Nabídka práce v Hanibalu. Nepromeškej svoji šanci!

Chceš dělat práci, která bude zároveň tvým největším koníčkem? Miluješ hory, skály, řeky… a vychytávky, které tam sebou nosíš? Máš chuť pomáhat lidem vyrazit ven? Ulehčit jim cestu k zážitkům, které nejdou popsat, ale musí se prožít? Máš zkušenosti a chceš se o ně s lidmi dělit? Pak možná hledáme právě tebe!

Člen Hanibal Teamu – stálý úvazek - PRAHA

Co bychom od Tebe chtěli?

  • souznění s hodnotami Hanibalu: zákazník na prvním místě / prodáváme jen to, co bychom si sami koupili /
  • pracujeme jako tým / nebojíme se změny a odlišení
  • pracovní nasazení a pozitivní přístup
  • odpovědnost
  • předchozí zkušenost s prodejem v oboru je velikou výhodou

Jaká by byla náplň práce?

  • pomoc zákazníkům se správným výběrem zboží
  • administrativní práce spojená se zásobováním obchodu zbožím
  • podílení se na řízení chodu prodejny

Co za to?

  • práce v týmu, pro který je outdoor životním stylem
  • práce na hpp, která má větší rozměr, než jen prodej outdoorového vybavení
  • férová odměna (17 000,- Kč čistého po zkušební době)
  • možnost vybavit se za zajímavých podmínek
  • dvakrát do roka hanibalí trip do hor
  • a možná i něco navíc

Jsi to ty? Tak nám pošli strukturovaný životopis a motivační dopis na jirka@hanibal.cz

Člen Hanibal Teamu – brigádník - PRAHA / BRNO

Hledáme člena Hanibal Teamu – brigádníka. Náplní práce bude převážně servis zákazníkům, pomoc při výběru zboží. To vše za těchto skvělých podmínek:

  • zajímavá práce v příjemném outdoorovém kolektivu
  • velká míra svobody v práci
  • možnost dělat outdoor jinak, než je zvykem
  • možnost nákupu vybavení za super podmínek
  • hodinové ohodnocení až 110 Kč

Nejradši bychom našli někoho, kdo:

  • má chuť objevovat nové věci
  • má chuť vyrábět spokojené zákazníky
  • má chuť rozhodovat se samostatně a zodpovědně
  • má předchozí zkušenosti v oboru (výhoda, ne podmínka)

Balič / vybalovač - PRAHA / BRNO

Hledáme člena Hanibal Teamu, který by pravidelně pomáhal s expedicí internetových objednávek a příjmem zboží na prodejně v Praze na Korunní ulici. Nabízíme:

  • flexibilní pracovní doba závislá na domluvě
  • příjemné pracovní prostředí v kolektivu, pro který je outdoor životním stylem
  • možnost nákupu vybavení za zvýhodněných podmínek
  • hodinové ohodnocení 80 Kč

  • je pořádný a pečlivý
  • má chuť vyrábět spokojené zákazníky a doručovat štěstí
  • může docházet pravidelně v předem stanovené dny

Doprava zdarma

Při nákupu nad 2000 Kč platíme dopravu po ČR za Vás.

Více o cenách dopravy

Možnost osobního odběru

Objednávku si můžete vyzvednout i na 3 kamenných prodejnách, vše si vyzkoušet a poradit se s námi.

Kde nás najdete

Potřebujete poradit?

720 984 263 (10 - 18 h)

Rádi vám pomůžeme
s výběrem i objednávkou.

Proč nakoupit u nás?

  • Prodáváme jen to, co bychom si sami koupili: Zaměřeni jsme hlavně na české, ale i na zahraniční značky.
  • Testujeme sami na sobě: Víme, jaké boty se hodí na ferraty a jaké kalhoty na trek. Testovali jsme je.
  • Vlastní prodejny & velké sklady: Tři kamenné prodejny a naprostá většina zboží skladem. Vše si můžete před nákupem vyzkoušet.

Klub Hanibal

1% z nákupů zpět
30 dní na vrácení
Žádné starosti s paragony

Více o klubu Hanibal