Měna
Česká koruna CZK
Euro EUR

Vážení zákazníci, rádi bychom vás upozornili, že v pátek 24.3. dojde ke zkrácení otevírací doby na prodejně Orlí, Brno, a to do 17:00.

Kvůli technickým potížím není na prodejně na Senovážném náměstí dočasně možné platit Sodexo platební kartou. Všechny ostatní platební metody jsou vám plně k dispozici.

Poradíme vám s výběrem
+420 220 920 820(všední dny 08:30 - 16:30)

Nezapomněli jste na něco?

Nákupní košík

Zavřít

V košíku nemáte žádné zboží.

Vážení zákazníci, rádi bychom vás upozornili, že v pátek 24.3. dojde ke zkrácení otevírací doby na prodejně Orlí, Brno, a to do 17:00.

Kvůli technickým potížím není na prodejně na Senovážném náměstí dočasně možné platit Sodexo platební kartou. Všechny ostatní platební metody jsou vám plně k dispozici.

Jak je to s těmi dětskými oblečky?

Testy a recenze

14. srpen 2012

Jak je to s těmi dětskými oblečky?

Do cenově dražšího vybavení pro děti se nevyplatí investovat - hned se zamaže, roztrhne, poničí, ... zkrátka úplný nesmysl. A nebo ne?

Na rovinu: tohle píšu, abych vám všem ukázal, že ty dětské outdoorové oblečky mají smysl a funkčnost. Abych dopřál všem dětem, se kterými jezdí rodiče do přírody, na hory a jinam, tyhle báječné věci. Ony (dětský Warmpeace) se totiž už nebudou vyrábět (proto ten výprodej). Warmpeace zkrátka končí s výrobou dětského oblečení. A je to náramná škoda.

Pertex bundy

Jsou asi naše nejpoužívanější věc vůbec. Ne že by je naše děti pořád nosily, ale pořád je nosíme v batohu. Nezaberou (skoro) nic co se objemu a váhy týká. Ale služba kterou odvedou je neocenitelná. Zastaví vítr a udrží teplo u těla. Přitom jsou skvěle prodyšné, takže děti nejsou zapařené ani při sportovnější aktivitě.

 

Indi fleeceky

Tyhle bundy jsou u dětí snad nejoblíbenější. Jsou nádherně měkké a teplé. Po letech používání neplstnatí a vypadají pořád stejně. Děti je tak milují, že je nosí i do školy a školky. Nejraději by je používaly i v létě.


Panda softshelka

Dětská softshelka, příjemná, prodyšná a snese i nějakou tu přeháňku. Ale hlavně teplá, když na jaře či na podzim začne na horách foukat.


Holiday kalhoty

Jsou asi nejoblíbenějším (nejprodávanějším) modelem v Hanibalu. Jsou lehké, pevné a přitom stretchové. Pocitově jsou hodně příjemné na tělo. Lze je dole nařasit a nosit jako tříčtvrteční. Ale lepší využití je takové: koupí se delší, nařasením zkrátí a příští rok se jen nařasení povoluje. Tak rostou spolu s dítětem. Materiál je dost pružný a tak se dají nosit, i když dítě trochu přibere.

Buff šátky

Nosíme všichni pořád, děti i dospělí. Na krk místo roláku, na hlavu místo čepice, pod helmu když fouká, nebo jen tak v batohu. Prostě patří k naší „základní výbavě“.

Keen sandály

Tak tyhle boty patří naše bestsellery. Jako pořádné dětské sandály mají plnou patu a jsou ortopedicky přátelské. Pevná gumová špička zachránila nejeden ukopnutý palec. A s ponožkou jsou to tak trochu už boty, když není počasí na sandály. Jediné co nedovedou je ochrana proti vlhkosti. Opět se staly součástí botníku používaného jak do přírody, tak do města.


Termoprádlo

Všichni znáte a používáte. U dětí plní stejnou funkci jako u nás dospělých. A kdo jiný by měl být v suchu a teple, než právě naše děti?

Nejsou to ani zdaleka všechny věci co používáme. Ale tyhle nám přijdou nejdůležitější. Sám nevím jak to příští rok s dětskými věcmi v outdooru (u nás v Hanibalu) bude. Tak jsem vám chtěl přiblížit a doporučit věci, které jsou teď navíc za výbornou cenu.

Přeji si aby vám udělaly radost jako nám.

Za Hanibal Team

Pavel

Porovnání produktů zavřít

Zboží bylo přidáno do porovnání produktů.

Poradíme vám
s výběrem

220 920 820(všední dny 08:30 - 16:30)

info@hanibal.cz