Doldy OfficeBag 25

DOL137

Vybrali jste skvělý produkt, ale ten již není v naší nabídce. Pravděpodobně proto, že už se nevyrábí, nebo je dlouhodobě nedostupný.
Nebuďte z toho smutní a podívejte se na produkty, které jej perfektně nahrazují.

Batoh do školy či kanceláře s polstrovanou kapsou na notebook.

Doldy Officebag je určen všem studentům či pracujícím, kteří potřebují pro zvládnutí celého dne pořádný batoh s dostatkem prostoru na notebook, dokumenty i nákup jídla na večeři. Díky jeho 25 litrům jej můžete využít i jako příruční zavazadlo na pracovní cestu či eurovíkend.

Batoh se pyšní dvěma velkými samostatnými komorami a jednou polstrovanou komorou na notebook. Všechny nezbytnosti přehledně uspořádáte do vnitřní kapsy na psací potřeby, dvou předních kapes a dvou bočních otevřených kapes, klíče pověsíte za speciální úchyt a můžete vyrazit.

Předností batohu je zádový systém AIR s podšívkou Tebox, které se postarají o dokonalé rozložení nákladu a odvětrání zad. Ergonomicky tvarované vyztužené ramenní popruhy ve tvaru S jsou dělané tak, aby zvládly i těžší náklad. Díky reflexní pásce se nemusíte bát ani cestování za šera.

Česká firma Doldy s výrobou v ČR se věnuje výrobě batohů přes 30 let a veškeré zkušenosti promítá do svých výrobků. Pokud byste však přece jen objevili na batohu závady, Doldy poskytuje rychlý a kvalitní jak záruční, tak i pozáruční servis.

Hodnocení

Napsat hodnocení

Doldy OfficeBag 25

Doldy OfficeBag 25

Batoh do školy či kanceláře s polstrovanou kapsou na notebook.

Diskuze

Příslušenství

Doprava zdarma

Při nákupu nad 1500 Kč platíme dopravu po ČR za Vás.

Více o cenách dopravy

Možnost osobního odběru

Objednávku si můžete vyzvednout i na 4 kamenných prodejnách, vše si vyzkoušet a poradit se s námi.

Kde nás najdete

Potřebujete poradit?

220 920 820 (10 - 18 h)

Rádi vám pomůžeme
s výběrem i objednávkou.

Klub Hanibal

3 % zpět ze všech nákupů
60 dní na vrácení
další skvělé výhody!

Registrovat

Soutěžit

Soutěžit

Soutěžit