Pinguin Skyline L
Nová generace nafukovacích karimatek s dalšími vylepšeními.
Alternativní produkty z kategorie Nafukovací:
Nová generace nafukovacích karimatek s dalšími vylepšeními.
Lehká nafukovací karimatka s dobrým tepelným odporem, která prošla úpravami a přichází s řadou obměn a novinek. Nová konstrukce s navařenými vnitřními přepážkami definitivně odstranila „studené spoje“, což v kombinaci se zateplením termoizolací BHB Micro uvnitř kanálů přineslo významné zvýšení hodnoty tepelného odporu. To vše při bezkonkurenčním komfortu 7 cm vysoké matrace a minimalistických rozměrech po sbalení. Součástí karimatky je také integrovaná pumpa pro snadnější nafukování.
Specifikace
- Rozměry: 183×51×7 cm
- Rozměr po sbalení: 11×23 cm
- Hmotnost: 0.898 kg
- Izolační náplň: BHBmicro
- Svrchní materiál: Polyester Ripstop Diamant, TPU laminace
- Spodní materiál: Polyester Ripstop Diamant, TPU laminace
- Ventil: Plastový
- Dodávána s opravnou sadou a přepravním obalem
Vhodné pro
Bikepacking
Kempování
Turistika a treking
| Hmotnost | 898 g |
|---|---|
| Materiál | polyester |
| Vyrobeno v ČR | NE |
| Pohlaví | unisex, pánské, dámské |
| Možné využití | turistické, kempingové |
| Sezóna | léto |
| Délka karimatky | 183 cm |
| Použití | letní |
| Rozměr po sbalení | 11x23 cm |
| Šířka karimatky | 51 cm |
| Tepelný odpor | 1.8 R |
| Tloušťka karimatky | 7 cm |
| Typ karimatky | nafukovací |
| Aktivita | bikepacking, kempování, turistika a treking |
| Upřesnění/typ | nafukovací |
| Výrobce / Dodavatel |
Pinguin
Výrobce PINGUIN OUTDOOR s.r.o. Běloveská 187, 54701 Náchod, Česko info@pinguin.cz |
Recenze
Žádné hodnocení
Jakub akub
Dobrý den, chtěl bych se zeptat na rozměry sbalené karimatky, protože na různých stránkách se velikosti liší. Děkuji.
Potřebujete
poradit?
Napište nám na e-mail: info@hanibal.cz.
Alternativní produkty
Pinguin
Známý výrobce outdoorového vybavení z Náchoda přišel v roce 1989 na trh s péřovým oblečením a spacáky. Od té doby se sortiment jen rozšiřoval a dnes kromě oblečení nabízí i ucelenou kolekci populárních stanů, karimatek a kempingového nádobí a nábytku. Pokud zákazník hledá výrobky s dobrým poměrem cena/ výkon, s Pinguinem se jistě potká. V poslední době je velmi oblíbený například lehký vařič Hiker.



























































































































1 příspěvek
Zeptejte se
Máte dotaz k tomuto produktu? Využijte této diskuze.
Pro využití diskuze se .