Sea to Summit Comfort Plus Insulated Regular Rectangular

SEA283

Vybrali jste skvělý produkt, ale ten již není v naší nabídce. Pravděpodobně proto, že už se nevyrábí, nebo je dlouhodobě nedostupný.
Nebuďte z toho smutní a podívejte se na produkty, které jej perfektně nahrazují.

Skladná nafukovací karimatka s vysokou izolací a novými technologiemi v obdélníkovém tvaru.

Novinka pro rok 2015. Nafukovací karimatka s originálními prvky nabídne rychlé nafouknutí, skvělý komfort a tepelný odpor o hodnotě 5. Celková váha 825 gramů.

4 roky vyvíjeli v Sea to Summit nový typ karimatky tak, aby vynikal nad dosavadním řešením izolace od země a bylo docíleno co nejlehčích modelů s vysokou izolační schopností. Množství získaných ocenění v magazínech a na veletrzích potvrzuje, že se záměr povedl:

  • Gear Junkie 2014
  • ISPO Award Gold Winner 2015/2016
  • Backpacker Editor's Choice 2015
  • Gear Institute: Best New Gear 2014
  • Outside Magazine: Gear of the Year 2014
  • Outdoor Industry Award 2014

Největším benefitem karimatky je spojení několika typů izolací. 596 nafukovacích „buněk“ ve dvou vrstvách je vyplněno vláknem Thermolite , které zamezí úniku tepla od uživatele. Ke stejnému účelu pak ještě slouží reflexní textilie, kterou je vnitřek potažen.

Varianta Comfort Plus navíc disponuje systémem dvou nezávislých vrstev buněk, které jdou nafouknout zvlášť. Spodní vrstvu nafouknete na maximum pro lepší izolaci, horní vrstvu podle toho, na jak tvrdé lůžko jste zvyklí. Pokud nedopatřením propíchnete jednu vrstvu, zbytek zájezdu neležte na zemi, ale na druhé nepoškozené vrstvě.

Díky unikátnímu polopropustnému ventilku, který z matrace nikde nevyčuhuje, je nafukování a vyfukování maximálně rychlé a jednoduché. Oproti konkurenčním nafukovačkám je tato karimatka připravena k ulehnutí mnohem rychleji, protože díky svému tvaru nepotřebuje tolik vzduchu při nafukování. Zároveň se nemusíte bát nashromážděné vlhkosti uvnitř karimatky. Je ošetřena tak, aby nedocházelo k růstu plísní. I přesto doporučujeme skladovat rozloženou s otevřeným ventilkem pro dokonalé vyschnutí.

Pokud preferujete zúžený anatomický tvar pro dosažení menší hmotnosti, zkuste variantu Comfort Plus Insulated.

Obsah balení:

  • Karimatka
  • Transportní obal
  • Sada záplat

Technologie:

Air Sprung Cells:

Pečlivě rozmístěný počet jednotlivých „buněk“ je základem technologie karimatek Sea to Summit. Základní princip spočívá ve využití vzduchu mezi výstupky jako izolace, která nic neváží. Výsledkem je lehká a skladná matrace, která ale izoluje více, než byste řekli.

Dual Layer:

Systém dvou vrstev u karimatek řady Comfort Plus znamená největší míru pohodlí a izolace. Jedná se o dvě nezávislé vrstvy, kterými se nemísí vzduch. V případě propíchnutí jedné vrstvy se nocležník neocitá na zemi, ale zvládne nouzově přespat na nepropíchnuté vrstvě. V nerovném terénu můžete nafouknout spodní a horní vrstvu tak, abyste nerovnosti vyrovnali.

Ventilek:

Dalším povedeným řešením je ventilek, ke kterému Sea to Summit přistoupil opravdu originálně. Jeho průměr je větší než u konkurenčních nafukovaček, nafukuje se a vyfukuje tedy rychleji. Jeho součástí je však polopropustný ventil, který výrazně zjednodušuje nafukování a regulaci tvrdosti. Díky tomu karimatku na fouknete na zhruba 10 nádechů.

Izolace Thermolite :

Ve variantách označených „Insulated“ je navíc v buňkách obsaženo duté vlákno Thermolite . To má za úkol předcházet ztrátě tepla od uživatele směrem k zemi.

Exkin Platinum:

Další formou izolace v karimatkách označených jako „Insulated“ je vrstvička lehké, tiché tkaniny, která je potažená kovovými vlákny a vrací vyzářené teplo zpět k uživateli.

Přečtěte si recenzi na stránkách Světa Outdooru.

Představení série výrobcem:

Parametry

Typ karimatky nafukovací
Použití 4-sezonní
Hmotnost [g]825
Délka karimatky [cm]183
Šířka karimatky [cm] 56
Tloušťka karimatky [cm]6.3
Tepelný odpor [R] 5
Rozměr po sbalení [cm] 12x23

Hodnocení

Napsat hodnocení

Sea to Summit Comfort Plus Insulated Regular Rectangular

Sea to Summit Comfort Plus Insulated Regular Rectangular

Skladná nafukovací karimatka s vysokou izolací a novými technologiemi v obdélníkovém tvaru.

Diskuze

Příslušenství

26 dalších produktů ve stejné kategorii:

Blog

Doprava zdarma

Při nákupu nad 1500 Kč platíme dopravu po ČR za Vás.

Více o cenách dopravy

Možnost osobního odběru

Objednávku si můžete vyzvednout i na 4 kamenných prodejnách, vše si vyzkoušet a poradit se s námi.

Kde nás najdete

Potřebujete poradit?

220 920 820 (10 - 18 h)

Rádi vám pomůžeme
s výběrem i objednávkou.

Klub Hanibal

3 % zpět ze všech nákupů
60 dní na vrácení
další skvělé výhody!

Registrovat

Soutěžit

Soutěžit