Reel Rock je opět nabitý těmi nejlepšími filmy z lezeckého světa. Od projektů za polárním kruhem až po novou generaci lezců, posouvající hranice lezeckého sportu, Reel Rock přináší příběhy, které definují současnou špičku lezení. 

Tento podzim se jedná již o 11 festival Reel Rock a přichází s nejnovější kolekcí fantastických filmů spojujících největší příběhy a sportovce. Pět nových filmů přináší akci, velkou zábavu a opravdovou inspiraci. Ty Vám přináší právě Hanibal!

Data promítání REEL ROCK 11

2. března 2017 - Aplikační Centrum BALUO - Olomouc

Promítání série Reel Rock si budete moct užít v areálu AC Baluo v Olomouci, a to pod hlavičkou centra, katedry Rekreologie Univerzity Palackého, firmy Petzl a samozřejmě Hanibalu. Součástí promítacího dne bude také testování lezeckého vybavení Petzl na místní lezecké stěně.

Vstupné: 60.- (platí se na místě)

Harmonogram:

17:00 - Lezení na stěně / testování jistítka GriGri

18:00 - Zahájení

18:30 - Promítání 1 části

19:30 - PAUZA

19:50 - Promítání 2 části 

20:50 - Konec promítání - přesun na stěnu 

21:00 - Prezentace firmy Petzl

21:50 - ukončení akce, zavření centra 

Přijdete? Dejta nám vědět na Facebooku.

13. března 2017 - Lezecké centrum Šutr - Liberec

Promítání série Reel Rock proběhne samozřejmě i v outdoorové metropoli na severu Čech. Proběhne v prostorách lezeckého centra Šutr, kde si budete moct také po celý den vyzkoušet novinky od firmy Petzl: zcela nové jistítko GriGri+!

Vstupné: 60.- (platí se na místě)

Harmonogram:

16:00 - Testování GriGri+

20:00 - Začátek promítání 

Přijdete? Dejte nám vědět na Facebooku.

27. března 2017 - LEZECKÉ CENTRUM SMÍCHOFF - Praha

Další promítání ikonické série Reel Rock si budete moct užít v rámci testovacího dne v Lezeckém Centru Smíchoff. Promítání bude uspořádáno společně s českým zastoupením výrobce lezeckého vybavení Petzl, který Vám zároveň představí některé novinky ze své nabídky!

Harmonogram:

15:00 - Testování Petzl GriGri

19:00 - Promítání 1. část

19:50 - Přestávka

20:00 - Promítání 2. část

Přijdete? Dejte nám vědět na Facebooku!

Testování Petzl GriGri+

Před každým promítáním proběhne workshop s instruktory Petzl GriGri Tour: 

  • Předvedení nové brzdy GriGri+ možnost lezení a zkoušení
  • Bezpečné jištění s GriGri+ - techniky, instruktáž

V průběhu celého odpoledne a večera bude probíhat prezentace novinek Petzl pro rok 2017. Po skončení promítání vylosování tomboly o drobnosti značky Petzl – jistítka, karabiny, smyčky, čelovky a další! 

Možnost vyhrát 3 nové GriGri+

Z účastníků všech tří promítání budou vylosování tři výherci jistítka Petzl GriGri+. Slosování bude po skončení všech promítání: 1.4.2017) Každý, kdo si odjistí lezce na novém GriGri+ bude zařazen do slosování!

Filmy

Young Guns

30 minut

hlavní představitelé: Ashima Shiraishi, Kai Lightner
vedlejší představitelé: Chris Sharma, Meagan Martin, Robyn Erbesfield-Raboutou

Poznejte nové tváře lezeckého světa: 15 letá Ashima Shiraishi a 16 letý Kai Lightner jsou vůdčími osobnosti nové gemerace lezců, kteří už teď posouvají tento sport na novou úroveň. Ashima, rodačka z New York City, je nejmladší osobou a první ženou, která přelezla boulder 5.15a. Kai, rodák z Fayetteville v Severní Karolíně, se stal národním mistrem v lezení již v druhém ročníku na střední škole. Film Young Guns vypráví o prázdninách strávené v Norsku, kde posouvají hranice svého lezení v jeskyni Flatanger. V závěru cestuje Ashima do Japonska, kde nastavuje nový standard v boulderingu přelezením problému Horizons na hranici V15.

