10 věcí, bez kterých turista v horách zemře.
Hory nejsou bezpečný místo. A ať už se vydáte do hlubokých jizerskohorských hvozdů, nebo na exponovanou alpskou stezku, těhle deset věcí byste měli mít vždycky sebou!
Přečíst🎁 Vánoční dárky bez stresu – vrácení až do 30. 1. (Klub Hanibal), ostatní do 15. 1.
Akce: 15% sleva na značku Looking For Wild – zadejte kód LFW15
🎁 Vánoční dárky bez stresu – vrácení až do 30. 1. (Klub Hanibal), ostatní do 15. 1.
Akce: 15% sleva na značku Looking For Wild – zadejte kód LFW15
Lehký, minimalistický batoh, který splňuje všechny potřeba nadšené turistky.
1 barva
Velikost
Lehký, minimalistický batoh, který splňuje všechny potřeba nadšené turistky.
Batoh Eja druhé generace nabízí inovativní řešení pro úpravu délky zad, kterou lze nastavit na 4 různé velikosti pomocí háčků. Batoh je vyroben ze 100 % recyklovaného materiálu - 100D High Tenacity Nylon.
Zádový systém AirSpeed™ 3D odpružení batohu při chůzi, a proto se budete cítit komfortně i při plně naloženém batohu. Odvětrávací síťovina je silná, ale zároveň neponičí oblečení.
Batoh je možné využít i bez vrchlíku díky patentovanému zavírání FlapJacket™. Poměr váhy a vybavení batoh nadchne všechny, kteří počítají každý gram, ale nechtějí přijít o komfort. Dvě kapsy na bederním páse, dvě kapsy ze síťoviny na každé straně batohu, jedna kapsa ze síťoviny na přední straně batohu a dvě kapsy na zip ve víku batohu.
V případě potřeby lze uchytit k batohu karimatku díky nastavitelným popruhům. Trekové hole můžete připevnit i během chůze pomocí vychytávky Stow-on-the-Go™.
Specifikace:
Velikosti:
| Hmotnost | 1300 g |
|---|---|
| Materiál | 100D High Tenacity Nylon |
| Vyrobeno v ČR | NE |
| Pohlaví | dámské |
| Možné využití | alpinistické, kempingové, turistické, cestovní, na VHT, trekingové |
| Sezóna | jaro, léto, podzim, zima, čtyřsezónní |
| Materiál | 100D High Tenacity Nylon |
| Možnost pitného vaku | ANO |
| Možnost pláštěnky | NE |
| Objem | 58 l |
| Počet komor | 1 |
| Vstup | Vrchní |
| Objem | 58 l |
| Upřesnění/typ | na turistiku |
| Velikost | WM/WL, WXS/WS |
| Výrobce / Dodavatel |
Osprey
Výrobce Outdoor Concept a.s. Americká 54, 30100 Plzeň, Česko info@outdoorconcept.cz |
Recenze
Zatím jsem žádné nedostatky nezjistila.
Ľahučký batoh s viacerými bočnými vreckami, krásna farba, výborne riešená zadná časť s vetraním
Źiadne
Určite doporučujem
Potřebujete
poradit?
Lucie a tým
220 920 820 (8:30-16:30 h)
info@hanibal.cz
Hory nejsou bezpečný místo. A ať už se vydáte do hlubokých jizerskohorských hvozdů, nebo na exponovanou alpskou stezku, těhle deset věcí byste měli mít vždycky sebou!
Přečíst
Americký výrobce batohů Osprey patří k naprosté špičce ve svém oboru. Je zaměřen pouze a jen na výrobu trekových, lezeckých a dalších batohů. Mezi hlavní charakteristiky produktů Osprey patří dokonalé zpracování, smysl pro moderní design, detail a hlavně nízká hmotnost. Batohy jsou velmi oblíbené. V nabídce jsou jak dámské batohy, tak pánské batohy, a vyberete si, ať už jedete kamkoliv – expedice, alpy, trekking nebo vycházky.
| Korunní | Senovážné nám. | Brno | |
|---|---|---|---|
| Velikost: WM/WL, Barva: purple dusk | 1 ks | 0 ks | 0 ks |
| Velikost: WXS/WS, Barva: purple dusk | 0 ks | 0 ks | 0 ks |
Poradíme vám
s výběrem
220 920 820(všední dny 08:30 - 16:30)
0 příspěvků
Zeptejte se
Máte dotaz k tomuto produktu? Využijte této diskuze.
Pro využití diskuze se .