Therm-A-Rest NeoAir All Season SpeedValve Regular Wide

THE239

Vybrali jste skvělý produkt, ale ten již není v naší nabídce. Pravděpodobně proto, že už se nevyrábí, nebo je dlouhodobě nedostupný.
Nebuďte z toho smutní a podívejte se na produkty, které jej perfektně nahrazují.

Robustní lehká karimatka v širší verzi s bleskurychlým nafukováním i vyfukováním.

Kultovní robustní karimatka All Season je nadupaná několika technologiemi, které ještě více zpříjemní odpočinek po náročném treku. Systém nafukování SpeedValveTM vtahuje dovnitř i okolní vzduch a na karimatku se tudíž můžete rozvalit už za třetinu času, který byste strávili nafukováním v případě tradičního ventilu. Vyfukování karimatky je ještě snazší a rychlejší.

Technologie ThermaCaptureTM je speciální reflexní povlak, který odráží sálavé teplo, jenž by jinak bylo ztraceno, zpět do těla. Díky tomuto extrémně lehkému povlaku se povrch karimatky promění do velice efektivního tepelného reflektoru bez nárůstu hmotnosti, jako by tomu bylo v případě použití běžných izolačních materiálů. Několik vrstev této technologie dělá z karimatky jednu z nejteplejších a nejvšestrannějších NeoAir v sortimentu Therm-A-Rest.

Luxusních 6,3 cm na tloušťku a 63 cm na šířku pro vás znamenají nejen velmi komfortní a kvalitní spánek, ale i to, že máte kámošku na srandičky v přírodě po celý rok. Dodávána včetně obalu a sady na opravu.

 • R-Value: 4.9
 • Hmotnost: 820 g
 • Rozměry:
  • Šířka: 63 cm
  • Délka: 183 cm
  • Tloušťka: 6.3 cm
 • Rozměry po sbalení: 28x12 cm
 • Materiál:
  • Vrchní: 50D mini Hex Rip Polyester
  • Spodní: 75D Polyester

Návod k použití (EN, FR, DE)

Parametry

Typ karimatky nafukovací
Použití 4-sezonní
Hmotnost [g]820
Délka karimatky [cm]183
Šířka karimatky [cm] 63
Tloušťka karimatky [cm]6.3
Tepelný odpor [R] 4.9
Rozměr po sbalení [cm] 28x12

Hodnocení

17.08.2018

Člověk musí zvážit jestli potřebuje opravdu takhle dlouhou karimatku. V náročnějším terénu může být těžší najít pro takové letiště místo. Pro spáče na boku naprosto super. Ráno nebolí záda, dá se spát pohodlně i na břiše. Zvládněte pod sebou i nějaký ten kámen, kořen, ... Komfort prostě perfektní.
Pohodlná, je opravdu dlouhá a široká. Jen tak se neprodře, i když sjedete z podložky(a to se nestává), tak to není na první dobrou. Šustění mě rozhodně nebudilo. Šustí málo. Skladnost. Vyfukování a balení opravdu jednoduché a velmi rychlé.
Nevím jestli je to intenzitou mého dechu, ale musela jsem foukat hodně. Když jsem pak v zápalu foukání přiblížila hlavu, nafukovací rukáv zvlhnul a šlo to ještě hůř. Nafukovat se také musí v opravdu plně rozloženém stavu položené na podložce. Nafukováním jsem však nestrávila nějakou extra dlouhou dobu. Odhadem cca 3-5 min.

28.12.2017

Kdo chce mít perfektní izolací a komfortní spaní, tato karimatka, je správná volba. Máte pocit, že vám pod zády někdo topí.
Velmi lehká, jednoduché a rychlé nafukování a vypouštění vzduchu, dobře sbalitelná, malý rozměr po sbalení, transportní obal, zatím velká spokojenost.
Trochu šustí,

Napsat hodnocení!

Napsat hodnocení

Therm-A-Rest NeoAir All Season SpeedValve Regular Wide

Therm-A-Rest NeoAir All Season SpeedValve Regular Wide

Robustní lehká karimatka v širší verzi s bleskurychlým nafukováním i vyfukováním.

Diskuze

Příslušenství

28 dalších produktů ve stejné kategorii:

Doprava zdarma

Při nákupu nad 2000 Kč platíme dopravu po ČR za Vás.

Více o cenách dopravy

Možnost osobního odběru

Objednávku si můžete vyzvednout i na 4 kamenných prodejnách, vše si vyzkoušet a poradit se s námi.

Kde nás najdete

Potřebujete poradit?

220 920 820 (10 - 18 h)

Rádi vám pomůžeme
s výběrem i objednávkou.

Klub Hanibal

3 % zpět ze všech nákupů
60 dní na vrácení
další skvělé výhody!

Registrovat

Soutěžit

Soutěžit