Na hory a dál - Hanibal journal

Publikováno 09. 04. 2018

"Král je mrtev. Ať žije král!"

NA HORY A DÁL - HANIBAL JOURNAL

Slovy klasika: řekli jsme si NE! Ne, už nechceme tisknout několik tisíc kusů papírového katalogu. To není ekologické (i když šlo vždy o recyklovaný papír). Není to ani hodné 21. století. Zkrátka chceme udělat něco lepšího. Zasloužíte si to Vy, zaslouží si to i planeta!

Bylo by zbytečné klást si nízké cíle. Však ona laťka byla vždycky posazena hodně vysoko, náš katalog byl samozřejmě (udělejte prostor pro naše ego) ten nejkrásnější a nejlepší v Česku. Takže, král je mrtev, ať žije král! Představujeme Vám NA HORY A DÁL - Hanibal Journal!

Od teď čtyřikrát do roka dostanete nový kousek outdoorového journalu, který bude přetékat zajímavým obsahem: recenzemi, tipy na cesty, rozhovory s outdoorovými osobnostmi a v neposlední řadě novinkami. Ale už to nebudou tupé dvoustránky s přehledy produktů! Produkty budou zasazené do kontextu cest, výstupů a oblastí, okomentovány Hanibal teamem tak, aby bylo na první pohled jasné, o co jde. Ale teď to hlavní. Jsme ve 21. století, a tak bude každé vydání dostupné hlavně online a také ke stažení do Vašich zařízení. 

STÁHNOUT 1. VYDÁNÍ HANIBAL JOURNAL

Velikost přibližně 60MB, interaktivní pdf

Proč? Protože to nebude jen tupé prohlížení stránek! Hanibalí journal je interaktivní, a to do takové míry, že témeř cokoliv, co v něm najdete, Vás pouhým dotykem obohatí o další informace - stačí kliknout a prohlížíte galerii fotek, videorecenzi, nebo už brouzdáte v detailu produktu, kde najdete všechny důležité informace.

Pro milovníky našeho recyklovaného papíru máme ale dobrou zprávu. V omezené míře máme vytištěnou i offline verzi. Chápeme, že někteří z Vás milují vůni papíru a tiskařské barvy. Takové číslo ale nebude zadarmo. Nechceme na něm vydělávat, ale také nechceme, aby končilo po deseti minutách v koši. Má hodnotu obsahu, papíru aspousty práce mnoha lidí.

KOUPIT TIŠTĚNOU VERZI

Tak to je tedy za nás vše. Přejeme příjemné čtení, a pokud se Vám Hanibal journal líbí, pošlete pochvalu na adresu majitele@hanibal.cz. Pokud se Vám nelíbí, máme pro vás dedikovanou schránku s názvem spam@hanibal.cz :)

Související zboží

Přepracovaná lehká izolační bunda ze špičkového materiálu Polartec Alpha.

3 711 Kč

Ultralehká záložní bunda s vysokou prodyšností a voděodolností.

7 777 Kč

Velmi lehký cepín pro vysokohorskou turistiku a skialpinismus.

1 637 Kč

Dvanáctihroté mačky určené pro alpinismus, mixové a horské lezení s vázáním ideálním pro jakoukoli botu.

2 198 Kč

Jarní vydání nového Hanibal journalu - Na hory a dál - s hlavním tématem Vysokých Tater.

39 Kč

Doprava zdarma

Při nákupu nad 2000 Kč platíme dopravu po ČR za Vás.

Více o cenách dopravy

Možnost osobního odběru

Objednávku si můžete vyzvednout i na 3 kamenných prodejnách, vše si vyzkoušet a poradit se s námi.

Kde nás najdete

Potřebujete poradit?

720 984 263 (10 - 18 h)

Rádi vám pomůžeme
s výběrem i objednávkou.

Proč nakoupit u nás?

  • Prodáváme jen to, co bychom si sami koupili: Zaměřeni jsme hlavně na české, ale i na zahraniční značky.
  • Testujeme sami na sobě: Víme, jaké boty se hodí na ferraty a jaké kalhoty na trek. Testovali jsme je.
  • Vlastní prodejny & velké sklady: Tři kamenné prodejny a naprostá většina zboží skladem. Vše si můžete před nákupem vyzkoušet.

Klub Hanibal

1% z nákupů zpět
30 dní na vrácení
Žádné starosti s paragony

Více o klubu Hanibal