Gore-Tex® Active

Publikováno 06. 06. 2016

Doposud nejprodyšnější membránový nepromokavý materiál na trhu. Dosud dosahovaly nejlepší membránové materiály (včetně Gore) hodnot okolo Ret<5.00m2.Pa.W-1. Nový Gore-Tex Active se s hodnotou prodyšnosti dostal na neuvěřitelných Ret<3.00m2.Pa.W-1. (Ret=Odpor materiálu proti průniku vodních par. Čím nižší číslo, tím lepší).

Jak toho v Gore dosáhli?

Základem je přepracovaná a ztenčená Gore-Texová membrána. Její tloušťka byla snížena na třetinu původní hodnoty. Každého může logicky napadnout, že v tuto chvíli musí být membrána výrazně méně mechanicky odolná. V Gore tuto námitku vyvrací použitím speciální podšívky, která je v procesu laminace integrována přímo do samotné membrány – čímž ji nejen efektivně chrání, ale také tím podporuje prodyšnost (viz obrázek).

Související zboží

Ultralehká a perfektně sbalitelná dámská bunda z nového materiálu Gore-Tex Active Shell. Vhodná primárně na aktivní pohyb jako skialpinismus, trailrunning a podobné.

5 990 Kč

Zcela nový design lety osvědčené univerzální softshellové bundy s nepromokavou odepínací kapucí a parádně elastickým materiálem!

5 511 Kč

Dámská verze zcela nového designu lety osvědčené univerzální softshellové bundy s nepromokavou odepínací kapucí a parádně elastickým materiálem!

4 994 Kč

Limitovaná edice bundy Attack Active k dostání pouze v Hanibalu! Přepracovaný model lehoučké a perfektně sbalitelné bundy z prodyšného materiálu Gore-Tex Active.

6 888 Kč

Doprava zdarma

Při nákupu nad 2000 Kč platíme dopravu po ČR za Vás.

Více o cenách dopravy

Možnost osobního odběru

Objednávku si můžete vyzvednout i na 4 kamenných prodejnách, vše si vyzkoušet a poradit se s námi.

Kde nás najdete

Potřebujete poradit?

220 920 820 (10 - 18 h)

Rádi vám pomůžeme
s výběrem i objednávkou.

Klub Hanibal

3 % zpět ze všech nákupů
60 dní na vrácení
další skvělé výhody!

Registrovat

Soutěžit

Soutěžit