Spaní pod širákem bez dětí a s dětmi
Spíš rád/a pod širákem? Naše ambasadorka Anče Hanuš Kuchařová rozhodně ano! Jaké to je mezi hvězdami, a jestli je rozdíl spát venku s dětmi nebo bez nich, se dozvíš v jejím novém článku.
Přečíst✉ Už se nám nedovoláte! Ale nebojte, jsme tu pro Vás stále na e-mailu, v chatu nebo na prodejnách!
✉ Už se nám nedovoláte! Ale nebojte, jsme tu pro Vás stále na e-mailu, v chatu nebo na prodejnách!
✉ Už se nám nedovoláte! Ale nebojte, jsme tu pro Vás stále na e-mailu, v chatu nebo na prodejnách!
✉ Už se nám nedovoláte! Ale nebojte, jsme tu pro Vás stále na e-mailu, v chatu nebo na prodejnách!
Široká péřová deka se 400 g kachního peří, která se dá požít jako quilt nebo jako další vrstva ke spacáku.
Široká péřová deka se 400 g kachního peří, která se dá požít jako quilt nebo jako další vrstva ke spacáku.
Spěte pod širákem jako doma v posteli, a to klidně i ve dvou. Tanami Quilt ve variantě Queen je ideální řešení pro dvojice, které chtějí spát pod jednou přikrývkou i venku. Ideální do auta, do stanu nebo rovnou na spaní pod hvězdami. Obdélníkový tvar nabízí dostatek prostoru a díky stahovacímu systému ji snadno přichytíte k podložce, takže vás během noci nepřekvapí žádné odkopání.
Výplň tvoří 400 g kvalitního kachního peří s plnivostí 650+ cuin a vodoodpudivou úpravou Ultra-Dry Down bez PFAS. Vnější recyklovaný 30D nylon se postará o ochranu proti vlhkosti díky ekologické DWR úpravě bez PFC. Vnitřní 45D nylonová podšívka je jemně strukturovaná – příjemná na dotek a zároveň drží quilt na místě.
Díky systému QuiltLock můžete Tanami připnout ke spacáku Sea to Summit a tím získat extra tepelný výkon. Přikrývka má spodní teplotní hranici komfortu 7 °C a je ideální pro teplejší podmínky.
Specifikace:
| Hmotnost | 927 g |
|---|---|
| Materiál | kachní peří, nylon recyklovaný |
| Vyrobeno v ČR | NE |
| Pohlaví | unisex, pánské, dámské |
| Možné využití | kempingové, do stanu, do přírody, cestovní |
| Sezóna | jaro, léto, podzim, třísezónní |
| Druh náplně | peří |
| Náplň | kachní peří |
| Plnivost peří | 650 cuin (EU) |
| Hmotnost náplně | 400 g |
| Komfortní teplota | 7 °C |
| Náplň | Peří |
| Limitní teplota | 11 °C |
| Vnější materiál | nylon DWR |
| Vnitřní materiál | Nylon Soft |
| Zip | bez zipu |
| Výrobce / Dodavatel |
Sea to Summit
Výrobce Sea to Summit Europe GmbH Marie-Curie-Strasse 5, 27239 Twistringen, Německo info@seatosummit.de |
Recenze
Žádné hodnocení
Potřebujete
poradit?
Napište nám na e-mail: info@hanibal.cz.
Spíš rád/a pod širákem? Naše ambasadorka Anče Hanuš Kuchařová rozhodně ano! Jaké to je mezi hvězdami, a jestli je rozdíl spát venku s dětmi nebo bez nich, se dozvíš v jejím novém článku.
Přečíst
Táhne vás to do přírody podobně jako nás a už se těšíte na dovolenou strávenou pod stanem? Pak jistě oceníte následující tipy pro správný výběr vybavení do kempu. Díky tomu dokážete poznat kvalitní stan či spacák od takového, který vám akorát může zkazit celou dovolenou.
Přečíst
Relativně mladá australská firma je synonymem pro chytré doplňky použitelné při jakémkoliv dobrodružství v přírodě. Pojmenovaná po úspěšné himalájské expedici jednoho ze zakladatelů Tima Macartneyho, výrazně se od roku 1990 firma rozrostla a dnes se prodává ve více než 35 zemích světa. Mezi tradičně nejoblíbenější produkty patří rychleschnoucí ručníky a silikonové skládací nádobí. Od roku 2015 se kolekce rozšířila o lehké nafukovací karimatky.
Poradíme vám
s výběrem
Na prodejnách v rámci otevírací doby
0 příspěvků
Zeptejte se
Máte dotaz k tomuto produktu? Využijte této diskuze.
Pro využití diskuze se .