Jak vybrat karimatku?
Nafukovačka nebo pěnovka?
Přečíst✉ Už se nám nedovoláte! Ale nebojte, jsme tu pro Vás stále na e-mailu, v chatu nebo na prodejnách!
✉ Už se nám nedovoláte! Ale nebojte, jsme tu pro Vás stále na e-mailu, v chatu nebo na prodejnách!
✉ Už se nám nedovoláte! Ale nebojte, jsme tu pro Vás stále na e-mailu, v chatu nebo na prodejnách!
✉ Už se nám nedovoláte! Ale nebojte, jsme tu pro Vás stále na e-mailu, v chatu nebo na prodejnách!
Odolná samonafukovací karimatka s třísezónní izolací a velkou spací plochou.
1 barva
Odolná samonafukovací karimatka s třísezónní izolací a velkou spací plochou.
Pohodlná, odolná a spolehlivá samonafukovací karimatka pro všechny, kdo si chtějí dopřát kvalitní spánek v přírodě. Camp Plus Self Inflating Mat nabízí o 33 % větší tloušťku než běžné standardní modely, takže výrazně zvyšuje komfort při spaní na tvrdém nebo nerovném podkladu.
Konstrukce Body Mapped Air Zone rozmisťuje izolaci přesně tam, kde je jí potřeba nejvíce, a snižuje hmotnost v méně zatěžovaných zónách. Díky tomu dosahuje výborného poměru mezi tepelným komfortem a váhou. Hodnota R-Value 5,3 (ASTM F3340) znamená pohodlí během rozšířené třísezónní turistiky od jara do podzimu, včetně chladnějších nocí.
Obdélníkový tvar, navíc v prodloužené verzi, poskytuje velkou spací plochu a poskytuje skvělý komfort. Tuhost karimatky lze snadno upravit podle osobních preferencí.
Ventil XPEL umožňuje rychlé vyfouknutí a pevnější, kompaktnější sbalení. Odolný svrchní materiál z certifikovaného recyklovaného 75D polyesteru je připraven na opakované používání sezónu za sezónou. Součástí balení je praktický bočně plněný transportní obal pro snadné balení a přenášení.
Camp Plus je ideální volbou pro camping, car camping nebo vodácké výpravy, kde oceníte kombinaci komfortu, tepelné izolace a dlouhé životnosti.

| Hmotnost | 1495 g |
|---|---|
| Materiál | polyester TPU, polyuretan |
| Vyrobeno v ČR | NE |
| Pohlaví | unisex, pánské, dámské |
| Možné využití | rybářské, kempingové, do stanu, do přírody |
| Sezóna | jaro, léto, podzim, třísezónní |
| Délka karimatky | 198 cm |
| Použití | třísezónní |
| Šířka karimatky | 76 cm |
| Tepelný odpor | 5.3 R |
| Tloušťka karimatky | 7 cm |
| Typ karimatky | samonafukovací |
| Výrobce / Dodavatel |
Sea to Summit
Výrobce Sea to Summit Europe GmbH Marie-Curie-Strasse 5, 27239 Twistringen, Německo info@seatosummit.de |
Recenze
Žádné hodnocení
Potřebujete
poradit?
Napište nám na e-mail: info@hanibal.cz.
Táhne vás to do přírody podobně jako nás a už se těšíte na dovolenou strávenou pod stanem? Pak jistě oceníte následující tipy pro správný výběr vybavení do kempu. Díky tomu dokážete poznat kvalitní stan či spacák od takového, který vám akorát může zkazit celou dovolenou.
Přečíst
Relativně mladá australská firma je synonymem pro chytré doplňky použitelné při jakémkoliv dobrodružství v přírodě. Pojmenovaná po úspěšné himalájské expedici jednoho ze zakladatelů Tima Macartneyho, výrazně se od roku 1990 firma rozrostla a dnes se prodává ve více než 35 zemích světa. Mezi tradičně nejoblíbenější produkty patří rychleschnoucí ručníky a silikonové skládací nádobí. Od roku 2015 se kolekce rozšířila o lehké nafukovací karimatky.
| Korunní | Senovážné nám. | |
|---|---|---|
| Barva: cypress | 0 ks | 0 ks |
Poradíme vám
s výběrem
Na prodejnách v rámci otevírací doby
0 příspěvků
Zeptejte se
Máte dotaz k tomuto produktu? Využijte této diskuze.
Pro využití diskuze se .