Nabídka práce v Hanibalu. Nepromeškej svoji šanci!

Chceš dělat práci, která bude zároveň tvým největším koníčkem? Miluješ hory, skály, řeky… a vychytávky, které tam sebou nosíš? Máš chuť pomáhat lidem vyrazit ven? Ulehčit jim cestu k zážitkům, které nejdou popsat, ale musí se prožít? Máš zkušenosti a chceš se o ně s lidmi dělit? Pak možná hledáme právě tebe!

Člen Hanibal Teamu – brigádník - PRAHA / BRNO

Hanibal hledá nové brigádníky. Takové, kteří milují hory a čas v nich strávený. Takové, kteří lezou, běhají, trekují, lyžují... Takové, pro které je outdoorové vybavení hračkami, se kterými si chtějí hrát.

Co bychom od tebe chtěli?

  • Souznění s hodnotami Hanibalu:
    • zákazník na prvním místě
    • prodáváme jen to, co bychom si sami koupili
    • pracujeme jako tým
    • nebojíme se změny a odlišení.
  • Chuť učit se novým věcem, práci se smyslem pro odpovědnost.
  • Předchozí zkušenosti z outdooru jsou výhodou.

Náplň práce:

  • Tvorba spokojených zákazníků - tedy: kompletní servis zákazníkům na prodejně, odborné poradenství založené na znalostech a zkušenostech.
  • V našich očích nejde o prodej. Jde o pomoc zákazníkovi se správným výběrem.

Co nabízíme?

  • Práci s lidmi, pro které jsou hory životním stylem, se kterými rád půjdeš na hory i na pivo.
  • Práci, která stojí na principech svobodné, slušné a zodpovědné firmy.
  • Odměnu v rozmezí 90 až 120 Kč/hod.
  • Možnost vybavit se a testovat vybavení za super podmínek.
  • Dvakrát do roka hanibalí trip na hory a dál.

Jsi to ty? Tak nám pošli strukturovaný životopis a motivační dopis na jirka@hanibal.cz

Balič / vybalovač - PRAHA

Hledáme člena Hanibal Teamu, který by pravidelně pomáhal s expedicí internetových objednávek a příjmem zboží na prodejně v Praze na Korunní ulici. Nabízíme:

  • flexibilní pracovní doba závislá na domluvě
  • příjemné pracovní prostředí v kolektivu, pro který je outdoor životním stylem
  • možnost nákupu vybavení za zvýhodněných podmínek
  • hodinové ohodnocení 80 Kč

Nejradši bychom našli někoho, kdo:

  • je pořádný a pečlivý
  • má chuť vyrábět spokojené zákazníky a doručovat štěstí
  • může docházet pravidelně v předem stanovené dny

Doprava zdarma

Při nákupu nad 2000 Kč platíme dopravu po ČR za Vás.

Více o cenách dopravy

Možnost osobního odběru

Objednávku si můžete vyzvednout i na 3 kamenných prodejnách, vše si vyzkoušet a poradit se s námi.

Kde nás najdete

Potřebujete poradit?

720 984 263 (10 - 18 h)

Rádi vám pomůžeme
s výběrem i objednávkou.

Proč nakoupit u nás?

  • Prodáváme jen to, co bychom si sami koupili: Zaměřeni jsme hlavně na české, ale i na zahraniční značky.
  • Testujeme sami na sobě: Víme, jaké boty se hodí na ferraty a jaké kalhoty na trek. Testovali jsme je.
  • Vlastní prodejny & velké sklady: Tři kamenné prodejny a naprostá většina zboží skladem. Vše si můžete před nákupem vyzkoušet.

Klub Hanibal

1% z nákupů zpět
30 dní na vrácení
Žádné starosti s paragony

Více o klubu Hanibal