlivě poslouží v mnoha situacích. Za zmínku stojí také výborný a snadno dostupný pozáruční servis.
Vhodné pro
Kempování
Turistika a treking
| Aktivita | Kempování, Turistika a treking |
|---|---|
| Hmotnost | 4200 g |
| Materiál | polyamid, polyester |
| Vyrobeno v ČR | ANO |
| Pohlaví | unisex, pánské, dámské |
| Možné využití | kempingové, turistické, cestovní |
| Sezóna | jaro, léto, podzim, třísezónní |
| Aktivita | kempování, turistika a treking |
| Upřesnění/typ | na turistiku, pro čtyři, nepromokavé, odolné |
| Délka vnitřního stanu | 220 cm |
| Materiál podlážky | Polyuretanová úprava - PU, Polyamid - PAD, Silikonizace |
| Materiál prutů | Dural 7001 T6 |
| Materiál tropika | Polyester - PES, Polyuretanový zátěr |
| Maximální vnitřní výška | 140 cm |
| Počet osob | 4 osoby |
| Počet prutů | 2 |
| Počet vchodů | 2 |
| Rozdělení | turistické stany |
| Rozměr po sbalení | 22x42 cm |
| Šířka vnitřního stanu | 220 cm |
| Vodní sloupec podlážky | 10000 mm |
| Vodní sloupec tropika | 3000 mm |
| Výrobce / Dodavatel |
Jurek
Výrobce JUREK S+R s.r.o. Kunčice pod Ondřejníkem č. p. 766, 73913 Kunčice pod Ondřejníkem, Česko prodej@jurek.cz |
Recenze
Žádné hodnocení
Jan Gärtner
Dobrý den, plánek rozměrů postaveného stanu nesedí s údaji výrobce, stan je ve skutečnosti delší. Také velikost sbaleného stanu udává výrobce jinou, než vy v popisku. Přičemž údaj výrobce se zdá být blíže skutečnosti.
Lukáš Bořil
Dobrý den, chtěl bych se zeptat, zda jsou stany Jurek vyrobeny v České republice? Na webu jsem našel i informaci, že Jurek má část své výroby i v zahraničí (https://www.nazemi.cz/sites/default/files/pruzkum_cesky_outdoor_2014_0.pdf, jsou to ale údaje z roku 2014). Tak mě zajímá, kde se vyrábí právě stany. Děkuji za zprávu. Lukáš
Tomáš Gregar
Dobrý den, u stanu Jurek tramp 4 duo píšete, že by stan mohl být k dispozici ve Vaší brněnské pobočce "zítra". Kdy přesně zavážíte/převážíte zboží? Bylo by to dopoledne?
Potřebujete
poradit?
Napište nám na e-mail: info@hanibal.cz.
Alternativní produkty
Jurek
Legendární česká firma Jurek vyrábí prvotřídní vybavení pro krátkodobý i dlouhodobý pobyt v přírodě. Bohatá historie firmy se váže k vesnici Kunčice pod Ondřejníkem, odkud vyrážel čalounický mistr Stanislav Jurek se svými syny do přírody. V roce 1990 začal podnikat v tom, co již velmi dobře uměl – výrobě kvalitních kopulovitých stanů. Dnes vedou firmu jeho synové a produkce zahrnuje ucelený sortiment od expedičních po rodinné stany. Nejoblíbenějším doplňkem je pončo Trio. V každém českém kempu najdete alespoň jeden stan Jurek. Bude buďto nový, nebo několik desítek let starý. Jednoduchá konstrukce, snadný servis a tradice. Tyto vlastnosti bezpochyby vystihují stany Jurek.



























































































































3 příspěvky
Zeptejte se
Máte dotaz k tomuto produktu? Využijte této diskuze.
Pro využití diskuze se .