Hanibal Checklist App

Publikováno 01. 05. 2016

Co je nového?

Hanibal Checklists App Vám doteď pomáhala správně sbalit batoh a na nic nezapomenout. Vytvářet vlastní checklisty, buď úplně od nuly, nebo na základě přednastavených seznamů. Jednoduše, spolehlivě a zadarmo. Ovšem my jsme appku posunuli ještě dál:

Dokonale jednoduché sdílení checklistů!

Když pošlete kamarádovi svůj checklist e-mailem, nejen že se mu objeví v textové podobě včetně rozlišení zaškrtnutých a nezaškrtnutých položek, ale také se mu nabídne v příloze soubor, který dvěma kliknutími v aplikaci otevře a může s ním dál pracovat. Jednoduché, funkční. Podívejte se:

Co aplikace vlastně umí?

Chytrá aplikace s dvaceti přednastavenými seznamy na balení batohu, takzvanými checklisty. Ty jsou rozdělené do sedmi srozumitelných kategorií. V každém checklistu máte možnost položky odškrtávat, sdílet celý seznam s přáteli e-mailem, na Facebooku nebo i sms zprávou. Pokud Vám nějaká položka chybí, obratem se můžete jedním kliknutím podívat, jaká je nabídka a skladová dostupnost na e-shopu Hanibalu.

V aplikaci si můžete vytvářet i vlastní checklisty, a to buď úplně celé, nebo na základě již existujících přednastavených seznamů.

Díky aplikaci Hanibal Checklist App už zkrátka nikdy nic nezapomenete doma a balení batohu bude rychlejší, efektivnější a taky trochu zábavnější.

Doprava zdarma

Při nákupu nad 1500 Kč platíme dopravu po ČR za Vás.

Více o cenách dopravy

Možnost osobního odběru

Objednávku si můžete vyzvednout i na 4 kamenných prodejnách, vše si vyzkoušet a poradit se s námi.

Kde nás najdete

Potřebujete poradit?

220 920 820 (10 - 18 h)

Rádi vám pomůžeme
s výběrem i objednávkou.

Klub Hanibal

3 % zpět ze všech nákupů
60 dní na vrácení
další skvělé výhody!

Registrovat

Soutěžit

Soutěžit