Možnost vrácení či výměny zboží

Pokud nejste s od nás zakoupeným zbožím spokojeni (nevyhovuje plně Vašim požadavkům), nabízíme Vám možnost zboží vyměnit. Zboží bude vyměněno po vzájemné dohodě a po zaslání zboží na adresu Hanibal Sport - REKLAMACE, Litevská 1174/8, 100 00, Praha 10; nebo po osobním doručení na některou z našich prodejen.

Zboží musí být dodáno neporušené, jak bylo převzato od prodávajícího a schopné dalšího prodeje. Doporučujeme spolu se zbožím dodat při prodeji obdržené listiny, jako je faktura, záruční list a jiné. A samozřejmě připsat, za jaké zboží chcete zasílané zboží vyměnit. Usnadní nám to bezchybně provést celý proces výměny zboží.

Poštovné při výměně zboží je 99,– Kč. Výměna se zpravidla vztahuje na barvu, velikost nebo typ výrobku. Například: Vyměníme Vám boty za jinou velikost, bundu za jinou barvu, případně stan za jiný typ stanu (místo pro 4 osoby, pro 5 osob). Každý případ se budeme snažit vyřizovat k úplné spokojenosti zákazníka.

Možnost vrácení zboží – (uzavření kupní smlouvy na dálku)

Zákony České republiky udávají možnost vrácení zboží zakoupeného přes internetový obchod (uzavření smlouvy prostřednictvím prostředku komunikace na dálku) do 14 dnů od převzetí zboží.

Pokud jste členem Klubu Hanibal a nejste s od nás zakoupeným zbožím spokojeni (nevyhovuje plně Vašim požadavkům), nabízíme Vám možnost zboží vrátit bez udání důvodu do 60 dnů ode dne převzetí zboží.

V případě vrácení zboží prosíme vyplňte webový formulář a zboží zašlete spolu s kopií faktury na adresu: Hanibal Sport - REKLAMACE, Litevská 1174/8, 100 00, Praha 10

Vrácení zboží zakoupeného přes internetový obchod se řídí Nákupním řádem. Pokud vznikne na zboží škoda (vznikla porušením povinnosti kupujícího v důsledku nakládání s tímto zbožím jinak, než je nutné s ním nakládat s ohledem na jeho povahu a vlastnosti) je prodávající oprávněn vůči kupujícímu uplatnit nárok na náhradu snížení hodnoty zboží a odečíst jej od vrácené částky (viz odstavec 5.6. Nákupního řádu).


Doprava zdarma

Při nákupu nad 1500 Kč platíme dopravu po ČR za Vás.

Více o cenách dopravy

Možnost osobního odběru

Objednávku si můžete vyzvednout i na 4 kamenných prodejnách, vše si vyzkoušet a poradit se s námi.

Kde nás najdete

Potřebujete poradit?

220 920 820 (10 - 18 h)

Rádi vám pomůžeme
s výběrem i objednávkou.

Klub Hanibal

3 % zpět ze všech nákupů
60 dní na vrácení
další skvělé výhody!

Registrovat

Soutěžit

Soutěžit