Jak se vybavit na trail running
Běh v terénu, v lesích, horách po pěšinkách, suťoviscích, ale i svozových cestách. Zkrátka trail running. Jak se na něj vybavit a co si s sebou zabalit vám poradíme v našem článku!
Přečíst✉ Už se nám nedovoláte! Ale nebojte, jsme tu pro Vás stále na e-mailu, v chatu nebo na prodejnách!
✉ Už se nám nedovoláte! Ale nebojte, jsme tu pro Vás stále na e-mailu, v chatu nebo na prodejnách!
✉ Už se nám nedovoláte! Ale nebojte, jsme tu pro Vás stále na e-mailu, v chatu nebo na prodejnách!
✉ Už se nám nedovoláte! Ale nebojte, jsme tu pro Vás stále na e-mailu, v chatu nebo na prodejnách!
Čelovka stvořená pro kratší výběhy, lehké túry nebo jako spolehlivá záloha na delší závody.
5 barev
Čelovka stvořená pro kratší výběhy, lehké túry nebo jako spolehlivá záloha na delší závody.
Ultralehká, kompaktní a překvapivě výkonná. Přesně taková je SILVA Smini Fly se svými 250 lumeny výkonu a váhou pouhých 38 gramů o ní skoro nevíte, dokud ji nezapnete.
Díky technologii Silva Intelligent Light® nabízí čelovka ideální kombinaci širokého kuželu a dalekého dosvitu, perfektní pro přirozený pohyb terénem bez zbytečného přeostřování očí. Tři režimy bílého světla a jeden červený režim umožňují přizpůsobit světlo aktuálním podmínkám.
Dobíjecí Li-Ion baterie s kapacitou 2,5 Wh je integrovaná přímo v těle čelovky a dobíjí se přes USB-C konektor. Čtyři LED indikátory informují o stavu baterie i zamknutí ovládacího tlačítka, což oceníte při přepravě v batohu. Reflektor lze navíc naklopit v rozmezí 90° a čelenka je snadno vyměnitelná, třeba za komfortnější 15mm variantu, na kterou lze umístit i zadní bezpečnostní světlo (dostupné samostatně).
Smini Fly získala prestižní ocenění ISPO AWARD 2024 a to nejen za výkon, ale i za promyšlený, funkční design. Včetně prodloužené pětileté záruky je tak ideální parťákem na cesty, kde rozhoduje každý gram a každá minuta.
Parametry podle normy ANSI při 20°C *
| Světelný výkon | Dosvit | Výdrž baterie vč. rezervního módu |
|---|---|---|
| 250 lm | 80 m | 3 h |
| 100 lm | 50 m | 4 h |
| 10 lm | 17 m | 20 h |
| Hmotnost | 38 g |
|---|---|
| Materiál | plast |
| Vyrobeno v ČR | NE |
| Pohlaví | unisex, pánské, dámské |
| Možné využití | trekingové, turistické, cestovní, bikepacking, běžecké, dobíjecí |
| Sezóna | jaro, léto, podzim, zima, čtyřsezónní |
| Červené světlo | ANO |
| Dočasný max. světelný tok (boost) | 250 lm |
| Maximální světelný tok | 250 lm |
| Maximální výdrž baterie | 20 h |
| Intenzita světla při slábnutí zdroje | plynulý pokles |
| Typ zdroje | baterie (dobíjecí i klasické) |
| Umístění zdroje | v těle |
| Výdrž baterie na nejsvítivější režim | 3 h |
| Upřesnění/typ | IPX5 |
| Výrobce / Dodavatel |
Silva
Výrobce VAVRYS CZ s.r.o. Uherskobrodská 983, 76326 Luhačovice, Česko info@vavrys.cz |
Recenze
Žádné hodnocení
Potřebujete
poradit?
Napište nám na e-mail: info@hanibal.cz.
Běh v terénu, v lesích, horách po pěšinkách, suťoviscích, ale i svozových cestách. Zkrátka trail running. Jak se na něj vybavit a co si s sebou zabalit vám poradíme v našem článku!
Přečíst| Korunní | Senovážné nám. | |
|---|---|---|
| Barva: světle zelená | 0 ks | 0 ks |
| Barva: černá | 1 ks | 1 ks |
| Barva: modrá | 0 ks | 0 ks |
| Barva: růžová | 0 ks | 0 ks |
| Barva: žlutá | 0 ks | 0 ks |
Poradíme vám
s výběrem
Na prodejnách v rámci otevírací doby
0 příspěvků
Zeptejte se
Máte dotaz k tomuto produktu? Využijte této diskuze.
Pro využití diskuze se .