Jak vybrat karimatku?
Nafukovačka nebo pěnovka?
PřečístPohodlná čtyřsezónní samonafukovací karimatka bez PFAS s inovovaným ventilem.
Alternativní produkty z kategorie Samonafukovací:
Pohodlná čtyřsezónní samonafukovací karimatka bez PFAS s inovovaným ventilem.
Samonafukovačka Trail Pro nabízí skvělý poměř komfortu, sbalitelnosti, izolace a ceny. Využijete ji kdykoliv během jara, léta, podzimu i zimy.
Karimatka je vyrobena z 50 a 75 deniérového polyesteru a uvnitř je polyuretanová pěna. Nabízí díky své unikátní konstrukci StrataCore™ s termopěnou mezi střídavými hřebeny vzduchu a pěny nejlepší poměr tepelného komfortu k hmotnosti mezi samonafukovacími karimatkami na trhu.
Váhu karimatka šetří mumiovým tvarem, který kopíruje lidské tělo.
Ověřený ventilek WingLock nabízí až třikrát rychlejší nafukování než standardní šroubovací ventily, při otočení křidélek se otevře celý průduch a karimatka je bez vzduchu 2x rychleji. Intuitivní a rychlé!
Karimatka je ideálním společníkem na lezecké dovolené, kempování nebo trekování po celý rok. Pokud s ní ale budete spát pod širákem, je nutné mezi ni a zem umístit ještě nějakou vrstvu, aby byla karimatka chráněna.
Dodávána včetně obalu.
Doživotní záruka - nevztahuje se na: běžné opotřebení, oděr, nevhodné použití, úpravy, násilné použití, rozebírání, nesprávné mytí a sušení, na škody způsobené nesprávnou a nedostatečnou údržbou, nepravidelným čištěním, nehodami, dlouhodobým vystavením UV záření nebo přirozeným stárnutím a rozkladem některých materiálů za dlouhou dobu.
| Hmotnost | 820 g |
|---|---|
| Materiál | polyester |
| Vyrobeno v ČR | NE |
| Pohlaví | unisex, pánské, dámské |
| Možné využití | turistické, kempingové |
| Sezóna | jaro, léto, podzim, zima, čtyřsezónní |
| Délka karimatky | 183 cm |
| Použití | čtyřsezónní |
| Rozměr po sbalení | 28x22 cm |
| Šířka karimatky | 51 cm |
| Tepelný odpor | 4.4 R |
| Tloušťka karimatky | 7.6 cm |
| Typ karimatky | samonafukovací |
| Upřesnění/typ | samonafukovací |
| Výrobce / Dodavatel |
Therm a Rest
Výrobce VERTONE s.r.o. Podhorská 240/168, 46602 Jablonec nad Nisou, Česko info@vertone.cz |
Recenze
Žádné hodnocení
Potřebujete
poradit?
Napište nám na e-mail: info@hanibal.cz.
Therm-a-Rest, jeden z nejrespektovanější výrobců karimatek na světě, představil dvě zásadní novinky pro rok 2020. Jaké? Čtěte dál!
Přečíst
Irský výrobce Therm-a-Rest nedávno oslavil 40. výročí od svého založení. Specializuje se na výrobu karimatek, ať už pěnových, nebo nafukovacích a samonafukovacích. Therm-a-Rest nabízí doživotní záruku a ve své kategorii patří k tomu nejlepšímu, co je na trhu k dispozici. Pro snadnou orientaci v nabídce je u každé "Thermarestky" uvedena hodnota tepelného odporu R. Čím vyšší číslo, tím lepší izolace.
Poradíme vám
s výběrem
Na prodejnách v rámci otevírací doby
0 příspěvků
Zeptejte se
Máte dotaz k tomuto produktu? Využijte této diskuze.
Pro využití diskuze se .