Jak se vybavit na trail running
Běh v terénu, v lesích, horách po pěšinkách, suťoviscích, ale i svozových cestách. Zkrátka trail running. Jak se na něj vybavit a co si s sebou zabalit vám poradíme v našem článku!
Přečíst✉ Už se nám nedovoláte! Ale nebojte, jsme tu pro Vás stále na e-mailu, v chatu nebo na prodejnách!
✉ Už se nám nedovoláte! Ale nebojte, jsme tu pro Vás stále na e-mailu, v chatu nebo na prodejnách!
✉ Už se nám nedovoláte! Ale nebojte, jsme tu pro Vás stále na e-mailu, v chatu nebo na prodejnách!
✉ Už se nám nedovoláte! Ale nebojte, jsme tu pro Vás stále na e-mailu, v chatu nebo na prodejnách!
Měkká, ergonomicky tvarovaná lahev, která padne do každé kapsy.
Měkká, ergonomicky tvarovaná lahev, která padne do každé kapsy.
Lahev Silva Soft Flask s objemem 500 ml je skvělým řešením pro hydrataci na trailových bězích, túrách i při intenzivních výkonech. Díky flexibilnímu tělu se lahev přizpůsobí obsahu i prostoru, ve kterém ji nesete.
Oceníte i praktické detaily: široké hrdlo s průměrem 42 mm usnadňuje plnění i čištění, zatímco zákusný ventil se postará o plynulé a pohodlné pití v pohybu. Ergonomický tvar dobře sedne do ruky a díky světlé transparentní barvě lahve vždy víte, kolik vody vám ještě zbývá.
Silva Soft Flask je vyrobena z měkkého a lehkého TPU materiálu, který neobsahuje BPA, ftaláty ani PVC, tedy žádné nežádoucí látky. Ať už běžíte lesem, horami nebo městskými ulicemi, s touto lahví budete mít pití vždy po ruce, bez zbytečné zátěže.
| Hmotnost | 44 g |
|---|---|
| Materiál | TPU - termoplastický polyuretan |
| Vyrobeno v ČR | NE |
| Pohlaví | unisex, pánské, dámské |
| Možné využití | trekingové, cyklistické, bikepacking, běžecké, alpinistické |
| Sezóna | jaro, léto, podzim, zima, čtyřsezónní |
| Materiál | plast |
| Objem | 500 ml |
| Objem | 500 ml |
| Výrobce / Dodavatel |
Silva
Výrobce VAVRYS CZ s.r.o. Uherskobrodská 983, 76326 Luhačovice, Česko info@vavrys.cz |
Recenze
Žádné hodnocení
Potřebujete
poradit?
Napište nám na e-mail: info@hanibal.cz.
Běh v terénu, v lesích, horách po pěšinkách, suťoviscích, ale i svozových cestách. Zkrátka trail running. Jak se na něj vybavit a co si s sebou zabalit vám poradíme v našem článku!
Přečíst| Korunní | Senovážné nám. |
|---|---|
| 2 ks | 2 ks |
Poradíme vám
s výběrem
Na prodejnách v rámci otevírací doby
0 příspěvků
Zeptejte se
Máte dotaz k tomuto produktu? Využijte této diskuze.
Pro využití diskuze se .