Rukavice Nordic Active Shark přesvědčí promyšlenými detaily, které oceníte při každém tréninku nordic walkingu. Díky integrovanému systému Shark je snadno a rychle nacvaknete k holím a stejně rychle je opět uvolníte. Přímé spojení ruky a hole navíc zajišťuje velmi efektivní přenos síly při odrazu.
Svrchní část rukavice je vyrobena z lehkého a vysoce prodyšného materiálu N-Mesh, který je zároveň dostatečně pružný, aby se přizpůsobil pohybu ruky. Velká dlaňová plocha z materiálu Nash SLT spolehlivě odvádí pot, zajišťuje jistý úchop a díky ventilaci dlaně pomáhá ještě lépe odvádět přebytečné teplo při intenzivním pohybu.
Praktické detaily jako Cuff Pulls a vytahovací poutka na prstech usnadňují rychlé nasazení i sundání rukavic. Širší střih Comfort Fit zvyšuje pohodlí při nošení a pomáhá udržet ruce v příjemném komfortu i během delších aktivit.
Systém Shark nabízí optimální přenos síly díky přímému spojení ruky a hole. Rychlé nacvaknutí i vycvaknutí je otázkou okamžiku a všechny rukavice i poutka Shark jsou kompatibilní se všemi holemi vybavenými tímto systémem.
Specifikace
- Comfort Fit – širší střih pro pohodlné nošení
- Hydrofobní vlákna použitých materiálů
- Ventilace dlaně pro lepší odvětrávání
- Cuff Pulls a poutka pro snadné oblékání
- Kompatibilní se systémem Shark
- Hlavní materiál: N-Mesh (86 % polyester, 14 % elastan)
- Dlaň: Nash SLT (60 % polyamid, 40 % polyuretan)
- Voděodolnost: hydrobofní vlákna
0 příspěvků
Zeptejte se
Máte dotaz k tomuto produktu? Využijte této diskuze.
Pro využití diskuze se .