Klub Hanibal

Klub Hanibal: zákaznický účet, jaký si přejete mít.

Klub Hanibal byl pro nás vždycky nástrojem, který má našim zákazníkům zjednodušovat nakupování, pomáhat s výběrem produktů a dělat radost. A aby pro Vás byl co nejvíce atraktivní, rozhodli jsme se ho zásadně vylepšit!

ONLINE ZÁKAZNICKÝ ÚČET.

Náš zákaznický účet toho umí hodně a je tu od toho, aby pro Vás bylo všechno jednodušší.

Navíc přináší celou řadu výhod. Podívejte se na ně!

Vážíme si Vaší důvěry, toho, že se k nám vracíte. A chceme Vás za to odměnit. Proto Vám vracíme 3 % ze všech Vašich nákupů. Vždy po skončení kalendářního roku hodnotu Vašeho kreditu spočítáme a Vy rozhodnete, zda si ji necháte vyplatit v podobě poukazu na nákup nebo ji poukážete na některý z našich environmentálních projektů.Lhůtu pro bezdůvodné vrácení zboží prodlužujeme dvojnásobně. V rámci šedesáti dní od nákupu přijmeme zpět jakékoliv nepoužité zboží, které jste u nás nakoupili. (V neporušeném stavu se všemi náležitostmi jako krabice, visačky). Nevztahuje se na jídlo podléhající době spotřeby :)

Co dalšího najdete v online zákaznickém účtu?

Už žádné papíry!

Účtenku z prodejny nebo fakturu k objednávce dostanete e-mailem. Ale také ji najdete bezpečně uloženou ve svém účtu. Už nemusíte tisknout zbytečné papíry, nemusíte je schovávat. Jsou k dispozici, kdykoliv je potřebujete.

Lepší cena. Přehledně.

Ve Vašem online účtu máte uložené všechny slevové kupony, které získáte - třeba od nás ke svátku, nebo při různých akcích určených jen pro členy klubu. Jednodušší to už ani být nemůže.

Splněná tajná přání.

Ano, veškeré to horské vybavení, to jsou krásné hračky. A i když zrovna neplánujete některou z nich koupit, stačí kliknout na srdíčko a daná věc se Vám uloží do Vašeho personalizovaného seznamu přání. A k němu se můžete vrátit, až přijde ta správná chvíle.

Jste na prvním místě.

Členové klubu Hanibal, kteří se k nám opakovaně vrací, jsou pro nás těmi nejdůležitějšími. Proto Vás o všech akcích a výhodách budeme informovat vždy jako první.

Jak se stát členem klubu HANIBAL?

Je to jednoduché a nic to nestojí. Stačí se zaregistrovat. Buď v nákupním procesu, nebo rovnou zde.

 registrovat

Jak je to s naší ekologickou zodpovědností a jak nám členové klubu Hanibal pomáhají?

Zodpovědné ekologické chování je pro nás v Hanibalu důležité téma. Vždyť hory a příroda jsou naším hřištěm a my chceme, aby tady byly v perfektní kondici napořád. Proto se snažíme chovat zodpovědně všude tam, kde je to možné. Musíme-li tisknout, tiskneme na recyklovaný papír. Stejně tak náš katalog je vytištěný na recyklovaném papíře a nemusel být kvůli němu pokácen byť jediný strom. Používáme energii z obnovitelných zdrojů od Nano Energies. A samozřejmě třídíme odpad.

Také podporujeme projekty na ochranu přírody a to jak z vlastních zdrojů, tak ze zdrojů. které získáme od Vás. Odteď, kdy Vám každý rok budeme vracet 3 % z Vašich nákupů, můžete svou odměnu poukázat na námi vybraný projekt ochrany přírody. Aktuálně je to například Nový prales na Ještědském hřebeni nebo iniciativa Sázíme stromy. Sami jsme se byli na místě několikrát podívat a pomoci s úklidovými pracemi v lese. V minulosti jsme stejným způsobem podporovali například záchranu bělokarpatského lesa.

Děkujeme, že jste s námi!

Hanibal Team


Doprava zdarma

Při nákupu nad 1500 Kč platíme dopravu po ČR za Vás.

Více o cenách dopravy

Možnost osobního odběru

Objednávku si můžete vyzvednout i na 4 kamenných prodejnách, vše si vyzkoušet a poradit se s námi.

Kde nás najdete

Potřebujete poradit?

220 920 820 (10 - 18 h)

Rádi vám pomůžeme
s výběrem i objednávkou.

Klub Hanibal

3 % zpět ze všech nákupů
60 dní na vrácení
další skvělé výhody!

Registrovat

Soutěžit

Soutěžit