Klub Hanibal

Klub Hanibal: zákaznický účet, jaký jste si přáli mít.

Klub Hanibal byl pro nás vždycky nástrojem, který má našim zákazníkům zjednodušovat nakupování, pomáhat s výběrem produktů a dělat radost. A aby pro Vás byl co nejvíce atraktivní, rozhodli jsme se ho zásadně vylepšit!

ONLINE ZÁKAZNICKÝ ÚČET.

Absolutní přehled o Vašich internetových objednávkách, nákupech na kamenných prodejnách či případných reklamací na jednom místě. Ztratili jste účtenku? Nevadí, ve Vašem účtu je bezpěčně uložená. Dostali jste slevový kupon? Najdete ho ve svém účtu. Potřebujete změnit své dodací a fakturační údaje? Žádný problém.

Náš nový zákaznický účet toho umí hodně a je tu od toho, aby pro Vás bylo všechno jednodušší. Stačí se zaregistrovat a vše je připraveno.

Dvě hlavní novinky v Klubu Hanibal!

Kdepak. Jedno procento zpět už neplatí! Od 1.června 2019 Vám budeme vracet 3 % ze všech Vašich realizovaných objednávek a nákupů. Vždy po skončení kalendářního roku hodnotu Vašeho kreditu spočítáme a Vy rozhodnete, zda si ji necháte vyplatit v podobě poukazu na nákup nebo ji poukážete na některý z našich environmentálních projektů. A nebo jej budete moct ponechat Hanibalu na jeho další rozvoj!

Lhůtu pro bezdůvodné vrácení zboží prodlužujeme dvojnásobně. V rámci šedesáti dní od nákupu přijmeme zpět jakékoliv zboží, které jste u nás nakoupili, pokud bude nepoužité, v neporušeném stavu se všemi náležitostmi (krabice, visačky). Nevztahuje se na jídlo podléhající době spotřeby :)

Co dalšího najdete v novém zákaznickém účtu?

Účtenky a paragony

Všechny své faktury a účtenky najdete přímo ve svém účtu. Kdykoliv si je můžete vytisknout. To samé platí i o případných reklamacích. Zkrátka vše bude na svém místě!

Slevové kupony

Ve Vašem online účtu budete také mít nově uložené slevové kupony, které získáte - třeba od nás ke svátku, nebo při různých akcích určených jen pro členy klubu. 

Hodnocení a oblíbené produkty

Všechna hodnocení, která produktům na našem webu rozdáte, najdete také na jednom místě. A hned vedle budete mít uložené produkty, které Vás zaujali a dali jste jim na našem webu srdíčko. Můžete si tak vytvořit malinký seznam přání :)

Editace osobních údajů

Samozřejmostí pak je editace Vašich osobních údajů ve Vašem profilu. Na tom se nic nemění.

Na rozšiřování služeb v našem zákazníckém účtu členů Klubu Hanibal samozřejmě pracujeme dál. Už brzy se budete moct těšit na online zobrazení Vašeho kreditu a další drobné vychytávky. Tak tedy, přesvědčili jsme Vás?

Jak se stát členem klubu HANIBAL?

Je to jednoduché a nic to nestojí. Stačí se zaregistrovat. Buď v nákupním procesu, nebo rovnou zde.

 registrovat

Jak je to s naší ekologickou zodpovědností a jak nám členové klubu Hanibal pomáhají?

Zodpovědné ekologické chování je pro nás v Hanibalu důležité téma. Vždyť hory a příroda jsou naším hřištěm a my chceme, aby tady byly v perfektní kondici napořád. Proto se snažíme chovat zodpovědně všude tam, kde je to možné. Musíme-li tisknout, tiskneme na recyklovaný papír. Stejně tak náš katalog je vytištěný na recyklovaném papíře a nemusel být kvůli němu pokácen byť jediný strom. Používáme energii z obnovitelných zdrojů od Nano Energies. A samozřejmě třídíme odpad.

Také podporujeme projekty na ochranu přírody a to jak z vlastních zdrojů, tak ze zdrojů. které získáme od Vás. Odteď, kdy Vám každý rok budeme vracet 3 % z Vašich nákupů, můžete svou odměnu poukázat na námi vybraný projekt ochrany přírody. Aktuálně je to například Nový prales na Ještědském hřebeni nebo iniciativa Sázíme stromy. Sami jsme se byli na místě několikrát podívat a pomoci s úklidovými pracemi v lese. V minulosti jsme stejným způsobem podporovali například záchranu bělokarpatského lesa.

Děkujeme, že jste s námi!

Hanibal Team


Doprava zdarma

Při nákupu nad 2000 Kč platíme dopravu po ČR za Vás.

Více o cenách dopravy

Možnost osobního odběru

Objednávku si můžete vyzvednout i na 4 kamenných prodejnách, vše si vyzkoušet a poradit se s námi.

Kde nás najdete

Potřebujete poradit?

220 920 820 (10 - 18 h)

Rádi vám pomůžeme
s výběrem i objednávkou.

Proč nakoupit u nás?

  • Prodáváme jen to, co bychom si sami koupili: Zaměřeni jsme hlavně na české, ale i na zahraniční značky.
  • Testujeme sami na sobě: Víme, jaké boty se hodí na ferraty a jaké kalhoty na trek. Testovali jsme je.
  • Vlastní prodejny & velké sklady: 4 kamenné prodejny a naprostá většina zboží skladem. Vše si můžete před nákupem vyzkoušet.

Klub Hanibal

3 % z nákupů zpět
60 dní na vrácení
Žádné starosti s paragony

Více o klubu Hanibal

Soutěžit

Soutěžit