Lowe Alpine Air Zone Camino Trek ND 35:45
Dámský trekový batoh s čelním otevíráním a pohodlnými síťovanými zády AirZone.
Vyzvedněte si zboží na prodejně
Dostupnost na prodejnáchDámský trekový batoh s čelním otevíráním a pohodlnými síťovanými zády AirZone.
Bez ohledu na to, jakou trasu si pro dobytí toho vašeho vrcholu stanovíte, na dlouhé túry budete chtít mít na zádech AirZone Camino Trek.
Zádový systém AirZone je navržen tak, aby především poskytoval pohodlí a zpříjemnil nošení. Díky snížení množství kontaktních ploch síťoviny se zády je systém prodyšnější a lépe odvětraný a nebudete na zádech tolik potit. Bederní pás AdaptiveFit dodá vašemu kroku stabilitu.
Ženy mají často kratší záda než muži, a to se odráží nejen v délce zádového systému, ale také v ramenních popruzích, jenž disponují navíc i odlišným tvarem stejně jako bederní pás, aby lépe vyhovovaly ženské postavě. Jelikož ženy upřednostňují mít těžší věci v batohu uložené níže než muži, je dámská verze kratší, ale zato širší a hlubší.
Přestože může být v den túry počasí na vaší straně a požadavky na batoh tudíž minimální, je důležité být vždy připraven na všechno. Batoh nabízí 2 hlavní komory, kapsy na bederním pásu a velké pružné síťovinové kapsy po stranách, kam můžete uložit záložní bundu a spoustu jídla a pití, tedy vše potřebné k tomu, abyste si výšlap užili.
Specifikace
- Zádový systém AirZone maximalizující proudění vzduchu
- Pružné postranní kapsy
- Kapsy na bederním pásu
- Vnitřní kapsa na víku na cennosti
- Nastavitelné víko pro zvětšení objemu o dalších 10 litrů
- Bederní pás AdaptiveFit nastavitelný tažením popruhů dopředu
- Postranní kompresní popruhy – můžete je vést vně i vnitřkem pružné kapsy pro odlišnou funkci
- Hrudní popruh s píšťalkou
- Dolní komora oddělitelná přepážkou
- Spodní přístup do dolní/hlavní komory
- Přední přístup do hlavní komory
- TipGripper úchyty na trekové hole
- SpiderPlate gumička na přední části pro uchycení věcí, které chcete mít po ruce
- Oko na cepín
- Klip na klíče
- SOS panel
- Pláštěnka
- Objem: 35 + 10 l
- Rozměry: 61 x 29 x 29 cm
- Délka zad: 41 cm
Vhodné pro
Cestování
Turistika a treking
VHT
Vyrobeno v ČR | NE |
---|---|
Záruka | 2 roky |
Pohlaví | dámské |
Možné využití | turistické, expediční, sportovní |
Aktivita | cestování, na trek, na výlet, turistika |
Sezóna | celoroční |
Velikost | univerzální |
Materiál | nylon |
Upřesnění/typ | turistický |
Určeno pro | ženy |
Objem | 35 l |
Počet komor | 2 |
Možnost pitného vaku | NE |
Pláštěnka | ANO |
Materiál | 210D Mini Ripstop |
Vstup | Vrchní |
Hmotnost | 1460 g |
Hodnocení
Podívejte se, jaké zkušenosti mají s produktem další zákaznící.
Tereza
18.3.2019
- boční pásky jsou celkem chytře rozmístěné a dají se za ně upevnit např. i běžky
- kapsičky na bederáku jsou perfektní
- nese se dobře (alespoň mně), což platí i při plném naložení a nabalení do výšky
- mám pocit, že systém Air Zone skutečně funguje, záda se mi potí míň (ale je fakt, že na to ani jindy nějak extra netrpím)
- kvůli kolébkovité zádové konstrukci nestojí, když ho postavíte na zem, což je zejm. při balení/vyndavání věcí otravné (ale dá se ne to zvyknout)
- kvůli prohnutým zádům je také úzký, dovnitř se nevejde nic objemnějšího tvrdého (a když, blbě se to pak vyndavá).
- už po cca týdnu povolil jeden šev a z popruhů taky leze pár nití, zajímalo by mě, jak dlouho vydrží
- celkem drahý (za chytře vymyšlený a fungující batoh mi ta cena přijde ok, pokud se ale po dvou letech nerozpadne, že, viz bod výše)
Díky rolovacímu límci je velmi flexibilní. Používám ho jak do města (když je prázdný, stahne se do malého rozměru, vypadá celkem slušně a "neplandá"), tak na dvoudenní výlety.
Kvůli pevnému zádovému systému se samozřejmě nedá nijak moc složit/zabalit do většího batohu, je poměrně neskladný. Ale to je holt něco za něco.
Ač tísícům zipů a možnostem plnění ze všech možných stran obecně moc nefandím, musím uznat, že občas se to hodí. Stejně jako boční kapsy.
Jakub S,
15.3.20192 kapsy se zipem na “pásku”, 2 komory, přední vstup, tzv. “pavouk” z vnější strany, super sedící zadovy systém (i když není možná regulace - tento konkrétní má dámský střih
Boční uzamykatelne kapsy jsou velmi dlouhé, ale nejsou moc široké, háček na klíče je oproti jiným modelům ve spodní kapse na “víku” a nikoliv hned v té horní, je velmi úzký - většina věcí se dá nacpat až do komínu.
Parádní batoh, který lze využít na jednodenní treky i přechody tzv. “Von Hütte zur Hütte”.
Pro ohodnocení produktu se musíte přihlásit.
Potřebujete
poradit?

Andrea
220 920 820 (8:30-16:30 h)
info@hanibal.cz
Alternativní produkty

Lowe Alpine
Britská firma Lowe Alpine má velmi bohatou historii a my jsme z její nabídky batohů vybírali to nejlepší. Trekové batohy Lowe Alpine Vám nabídnou nejen chytře řešené nastavování zad a vstupy do batohů, ale také velikou odolnost, dlouhou životnost a velkou míru pohodlí. Sami jsme je několikrát a dlouze testovali. V nabídce jsou od klasických velikých expedičních batohů, přes malé lezecké batůžky, až po stylové daypacky.
0 příspěvků
Zeptejte se
Máte dotaz k tomuto produktu? Využijte této diskuze.
Pro využití diskuze se
.