Klub Hanibal - ty správné výhody pro členy

Klub Hanibal přináší všem svým členům hned několik výhod, zajímavějších, než je pouhá sleva na nákup. Dobrou cenu (lepší než doporučenou) u nás dostane každý. Členové klubu mohou využít následujících výhod:

Které to jsou?

 • Každý rok Vám vrátíme 1% ze všech Vašich nákupů.
  • Sami pak rozhodnete, co s ním uděláte. Budete jej moci proměnit ve slevu na další nákup, nebo je budete moci poslat na námi vybrané projekty ochrany přírody. Nebo můžete částku ponechat Hanibalu na jeho další rozvoj.
 • Už žádné schovávání účtenek a paragonů.
  • Jako člen klubu Hanibal už nemusíte schovávat účtenky a jiné doklady. Všechny dokumenty pro Vás pečlivě uschováme a když to bude potřeba, vyhledáme je pro Vás.
 • 30 dní na vrácení.
  • Každý člen klubu Hanibal má možnost vrátit u nás zakoupené zboží bez udání důvodu, a to do třiceti dnů od nákupu. Nezáleží na tom, zda bylo zboží pořízeno na eshopu, nebo na prodejně. Zboží musí být nové a nepoužité.

Jak se stát členem klubu HANIBAL?

Je to jednoduché a nic to nestojí. Stačí se v nákupním procesu registrovat a získáváte tak veškeré výhody, které ke klubu Hanibal patří. Nebo se rovnou můžete registrovat tady.

Jak je to s naší ekologickou zodpovědností a jak nám členové klubu Hanibal pomáhají?

Zodpovědné ekologické chování je pro nás v Hanibalu důležité téma. Vždyť hory a příroda jsou naším hřištěm a my chceme, aby tady byly v perfektní kondici napořád. Proto se snažíme chovat zodpovědně všude tam, kde je to možné.
Musíme-li tisknout, tiskneme na recyklovaný papír. Stejně tak náš katalog je vytištěný na recyklovaném papíře a nemusel být kvůli němu pokácen byť jediný strom. Používáme energii z obnovitelných zdrojů od Nano Energies. A samozřejmě třídíme odpad.

Také podporujeme projekty na ochranu přírody a to jak z vlastních zdrojů, tak ze zdrojů. které získáme od Vás. Při každoroční akci vrácení 1% z Vašich nákupů můžete svou odměnu poukázat na námi vybraný projekt ochrany přírody. Aktuálně je to například Nový prales na Ještědském hřebeni. Sami jsme se byli na místě několikrát podívat a pomoci s úklidovými pracemi v lese.
V minulosti jsme stejným způsobem podporovali například záchranu bělokarpatského lesa.

Děkujeme, že jste s námi!

Hanibal Team


Doprava zdarma

Při nákupu nad 2000 Kč platíme dopravu po ČR za Vás.

Více o cenách dopravy

Možnost osobního odběru

Objednávku si můžete vyzvednout i na 3 kamenných prodejnách, vše si vyzkoušet a poradit se s námi.

Kde nás najdete

Potřebujete poradit?

720 984 263 (10 - 18 h)

Rádi vám pomůžeme
s výběrem i objednávkou.

Proč nakoupit u nás?

 • Prodáváme jen to, co bychom si sami koupili: Zaměřeni jsme hlavně na české, ale i na zahraniční značky.
 • Testujeme sami na sobě: Víme, jaké boty se hodí na ferraty a jaké kalhoty na trek. Testovali jsme je.
 • Vlastní prodejny & velké sklady: Tři kamenné prodejny a naprostá většina zboží skladem. Vše si můžete před nákupem vyzkoušet.

Klub Hanibal

1% z nákupů zpět
30 dní na vrácení
Žádné starosti s paragony

Více o klubu Hanibal

Soutěžit

Soutěžit

Soutěžit