Spaní pod širákem bez dětí a s dětmi
Spíš rád/a pod širákem? Naše ambasadorka Anče Hanuš Kuchařová rozhodně ano! Jaké to je mezi hvězdami, a jestli je rozdíl spát venku s dětmi nebo bez nich, se dozvíš v jejím novém článku.
PřečístPéřová přikrývka pro jednu osobu, kterou se přikryjete jako peřinou, nebo ji připnete jako další vrstvu ke spacáku.
Péřová přikrývka pro jednu osobu, kterou se přikryjete jako peřinou, nebo ji připnete jako další vrstvu ke spacáku.
Volnost pohybu, teplo tam, kde ho potřebujete, a sbalitelnost, která nezabere skoro žádné místo. Tanami Quilt je ideální parťák na kempování, cestování dodávkou nebo přespávání pod širákem. Pokud nemáte rádi stísněný pocit ve spacáku a raději spíte „na volno“, jako doma pod peřinou, tohle je přesně pro vás. Přikrývka má obdélníkový tvar a díky praktickému stahování ve spodní části ji snadno přichytíte k podložce. Navíc je vybavena systémem QuiltLock, takže ji lze připnout ke spacáku Sea to Summit pro zvýšení tepelného komfortu.
Izolaci zajišťuje kvalitní kachní peří s plnivostí 650+ cuin, ošetřené úpravou Ultra-Dry Down bez PFAS, která udržuje peří suché i v podmínkách s vyšší vlhkostí. Vnější materiál z recyklovaného 30D nylonu má ekologickou DWR úpravu bez PFC, která pomáhá odvádět vlhkost. Vnitřní 45D nylonová podšívka je jemně strukturovaná, aby přikrývka neklouzala a spánek byl co nejpohodlnější.
Tanami je ideální pro teplejší podmínky – její spodní hranice komfortu je 7 °C. Velikost Single je vhodná pro jednu osobu.
| Hmotnost | 595 g |
|---|---|
| Materiál | Nylon, peří |
| Vyrobeno v ČR | NE |
| Pohlaví | unisex, pánské, dámské |
| Možné využití | outdoorové, kempingové, do stanu, do přírody, cestovní |
| Sezóna | jaro, léto, podzim, třísezónní |
| Druh náplně | peří |
| Náplň | kachní peří |
| Plnivost peří | 650 cuin (EU) |
| Hmotnost náplně | 260 g |
| Komfortní teplota | 7 °C |
| Náplň | Peří |
| Limitní teplota | 11 °C |
| Vnější materiál | nylon DWR |
| Vnitřní materiál | Nylon Soft |
| Výška postavy | 185 cm |
| Zip | bez zipu |
| Výrobce / Dodavatel |
Sea to Summit
Výrobce Sea to Summit Europe GmbH Marie-Curie-Strasse 5, 27239 Twistringen, Německo info@seatosummit.de |
Recenze
Žádné hodnocení
Potřebujete
poradit?
Napište nám na e-mail: info@hanibal.cz.
Spíš rád/a pod širákem? Naše ambasadorka Anče Hanuš Kuchařová rozhodně ano! Jaké to je mezi hvězdami, a jestli je rozdíl spát venku s dětmi nebo bez nich, se dozvíš v jejím novém článku.
Přečíst
Táhne vás to do přírody podobně jako nás a už se těšíte na dovolenou strávenou pod stanem? Pak jistě oceníte následující tipy pro správný výběr vybavení do kempu. Díky tomu dokážete poznat kvalitní stan či spacák od takového, který vám akorát může zkazit celou dovolenou.
Přečíst
Relativně mladá australská firma je synonymem pro chytré doplňky použitelné při jakémkoliv dobrodružství v přírodě. Pojmenovaná po úspěšné himalájské expedici jednoho ze zakladatelů Tima Macartneyho, výrazně se od roku 1990 firma rozrostla a dnes se prodává ve více než 35 zemích světa. Mezi tradičně nejoblíbenější produkty patří rychleschnoucí ručníky a silikonové skládací nádobí. Od roku 2015 se kolekce rozšířila o lehké nafukovací karimatky.
Poradíme vám
s výběrem
Na prodejnách v rámci otevírací doby
0 příspěvků
Zeptejte se
Máte dotaz k tomuto produktu? Využijte této diskuze.
Pro využití diskuze se .