Vybrali jste skvělý produkt, ale ten již není v naší nabídce. Pravděpodobně proto, že už se nevyrábí, nebo je dlouhodobě nedostupný.
Nebuďte z toho smutní a podívejte se na produkty, které jej perfektně nahrazují.

Přenosný outdoorový vařič s hrncem, integrovaným tepelným výměníkem a závětřím maximalizujícím efektivitu přenosu tepla.

Šetří plyn a účinně chrání plamen vařiče před větrem. S využitím příslušenství může být systém zavěšen a je tak použitelný i tam, kde jej nelze postavit na rovný podklad.

  • vestavěný piezo zapalovač
  • materiál: nerezová ocel
  • eloxovaný hliník
  • palivo: plyn
  • přepravní pouzdro
  • objem (celkový / využitelný): 1250/1000 ml
  • rozměr: Ø125×172 (233) mm
  • příkon: 1150 W

Hodnocení

20.02.2015

S vařičem jsem maximálně spokojen, za standardních podmínek sice vaří pomaleji než zavedené rakety od MSR, na rozdíl od nich ovšem uvaří i v případě, kdy je bomba podchlazena a plamen skoro nehoří. Odzkoušeno na sněžnicích v noci teploty silně pod nulou, ráno jsem měl uvařeno jako první. Do Extrémních podmínek jistě poslouží dobře. Pokud někomu záleží na tom jak rychle uvaří poohlédl bych se jinde.
Jen poznámka k velikosti nádoby, do přiložené nádoby se skutečně vejde bomba i s vařičem, ale víčko tak tak drží, bez přiložené síťovky, by 100NULL víčko odpadlo a vše by mohlo volně cestovat. (bomba orig. Pinguin)
Vaří i na sněhu; Úsporný; Závětří; Piezo
Pomalejší vaření

Napsat hodnocení!

Napsat hodnocení

Pinguin Aura

Pinguin Aura

Přenosný outdoorový vařič s hrncem, integrovaným tepelným výměníkem a závětřím maximalizujícím efektivitu přenosu tepla.

Diskuze

Jakub Š.
26.06.2017 23:32
Dobrý den, existuje k tomuto vařiči nějaký nástavec, aby bylo možné na něm použít i nádobí s rovným dnem? Případně nepasuje na něj nástavec od Jetboilu. Případně pokud máte zkušenosti s nějakou konvičkou, která na tento vařič pasuje, sem s ní :D. Děkuji za odpověď
Reagovat
Jan K.
27.06.2017 09:36
Dobrý den, k tomuto vařiči bohužel žádný originální nástavec není. Vařič momentálně nemáme skladem, takže ani nemohu vyzkoušet nástavec Jetboil. Dávat jakékoliv nádobí přímo na podložku hořáku možné nebude, nedostával by se k němu kyslík. Pěkný den.
Reagovat

Příslušenství

30 dalších produktů ve stejné kategorii:

Doprava zdarma

Při nákupu nad 2000 Kč platíme dopravu po ČR za Vás.

Více o cenách dopravy

Možnost osobního odběru

Objednávku si můžete vyzvednout i na 4 kamenných prodejnách, vše si vyzkoušet a poradit se s námi.

Kde nás najdete

Potřebujete poradit?

220 920 820 (10 - 18 h)

Rádi vám pomůžeme
s výběrem i objednávkou.

Klub Hanibal

3 % zpět ze všech nákupů
60 dní na vrácení
další skvělé výhody!

Registrovat

Soutěžit

Soutěžit