S námi se trefíte! TIPY NA DÁRKY pro milovnice hor a vertikál!
Nezkažte si karmu kulmou. Vyberte pro svou outdoorovou princeznu ty nejvychytanější outdoorové dárky!
PřečístUniverzální lehké trekové hole s pěnovou rukojetí.
Alternativní produkty z kategorie Turistické:
Univerzální lehké trekové hole s pěnovou rukojetí.
Ať už plánujete poklidný přechod místního hřebene nebo se chystáte na něco delšího a náročnějšího ve vysokých horách, trekové hole Black Diamon Trail s optimálním poměrem pohodlí, vlastností a odolnosti vám budou vždy nápomocné.
Aktualizovanou měkčí pěnovou rukojeť oceníte především v prudkém terénu. Na základě měnících se povrchů stezek si hole můžete upravit podle svého gusta. Výšku si lze kompletně nastavit díky aretačnímu systému FlickLocks s dvěma zámky a dodávané karbidové hroty Tech Tips můžete vyměnit za gumové (prodávané samostatně).
| Hmotnost | 486 g |
|---|---|
| Materiál | hliník |
| