V pondělí OTEVÍRÁME! A budeme mít otevřeno i 1. května!

Publikováno 26. 04. 2020

V pondělí OTEVÍRÁME! A budeme mít otevřeno i 1. a 8. května!

Už jsme se nemohli dočkat!

Je to tak! Po víc jak měsíci čekání jsme se dočkali a můžeme konečně naše prodejny otevřít do standardních otevíracích hodin a do víceméně standardního režimu fungování. Jistě, nebude to bez (více či méně logických) pravidel, ale věříme, že je společně dokážeme naplnit a že Vám tak dokážeme poskytnout takový servis, na jaký jste u nás zvyklí.

Jak to bude vypadat?

  • Počítejte s omezeným počtem zákazníků na prodejnách. V závislosti na prodejní ploše našich obchodů budeme muset řídit aktuální počet zákazníků uvnitř. To je ale maličkost.
  • Bude to s rouškou. Na prodejně se budeme pohybovat v min. 2m rozestupech a s rouškami. Usmívat se na V8s budeme, i když to nebude vidět :)
  • Zkoušení oblečení. Od 11. května je možné oblečení zkoušet - zákazník si vždy musí vydesinfikovat ruce - desinfekci samozřejmě poskytujeme na prodejnách.

Aby to bylo snažší, tak:

  • Zákonná 14denní lhůta na výměnu nebo vrácení zboží, která platí pro internetový obchod, bude platit (až do odvolání) i na prodej na našich prodejnách. V klidu zkoušejte doma.
  • Navíc, pro členy Klubu Hanibal platí rozšířená lhůta pro výměnu či vrácení 60 dní!
  • Členové Klubu Hanibal mají i další výhody - jako například každoroční 3% zpětný bonus ze všech nákupů. Registrovat se můžete zde :)

8. a 9. května otevřeme!

Rozhodli jsme se NAVÁZAT na minulý týden a mít v pátek 8. května zase OTEVŘENO! Víte, co se tento den stalo? No jistě! Zemřel KAREL PRUSSIK, muž, který světu přinesl jeden z uzlů, který musí znát každý lezec! Tak se NEVAŽTE na to, že je státní svátek a NEZÁVAZNĚ se zastavte !

Otevřeno bude 8. i 9. května od 9 do 15 hod. na všech prodejnách kromě Plzně.

Doprava zdarma

Při nákupu nad 1500 Kč platíme dopravu po ČR za Vás.

Více o cenách dopravy

Možnost osobního odběru

Objednávku si můžete vyzvednout i na 4 kamenných prodejnách, vše si vyzkoušet a poradit se s námi.

Kde nás najdete

Potřebujete poradit?

220 920 820 (10 - 18 h)

Rádi vám pomůžeme
s výběrem i objednávkou.

Klub Hanibal

3 % zpět ze všech nákupů
60 dní na vrácení
další skvělé výhody!

Registrovat

Soutěžit

Soutěžit