NA HORY A DÁL. Léto 2017

Publikováno 01. 05. 2017

13. hanibalí katalog, který je pro nás tak trochu knížkou, je tady. Vkládáme do něj to nejlepší z toho, co utváří náš svět. Hory a čas v nich strávený. Vybavení, které nám pomáhá si čas tam venku pořádně a bezpečně užít. A taky znalosti, které chceme předávat a šířit. Inspirujte se, bavte se. A vyražte na hory a dál.

Co najdete v katalogu?

Každý půlrok se snažíme vnést do katalogu něco nového. Nějakou přidanou hodnotu, něco, co se vymkne zažitému stereotypu ukazování produktů. Jistě, i ty jsou zajímavé, obvzlášť pro ty, kteří outdoorové vybavení milují tak jako my. Ale není to jen o něm.

Metodika

Každý z nás se chce zlepšovat a v outdoorovém odvětví to často znamená posun k techničtějším disciplínám. Proto jsme v katalogu věnovali 12 stran základní metodice týkající se via ferrat, ledovcové turistiky a sportovního lezení. Všechny tyto tři oblasti jsme pak trochu šířeji připravili i online.

Inspirace

Kam vyrazíte v létě? Na měsíc, týden, nebo třeba jen na prodloužený víkend? V katalogu jsme připravili tři tipy, kam se vydat. Každému z nich jsou věnovány 4 stránky a podrobněji zpracované je najdete na Hanibal Blogu.

Hanibal Outdoor Academy

Naše horská akademie vjíždí do nové letní sezony a nabízí zase celou řádku kurzů a akcí. Samozřejmě že půjde hodně o via ferraty, ale najdete tu také kurz na ledovci vedený horským vůdcem UIAGM a nově také testovací výjezd se špičkovými stany MSR!

Produktové novinky

Jistě, i o těch to je. Právě o nich! Vybavení, které nás nadchlo, považujeme jej za špičku ve své kategorii a jsme přesvědčení, že bude sloužit dlouho a dobře. Opět stavíme na českých značkách, které vyrábí v Česku, a naše portfolio doplňujeme o to nejlepší od světoznámých výrobců. Kritéria našeho výběru? Nabízíme jen to, co bychom si sami koupili.

Podívejte se na pár novinek už tady:

Související zboží

Doprava zdarma

Při nákupu nad 2000 Kč platíme dopravu po ČR za Vás.

Více o cenách dopravy

Možnost osobního odběru

Objednávku si můžete vyzvednout i na 3 kamenných prodejnách, vše si vyzkoušet a poradit se s námi.

Kde nás najdete

Potřebujete poradit?

720 984 263 (10 - 18 h)

Rádi vám pomůžeme
s výběrem i objednávkou.

Proč nakoupit u nás?

  • Prodáváme jen to, co bychom si sami koupili: Zaměřeni jsme hlavně na české, ale i na zahraniční značky.
  • Testujeme sami na sobě: Víme, jaké boty se hodí na ferraty a jaké kalhoty na trek. Testovali jsme je.
  • Vlastní prodejny & velké sklady: Tři kamenné prodejny a naprostá většina zboží skladem. Vše si můžete před nákupem vyzkoušet.

Klub Hanibal

1% z nákupů zpět
30 dní na vrácení
Žádné starosti s paragony

Více o klubu Hanibal