Ashima Shiraishi v jeskyni Flatanger. Foto: Brett Lowell Ashima Shiraishi leze v jeskyni Flatanger v Norsku. Foto: Brett Lowell Kai Lightner v jeskyni Flatanger. Foto : Brett Lowell

Boys in the Bugs

20 minut

hlavní představitelé: Matt Segal, Will Stanhope
vedlejší představitelé: Cedar Wright

Will Stanhope a Matt Segal jsou elitními lezci. V době plné atletů, stravovacích výstřelků a intervalových tréninků dávají stále přednost staré škole tvrdé práce, velké zábavy a "chlazení prolezených prstů pořádně vychlazeným pivkem.". Jenže jejich styl narazí, když se pokusí o neskutečnou vícedélkovou linku s prstovou spárou za 5.14, která leží nad ledovcem uprostřed kanadských Bogaboo Mountains." Naskočte s nimi na horskou dráhu plnou smíchu a slz na cestě za hledáním kandidáta na nejtěžší alpskou tradiční klasiku.

Matt Segal v Bugaboos, Britská Kolumbie, Kanada. Foto: Kyle Berkompas Matt Segal v cestě Memorial Route, Snowpatch Spire v Bugaboos. Foto: Brett Lowell Will Stanhope. Foto: Kyle Berkompas

Brette

12 minut

hlavní představitelé: Brette Harrington 
vedlejší představitelé: Marc-Andre Leclerc

Následujte vycházející talent Brette Harringtonovou na její cestě z domovského města Squamish na velké stěny počínaje El Capitanem až její proslulý free solo výstup na St. Exupery v Patagonii. O hledání motivace, nebezpečí, o zvládání strachu a překonávání překážek, které v ženském lezení nepotkáte tak často.

Brette Harrington v Indian Creek, Utah. Foto: Drew Smith Brette Harrington ve Squamish, Britská Kolumbie, Kanada. Foto: Rich Wheater Brette Harrington leze širokou spárou v Indian Creek. Foto:Drew Smith

Dodo’s Delight

30 minut

hlavní představitelé: Sean Villanueva O’Driscoll, Nico Favresse, Captain Bob Shepton
vedlejší představitelé: Olivier Favresse, Ben Ditto

Zabalte si malou píšťalku, utáhněte pásek u kalhot a vydejte se na šílenou plavbu za polárním kruhem na palubě lodi Dodos Delight. Připojte se ke členům expedice: Seanu Villanueva O'Driscollovi, Benu Dittovi, bratrům Nico a Olivieru Favressům a 79 letému kapitánovi a zároveň reverendovi Bobovi Sheptonovi na jejich plavbě v drsných podmínkách za polárním kruhem a lezením na velkých stěnách v této oblasti. Film byl oceněn prestižní cenou "Charlie Fowler award".  

Kapitán Bob Shepton, Sean Villanueva O' Driscoll, Oli Favresse, Nico Favresse. Baffinovy ostrovy. Foto: Ben Ditto Sean Villanueva O'Driscoll leze na Bafiinových ostrovech, Kanada. Foto: Ben Ditto Sean Villanueva O'Driscoll leze na Bafiinových ostrovech, Kanada. Foto: Ben Ditto

Rad Dad

12 minut

hlavní představitelé: Mike Libecki
vedlejší představitelé: Angie Payne, Jonathan Thesenga, Cory Richards, Dougald MacDonald

Mike Libecki má na svém kontě více než 50 expedic do nejvzdálenějších koutů naší planety, aby objevil neslezené stěny a udělal tam prvovýstupy. Většinou cestuje sám. Po té, co se Mike stal otcem má před sebou novou výzvu: spojit jeho dobrodružný život s rodičovstvím, ale také možná v průběhu nového života získá nového partnera pro jeho další expedice.

Mike Libecki na vrcholu v Grónsku v masce roku draka. Foto: Mike Libecki

Sponzoři projektu Reel Rock Tour:

    

  


Doprava zdarma

Při nákupu nad 2000 Kč platíme dopravu po ČR za Vás.

Více o cenách dopravy

Možnost osobního odběru

Objednávku si můžete vyzvednout i na 3 kamenných prodejnách, vše si vyzkoušet a poradit se s námi.

Kde nás najdete

Potřebujete poradit?

720 984 263 (10 - 18 h)

Rádi vám pomůžeme
s výběrem i objednávkou.

Proč nakoupit u nás?

  • Prodáváme jen to, co bychom si sami koupili: Zaměřeni jsme hlavně na české, ale i na zahraniční značky.
  • Testujeme sami na sobě: Víme, jaké boty se hodí na ferraty a jaké kalhoty na trek. Testovali jsme je.
  • Vlastní prodejny & velké sklady: Tři kamenné prodejny a naprostá většina zboží skladem. Vše si můžete před nákupem vyzkoušet.

Klub Hanibal

1% z nákupů zpět
30 dní na vrácení
Žádné starosti s paragony

Více o klubu Hanibal