Bunda Patizon Atmo 100
Lehká, skvěle sbalitelná a příjemně teplá péřovka, kterou využijete naplno po celý rok.
Lehká, skvěle sbalitelná a příjemně teplá péřovka, kterou využijete naplno po celý rok.
Tato lehká, hřejivá péřová bunda Atmo 100 vám skvěle poslouží, ať už jako svrchní vrstva v chladnějším počasí, nebo jako zateplovací mezivrstva pod nepromokavou bundu.
Pohodlný střih s raglánovými rukávy zajišťuje volnost pohybu, kapsy jsou příjemně vyložené merinem a vysoký límec je zateplený syntetickým rounem CLO VIVO ENDURANCE, takže vás podrží i ve větrném počasí. Kapuce je plně nastavitelná a kompatibilní s helmou.
Bunda vyniká jednoduchým funkčním designem, skvěle padne a svou univerzálností si získá široké spektrum uživatelů od městského nošení, až po výpravy do hor. K tomu připočítejte ekologicky šetrnou výrobu v České republice a použití recyklovaných materiálů (evropské recyklované peří 650cuin) a máte péřovku, kterou si oblíbíte na první dotek.
Specifikace:
- Teplotní určení: celoroční, komfortní teplota cca -5°C
- Odolná, a přitom lehká tkanina Toray
- Raglánové rukávy pro volnost pohybu
- Kapsy vyložené merinem
- Plně nastavitelná kapuce kompatibilní s helmou
- Měkké pružné zakončení rukávů
- Vyrobeno v České republice
Parametry:
- Svrchní materiál: TORAY™ AIRTASTIC™ DWR (100 % recyklovaný nylon)
- Izolační náplň: 100 g evropské recyklované peří (90/10, 650 cuin) + CLO VIVO ENDURANCE (80 g/m²)
- 97 % použitých materiálů pochází z recyklovaných surovin
- Celková hmotnost: 355 g (velikost M)
Vhodné pro
Móda do města
Turistika a treking
Skialpinismus
VHT
| Aktivita | Móda do města, Turistika a treking, Skialpinismus, VHT |
|---|---|
| Hmotnost | 355 g |
| Materiál | Toray Airstatic DWR |
| Vyrobeno v ČR | ANO |
| Pohlaví | pánské |
| Možné využití | skialpinistické, outdoorové, na VHT, alpinistické |
| Sezóna | jaro, léto, podzim, zima, čtyřsezónní |
| Počet kapes | 2 |
| Impregnace izolační náplně | NE |
| Kapuce | ANO, pevně přišitá |
| Typ bundy | zimní |
| Odvětrání | NE |
| Hmotnost náplně | 100 g, 80 g |
| Orientační teplotní určení | -5 °C |
| Svrchní materiál | Nylon |
| Druh náplně | syntetické vlákno + peří |
| Náplň | kachní peří 90/10 |
| Plnivost peří | 650 cuin (EU) |
| Výrobce / Dodavatel |
Patizon
Výrobce Patizon 2.0 s.r.o. Zborovská 1910/4, 70200 Ostrava, Česko ahoj@patizon.com |
Recenze
Žádné hodnocení
Potřebujete
poradit?
Napište nám na e-mail: info@hanibal.cz.
Alternativní produkty
Patizon
Patizon je mladá česká značka, které záleží na tom, aby vás jejich péřové výrobky udržely vždycky v pohodě! O funkčním designu svého vybavení v Patizonu rádi přemýšlejí a rádi se pozastaví i nad tím zdánlivě nejnepodstatnějším detailem. Takhle se jim daří vyrábět spacáky a péřové oblečení, které je opravdu promyšleně navržené, vyrobené z těch nejkvalitnějších (často recyklovaných) materiálů jako je husí a kachní peří, thindown®, Pertex a zipy YKK. Díky tomu nabízejí jedny z nejlepších spacáků na trhu.


























































































































0 příspěvků
Zeptejte se
Máte dotaz k tomuto produktu? Využijte této diskuze.
Pro využití diskuze se .