Hilleberg Bivanorak ReUse

HIL104

Vybrali jste skvělý produkt, ale ten již není v naší nabídce. Pravděpodobně proto, že už se nevyrábí, nebo je dlouhodobě nedostupný.
Nebuďte z toho smutní a podívejte se na produkty, které jej perfektně nahrazují.

Naprosto univerzální pončo, které lze použít jako plnohodnotný bivakovací pytel, rychlou ochranu před větrem, nebo pláštěnku.

Bivanorak byl původně vyroben jako nouzový bivakovací pytel pro Švédské letectvo a svými kvalitami tomu rozhodně odpovídá. Představuje nouzový bivakovací pytel, pláštěnku, ochrannou bariéru před větrem i nouzový přístřešek v jednom s hmotností pouhých 500 g! Je vyrobený z lehkého, pevného, nepromokavého materiálu s polyuretanovým zátěrem s podlepenými švy.

Bivakovací pytel

Bivanorak je dostatečně dlouhý, aby se do něj pohodlně vešla karimatka a spacák a mohl tak být používaný jako plnohodnotný bivakovací pytel. Spodní lem a manžety jsou opatřeny stahovacími šňůrami. Lze tak pytel uzavřít, aby do něj nepronikala žádná vlhkost od sněhu, nebo deště. Rozepínání horní části zipem umožňuje snadný vstup i výstup a rukávy pohodlnější manipulaci se zipem. Kapuce bivanoraku je dostatečně veliká, aby schovala kapuci od spacáku a uchránila ji tak před mokrem.

Pláštěnka

Rozměrná kapuce, široké rukávy, rozepínací zip a další prvky dělají z Bivanoraku skvělou pláštěnku. Spodní lem je vybaven stahovacími šňůrami, díky kterým lze pláštěnka zkrátit na požadovanou délku. Stejně tak rukávy a kapuce jsou stahovatelné a umožňují tak přesné nastavení vyhovující daným podmínkám. Bivanorak je dostatečně široký, aby se pod něj vlezl menší batoh.

Ochrana před větrem

Jako velmi rychle obléknutelná bariéra před větrem poslouží jak na horách, tak kdekoli jinde v přírodě. Ať už jistíte na štandu, nebo chcete posvačit během zimního výletu na běžkách, nemusíte se starat o mrazivý vítr kolem Vás, nebo o to, jestli nesedíte v mokru.

  • Hmotnost: 500g

Bivanorak byl jednou použit. Nejeví známky použití, 100% stav s plnou zárukou.

Hodnocení

Napsat hodnocení

Hilleberg Bivanorak ReUse

Hilleberg Bivanorak ReUse

Naprosto univerzální pončo, které lze použít jako plnohodnotný bivakovací pytel, rychlou ochranu před větrem, nebo pláštěnku.

Diskuze

25 dalších produktů ve stejné kategorii:

Doprava zdarma

Při nákupu nad 2000 Kč platíme dopravu po ČR za Vás.

Více o cenách dopravy

Možnost osobního odběru

Objednávku si můžete vyzvednout i na 3 kamenných prodejnách, vše si vyzkoušet a poradit se s námi.

Kde nás najdete

Potřebujete poradit?

720 984 263 (10 - 18 h)

Rádi vám pomůžeme
s výběrem i objednávkou.

Proč nakoupit u nás?

  • Prodáváme jen to, co bychom si sami koupili: Zaměřeni jsme hlavně na české, ale i na zahraniční značky.
  • Testujeme sami na sobě: Víme, jaké boty se hodí na ferraty a jaké kalhoty na trek. Testovali jsme je.
  • Vlastní prodejny & velké sklady: Tři kamenné prodejny a naprostá většina zboží skladem. Vše si můžete před nákupem vyzkoušet.

Klub Hanibal

1% z nákupů zpět
30 dní na vrácení
Žádné starosti s paragony

Více o klubu Hanibal

Zavřít
Zavřít