Pro tenhle výhled si musíte dojít. ZIMA 2017 / 2018.

Publikováno 22. 10. 2017

Pro tenhle výhled si musíte dojít. Kam? Na hory a dál.

Pro některé výhledy si musíte dojít. Kam? No přeci NA HORY A DÁL. Inspirujte se příběhy, učte se s metodikou a objevujte novinky ve výbavě. To vše v našem katalogu pro zimu 2017 / 2018.

Ke každému nákupu stovky zážitků zdarma. A dobrý pocit k tomu.

Kdy jste se na něco naposledy pořádně těšili? My se těšíme stále a pořád! A ze všeho nejvíc se těšíme, až zase pojedeme někam ven. Zabořit nohy do sněhu, nastavit tvář jeho jehličkám, které žene vítr. A večer, vyzout se z promrzlých bot a pořádně se zahřát ve spacáku...

Tak, teď už možná víte, co nás na naší práci baví ze všeho nejvíc. Ano, je to ten moment, kdy Vám pomůžeme vybrat ten správný kousek Vaší výbavy a Vaše fáze těšení se se zase posouvá o trochu blíž termínu odjezdu někam na hory. Víme tak, že s každým dobře vybraným kouskem vybavení se později spojí desítky a stovky zážitků, které s ním společně zažijete.

A tak můžeme bez obav říct: u nás máte ke každému nákupu stovky zážitků zdarma. A s vybavením, které jsme pro Vás na tuhle zimu vybrali a které si můžete prohlédnout na našem webu i v katalogu, víme, že to budou zážitky parádní a veskrze pozitivní (i když samozřejmě víme, že důležitější je intenzita zážitku...).

A jak je to s tím dobrým pocitem? Je to jednoduché. Pokaždé, když u nás cokoliv nakoupíte, víte, že podporujete Hanibal i v jiných aspektech, než je prodej vybavení na hory. Podporujete vznik pralesa na Ještědském hřebeni, na který přispíváme. Podporujete vysazování ovocné aleje v Českém ráji, na které se chystáme tento podzim. Podporujete projekty, jako jsou naše vratné upcyclingové tašky vyrobené ze starých stanů, nebo třeba to, že se můžeme zaměřovat na značky, které doopravdy vyrábí skvělé produkty u nás v Česku. A v neposlední řadě podporujete vznik tohoto katalogu, kvůli kterému nebyl pokácený ani jeden jediný strom.

Za tohle všechno děkujeme. Hanibal může být takovým jaký je, hlavně díky Vám.

Nejzajímavější novinky pro letošní zimu:

Související zboží

Doprava zdarma

Při nákupu nad 2000 Kč platíme dopravu po ČR za Vás.

Více o cenách dopravy

Vánoční dárek?

Netrefíte se do velikosti nebo vkusu? Nevadí. Do konce ledna můžete nevhodné dárky vracet!
Nevíte si rady s výběrem dárku? Mohl by to vyřešit "dárkový certifikát"

Více informací

Potřebujete poradit?

720 984 263 (10 - 18 h)

Rádi vám pomůžeme
s výběrem i objednávkou.

Proč nakoupit u nás?

  • Prodáváme jen to, co bychom si sami koupili: Zaměřeni jsme hlavně na české, ale i na zahraniční značky.
  • Testujeme sami na sobě: Víme, jaké boty se hodí na ferraty a jaké kalhoty na trek. Testovali jsme je.
  • Vlastní prodejny & velké sklady: Tři kamenné prodejny a naprostá většina zboží skladem. Vše si můžete před nákupem vyzkoušet.

Klub Hanibal

1% z nákupů zpět
30 dní na vrácení
Žádné starosti s paragony

Více o klubu Hanibal