BLACK OUT DAY: pro Vás se i rozsvítíme!

Publikováno 05. 09. 2019

BLACKOUT DAY: Pro vás se i rozsvítíme!

Vážení zákazníci! Bylo nám oznámeno, že 16. září bude (z důvodu stavebních prací v ulici) naše prodejna na Korunní ulici odpojena od elektrické energie. Původně jsme chtěli prodejnu zavřít. Ale pak jsme si řekli NE!

Odstavení prodejny od elektrické energie jsme se rozhodli pojmout jako výzvu. A nutno říci, že nám s tím výrazně pomůže náš dodavatel Moris Distribution, který v Česku zastupuje značku Goal Zero!

Jak to tedy bude vypadat?

Zveme vás na nevšední nákupní zážitek - členové Hanibal týmu se zářivými úsměvy a ještě zářivějšími čelovkami, romantická atmosféra navozená pomocí kempingových outdoorových lucerniček! Otevřeno budeme mít od rána do večera ve standardní otevírací době. Chod celé prodejny budeme napájet z vysokokapacitních záložních zdrojů energie ověřených v těch nejtěžších expedičních podmínkách: Goal Zero Yeti 400 a 1000! Jako další záložní zdroj budou složit menší powebanky Goal Zero (Sherpa 100 a další), ze kterých budeme napájet osvětlení prodejny nebo potřebná menší zařízení. Prodejna bude osvětlena celou řadou kempingových lampiček (Goal Zero Lighthouse nebo Lighthouse mini), prodavači na prodejnách budou samozřejmě vybaveni výkonnými čelovkami :) budete mít tedy šanci vidět všechna tato zařízení přímo v akci!

Pokud vám to zní jako dostatečně bláznivá záležitost, vězte, že je. Pevně věříme, že se celá akce povede a vy se budete moct bez obav zastavit a vybrat si cokoliv budete potřebovat.

A abyste z toho také něco měli! Kdo ten den přijde na prodejnu, bude moct využít extra 5% slevu na výrobky Goal Zero a čelovky Led Lenser!

VYBAVENÍ GOAL ZERO ČELOVKY LED LENSER

Energetická společnost dodá tmu, Goal Zero dodá elektřinu. A Hanibal dodá světlo :)

Budeme se na Vás tedy v pondělí 16. září těšit v naší rozzářené prodejně! Nákup bude plně funkční vč. možnosti platby kartou. Přijďte, rádi Vám budeme průvodcem nejen tmou, ale i výběrem outdoorového vybavení :)

Doprava zdarma

Při nákupu nad 2000 Kč platíme dopravu po ČR za Vás.

Více o cenách dopravy

Možnost osobního odběru

Objednávku si můžete vyzvednout i na 4 kamenných prodejnách, vše si vyzkoušet a poradit se s námi.

Kde nás najdete

Potřebujete poradit?

220 920 820 (10 - 18 h)

Rádi vám pomůžeme
s výběrem i objednávkou.

Klub Hanibal

3 % zpět ze všech nákupů
60 dní na vrácení
další skvělé výhody!

Registrovat

Soutěžit

Soutěžit