Osprey Syncro 5 II
Nová verze vychytaného batohu na kolo či horský běh na krátké výpady do přírody.
Nová verze vychytaného batohu na kolo či horský běh na krátké výpady do přírody.
Největší kousek ze série Syncro je vytvořený speciálně pro potřeby nadšenců do cyklistiky, ale ani horští běžci nebo turisté jím rozhodně nepohrdnou.
Batoh je vybaven zádovým systémem AirSpeed™ a rámem LightWire™, které zajišťují ventilaci a díky inovativní síťce podporují proudění vzduchu podél zad. Odvětrávané ramenní popruhy BioStretch™ přijdou vhod nejen v parném letním odpoledni.
Jak už bylo řečeno, Syncro 5 je batohem cyklistickým, a proto na něm najdete klip na přilbu LidLock™, přihrádku na hydrovak a magnet na náustek, vnitřní organizér na nářadí, reflexní prvky na batohu i fluorescentní pláštěnce a poutko na blikačku.
Díky hlubokému přednímu zipu se jednoduše dostanete k veškerému vybavení. Brýle či elektroniku uložte do horní kapsy s neškrábavým povrchem a za pružnou kapsu na přední části uschovejte bundu či jakýkoliv jiný kousek oblečení, který chcete mít po ruce.
Specifikace
- Odvětrávaný trampolínový podpůrný zádový panel AirSpeed™
- Lehký obvodový rám
- Ramenní popruhy a bederní pás BioStretch™
- Pouzdro na hydrovak
- Držák cyklistické přilby LidLock™
- Kapsa s neškrábavým vnitřkem na brýle či elektroniku
- Přední pružná kapsa na vybavení, které chcete mít po ruce
- Komora s organizérem na speciální nářadí a náhradní díly na kolo
- Jednoduchý bederní pás
- Hrudní popruh s magnetem na náustek hydrovaku
- Integrovaná a odnímatelná pláštěnka
- Klip na klíče
- Reflexní potisk
- Poutko na blikačku
- Rozměry: 45 x 27 x 17 cm
Americká firma Osprey se již od roku 1974 soustředí výhradně na výrobu batohů, což se odráží v kvalitě, designu a řadě technických detailů; batohy Osprey získaly ve světě několik ocenění prestižních outdoorových magazínů.
Osprey na své batohy nabízí nadstandardní doživotní servis "Mighty Guarantee". Pokud se na vašem batohu Osprey objeví po dvou letech od zakoupení výrobní vada, neváhejte nás kontaktovat na info@hanibal.cz.
Vhodné pro
Turistika a treking
Bikepacking
Via ferraty
Trail running
Vyrobeno v ČR | NE |
---|---|
Záruka | 2 roky |
Pohlaví | unisex |
Možné využití | Běžecké, turistické, Cyklistické |
Aktivita | běh, běžky, cyklistika, turistika |
Sezóna | celoroční |
Velikost | 45 x 27 x 17 cm |
Materiál | 100D Nylon Honeycomb |
Upřesnění/typ | na dlouhé výběhy |
Objem | 5 litrů |
Určeno pro | muže |
Objem | 5 l |
Počet komor | 1 |
Možnost pitného vaku | ANO |
Pláštěnka | ANO |
Materiál | 100D Nylon Honeycomb |
Vstup | Přední |
Hmotnost | 600 g |
Tento produkt zatím nemá žádné hodnocení.
Pro ohodnocení produktu se musíte přihlásit.Jan Burian
Je bederní pás odnímatelný?
Potřebujete
poradit?

Andrea
220 920 820 (8:30-16:30 h)
info@hanibal.cz
Alternativní produkty

Osprey
Americký výrobce batohů Osprey patří k naprosté špičce ve svém oboru. Je zaměřen pouze a jen na výrobu trekových, lezeckých a dalších batohů. Mezi hlavní charakteristiky produktů Osprey patří dokonalé zpracování, smysl pro moderní design, detail a hlavně nízká hmotnost. Batohy jsou velmi oblíbené. V nabídce jsou jak dámské batohy, tak pánské batohy, a vyberete si, ať už jedete kamkoliv – expedice, alpy, trekking nebo vycházky.
1 příspěvek
Zeptejte se
Máte dotaz k tomuto produktu? Využijte této diskuze.
Pro využití diskuze se
.