Jak vybrat stan?
Domov na cestách. Můj dům, můj hrad. Hotel s miliony hvězd. To všechno je synonymum pro stan. A správná volba stanu může znamenat pohodlné ubytování v přírodě. Součást výbavy, jejíž výběr není radno podcenit.
PřečístProstorný, odolný a velmi univerzální stan pro čtyři osoby, ideální jak na pohodové rodinné kempování autem, tak i na náročnější výpravy do přírody.
1 barva
Prostorný, odolný a velmi univerzální stan pro čtyři osoby, ideální jak na pohodové rodinné kempování autem, tak i na náročnější výpravy do přírody.
Elixir 4 se může pochlubit čtvercovým půdorysem, který bez problémů pojme i široké karimatky, už žádné překrývání nebo skládání jako puzzle. Výška vnitřního prostoru (122 cm) a chytře navržená konstrukce vytvářejí vskutku příjemný prostor pro společné večery nebo dlouhé deštivé dny. Dveře bez ohýbání se dají pohodlně ovládat jednou rukou a vždy víte, kde je začátek zipu i po tmě. Stan je vybaven kapsami s kabelovými porty i velkorysými síťovanými kapsami pod stropem.
Rychlá stavba, maximální stabilita. Barevně značené tyče a úchyty vám pomohou stan postavit i v horších podmínkách. Silné duralové tyče ze slitiny 7000 zvládnou i nepřízeň počasí, přiložená podlážka chrání stan odspodu a zvyšuje jeho životnost.
Stanová tkanina kombinuje plné panely s odvětrávacím meshem pro ideální poměr mezi teplem, soukromím a prouděním vzduchu. Nový typ síťoviny je barvený technologií solution-dye, která snižuje spotřebu vody i energie a významně omezuje uhlíkovou stopu. Samozřejmostí je kvalitní voděodolná úprava bez PFAS a podlepené švy.
Praktičnost v každém detailu. Velké boční předsíňky pojmou batohy i vařiče, dveře s odtokovými žlábky a ventilačními výklopkami zajišťují komfort i při delším dešti. Kovové rohové spojky jsou extrémně odolné, a přitom se s nimi snadno manipuluje.
Ať už hledáte stan na víkend s přáteli, nebo spolehlivou základnu na delší výpravy Elixir 4 vás nezklame.

| Aktivita | Cestování, Kempování, Turistika a treking |
|---|---|
| Hmotnost | 3.72 g |
| Materiál | dural, PU, ripstop, 75D polyester |
| Vyrobeno v ČR | NE |
| Možné využití | kempingové, turistické, rodinné, bivakovací |
| Sezóna | jaro, léto, podzim |
| Délka vnitřního stanu | 229 cm |
| Materiál podlážky | Polyuretanová úprava - PU, 75D polyester |
| Materiál prutů | Aluminium 7000 |
| Materiál tropika | ripstop, 75D polyester |
| Maximální vnitřní výška | 122 cm |
| Počet vchodů | 2 |
| Rozdělení | turistické stany, campingové stany |
| Šířka vnitřního stanu | 224 cm |
| Vodní sloupec podlážky | 3000 mm |
| Vodní sloupec tropika | 1500 mm |
| Výrobce / Dodavatel |
MSR
Výrobce VERTONE s.r.o. Podhorská 240/168, 46602 Jablonec nad Nisou, Česko info@vertone.cz |
Recenze
Žádné hodnocení
Potřebujete
poradit?
Napište nám na e-mail: info@hanibal.cz.
Domov na cestách. Můj dům, můj hrad. Hotel s miliony hvězd. To všechno je synonymum pro stan. A správná volba stanu může znamenat pohodlné ubytování v přírodě. Součást výbavy, jejíž výběr není radno podcenit.
Přečíst
Táhne vás to do přírody podobně jako nás a už se těšíte na dovolenou strávenou pod stanem? Pak jistě oceníte následující tipy pro správný výběr vybavení do kempu. Díky tomu dokážete poznat kvalitní stan či spacák od takového, který vám akorát může zkazit celou dovolenou.
Přečíst
Stěžejní značka koncernu Cascade Designs patří k tradičním výrobcům outdoorového vybavení už od roku 1969. Název Mountain Safety Research dobře vystihuje filozofii firmy: lepší, bezpečnější a spolehlivější vybavení pomáhá zpřístupnit další dobrodružství. Inženýři v MSR jsou známí svými inovativními přístupy, které jsou viditelné v lehkých stanech, legendárních benzínových vařičích nebo výborných sněžnicích.
| Korunní | Senovážné nám. | |
|---|---|---|
| Barva: green | 1 ks | 1 ks |
Poradíme vám
s výběrem
Na prodejnách v rámci otevírací doby
0 příspěvků
Zeptejte se
Máte dotaz k tomuto produktu? Využijte této diskuze.
Pro využití diskuze se .