Mechanický rozpínací friend Flex 4 na jednolankové konstrukci.
Mechanický rozpínací friend Flex 4 se čtyřmi segmenty. Jednolanková konstrukce pro větší flexibilitu a snadné zakládání. Barevně odlišené smyčky. Tento horolezecký friend je vhodný do hlubších vertikálních a horizontálních spár.
- Velikost: 4
- Nosnost: 12 kN
- Rozsah: 33 – 53 mm
- Hmotnost: 155 g
- Materiál: dural, ocel, textilní smyčka
Vhodné pro
Lezení
| Hmotnost | 155 g |
|---|---|
| Materiál | dural, ocel, textilní smyčka |
| Vyrobeno v ČR | ANO |
| Pohlaví | unisex, pánské, dámské |
| Možné využití | sportovní |
| Sezóna | jaro, léto, podzim, zima, čtyřsezónní |
| Maximální rozměr | 53 mm |
| Minimální rozměr | 33 mm |
| Pevnost | 12 kN |
| Aktivita | alpinismus, horolezectví, lezení, VHT |
| Upřesnění/typ | Horolezecké |
| Výrobce / Dodavatel |
Kouba
Výrobce Petr Kouba Budějovická 723, 39002 Tábor, Česko shop@koubaclimbing.cz |
Recenze
Žádné hodnocení
Potřebujete
poradit?
Napište nám na e-mail: info@hanibal.cz.
Alternativní produkty
Kouba
Více než 20 let se zabývá Kouba výrobou horolezeckých vklíněnců a friendů. Výroba a montáž probíhá kompletně v České republice a není tajemstvím, že odsud putují komponenty do výrobků světových firem. Za výbornou cenu lze pořídit jednoduché friendy Manta, dvouosičkové Permony nebo ohebné Flexy. Kdo umí zakládat Abalaky, pokryje s nimi širokou škálu spár a trhlin.



























































































































0 příspěvků
Zeptejte se
Máte dotaz k tomuto produktu? Využijte této diskuze.
Pro využití diskuze se .