Travellunch Müsli ovocné s mlékem
Lehká, plnohodnotná, výživná a chutná snídaně se snadnou a rychlou přípravou.
Lehká, plnohodnotná, výživná a chutná snídaně se snadnou a rychlou přípravou.
Travellunch® je vyvážená strava obsahující všechny důležité látky pro lidské tělo i při extrémním výkonu.
Hlavní výhody jídla:
- velmi lehké balení – jeden oběd včetně balení cca 145 g
- bez konzervantů
- skvěle chutná
- krátký čas přípravy – zalijte horkou nebo studenou vodou a po chvíli je hotový oběd
- vaří se v obalu, není potřeba dalšího nádobí
- úspornost místa
- hmotnost: 125 g
Německý výrobce Simpert-Reiter vyrábí širokou nabídku dehydrovaných jídel Travellunch® od roku 1928.
Průměrné nutriční hodnoty ve 100 g suchého výrobku:
- energie: 1691 kJ (402 kCal)
- bílkoviny: 11 g
- sacharidy: 20 g
- z toho cukry: 7,3
- tuky: 10 g
- z toho nasycených: 5,1 g
Návod na přípravu: otevřete obal a lijte do něj studenou nebo horkou vodu až bude mít obsah požadovanou konzistenci. Důkladně promíchejte a jídlo je hotovo.
Složení: ovesné a špaldové vločky, mix sušeného ovoce 25% (smažené a sušené banánové chipsy 9% (banány 68%, kokosový olej, cukr, med) ananas, nasekané lyofilizované kousky jablek, sušené meruňky, mrazem sušené jahody, lyofilizované maliny), slunečnicová semena, sladká sušená syrovátka, sušené plnotučné mléko, maltodextrin, cukr, palmový olej, laktóza, mléčné bílkoviny.
- Recenze na výrobky Travellunch na SvětOutdooru.cz
Vhodné pro
Bikepacking
Cestování
Kempování
Turistika a treking
Skialpinismus
VHT
| Hmotnost | 125 g |
|---|---|
| Materiál | Müsli, plast, potraviny |
| Vyrobeno v ČR | NE |
| Pohlaví | unisex, pánské, dámské |
| Možné využití | sportovní, bivakovací, expediční, kempingové, turistické |
| Sezóna | jaro, léto, podzim, zima, čtyřsezónní |
| Hmotnost po přípravě | 250 g |
| Hmotnost před přípravou | 125 g |
| Podle surovin | Obiloviny |
| Podle vlastností | Vegetariánské |
| Aktivita | bikepacking, horolezectví, kempování, lezení, skialpinismus, turistika a treking, VHT, via ferrata |
| Upřesnění/typ | pro jednoho, sušené, dehydratované, sladké |
| Výrobce / Dodavatel |
Travellunch
Výrobce Simpert Reiter GmbH Weddigenstraße 2–6, 86179 Augsburg, Německo info@travellunch.de |
Recenze
Žádné hodnocení
Potřebujete
poradit?
Napište nám na e-mail: info@hanibal.cz.
Alternativní produkty
Travellunch
Německá firma Simpert Reiter má s potravinářským provozem zkušenosti již od roku 1928. Jídla Travellunch se vyrábějí procesem zamrazení a dehydratací. Díky tomu je výsledná porce jídla velmi lehká a má dlouhou trvanlivost. Pokrm se zalévá horkou vodou přímo do obalu, takže odpadá mytí ešusu. Menu je opravdu bohaté, kromě hlavních jídel si můžete pochutnat na polévkách nebo dezertech. S sebou doporučujeme vzít i dlouhou lžíci, se kterou se z obalu jí mnohem lépe.



























































































































0 příspěvků
Zeptejte se
Máte dotaz k tomuto produktu? Využijte této diskuze.
Pro využití diskuze se .