Jak vybrat stan?
Domov na cestách. Můj dům, můj hrad. Hotel s miliony hvězd. To všechno je synonymum pro stan. A správná volba stanu může znamenat pohodlné ubytování v přírodě. Součást výbavy, jejíž výběr není radno podcenit.
PřečístLehký a odolný stan pro 1 osobu s velkým vnitřním prostorem a vysokou stabilitou. Ideální pro trekking a outdoor v proměnlivém počasí.
1 barva
Lehký a odolný stan pro 1 osobu s velkým vnitřním prostorem a vysokou stabilitou. Ideální pro trekking a outdoor v proměnlivém počasí.
Prostorný, lehký a připravený na všechno. Stan pro sólo dobrodruhy, kteří se nezaleknou ani nejisté předpovědi a chtějí mít v zádech spolehlivý úkryt za každé situace.
Tenhle lehký stan v sobě spojuje překvapivě velký vnitřní prostor s odolností do třísezónních podmínek. Robustní konstrukce, minimum síťoviny a odolné materiály zajistí jistotu i v horším počasí, zatímco promyšlené detaily zvyšují komfort při každodenním používání na maximum.
Základem je pevná a stabilní konstrukce s DAC NFL pruty, které zvládnou vítr i proměnlivé podmínky. Odolné voděodolné zátěry bez PFAS, podlepené švy a možnost dodatečného kotvení pomocí vypínacích šňůr drží stan suchý a stabilní i při nepřízni počasí.
Uvnitř tě čeká překvapivě prostorný interiér s obdélníkovou podlážkou bez zúžení, která pohodlně pojme moderní karimatky. Výška 99 cm umožňuje komfortní pohyb i při delším pobytu ve stanu. Velká předsíň pak poskytne dostatek prostoru pro uložení vybavení, které nechceš mít uvnitř.
Promyšlená ventilace kombinuje micromesh panely a vylepšené odvětrávací prvky tropika, takže omezuje kondenzaci a zároveň spolehlivě chrání před hmyzem i deštěm. Praktické detaily jako kapsy s vývody na kabely, horní odkládací prostor nebo integrovaná šňůra na sušení posouvají komfort na další úroveň.
Díky symetrické konstrukci a jednotnému systému prutů je stavba rychlá a intuitivní – přesně to, co chceš, když potřebuješ být co nejrychleji v suchu.
Použité solution-dyed materiály navíc výrazně snižují ekologickou stopu výroby – oproti předchozím materiálům až o 80 % nižší emise.

| Aktivita | Bikepacking, Cestování, Turistika a treking, VHT |
|---|---|
| Hmotnost | 1360 g |
| Materiál | Nylon, polyester |
| Vyrobeno v ČR | NE |
| Pohlaví | unisex, pánské, dětské, dámské |
| Možné využití | trekingové, na VHT, do přírody, cestovní, bikepacking |
| Sezóna | jaro, léto, podzim, třísezónní |
| Délka vnitřního stanu | 2240 cm |
| Materiál podlážky | Nylon |
| Materiál prutů | DAC NFL |
| Materiál tropika | Nylon |
| Maximální vnitřní výška | 990 cm |
| Počet osob | 1 osoba |
| Počet prutů | 1 - rozvětvený |
| Počet vchodů | 1 |
| Rozdělení | turistické stany |
| Rozměr po sbalení | 51×13 cm |
| Šířka vnitřního stanu | 81 cm |
| Výrobce / Dodavatel |
MSR
Výrobce VERTONE s.r.o. Podhorská 240/168, 46602 Jablonec nad Nisou, Česko info@vertone.cz |
Recenze
Žádné hodnocení
Potřebujete
poradit?
Napište nám na e-mail: info@hanibal.cz.
Domov na cestách. Můj dům, můj hrad. Hotel s miliony hvězd. To všechno je synonymum pro stan. A správná volba stanu může znamenat pohodlné ubytování v přírodě. Součást výbavy, jejíž výběr není radno podcenit.
Přečíst
Ať už jde o jednodenní výlety nalehko, nebo třeba turistiku od chaty k chatě, je dobré mít na mysli, že jsme stále v horách. A to znamená jediné: mít po ruce to správné vybavení, když dojde ke zvratu počasí. Pojďte se podívat na to, co bychom doporučili na turistiku my!
Přečíst
Stěžejní značka koncernu Cascade Designs patří k tradičním výrobcům outdoorového vybavení už od roku 1969. Název Mountain Safety Research dobře vystihuje filozofii firmy: lepší, bezpečnější a spolehlivější vybavení pomáhá zpřístupnit další dobrodružství. Inženýři v MSR jsou známí svými inovativními přístupy, které jsou viditelné v lehkých stanech, legendárních benzínových vařičích nebo výborných sněžnicích.
| Korunní | Senovážné nám. | |
|---|---|---|
| Barva: green | 1 ks | 0 ks |
Poradíme vám
s výběrem
Na prodejnách v rámci otevírací doby
0 příspěvků
Zeptejte se
Máte dotaz k tomuto produktu? Využijte této diskuze.
Pro využití diskuze se .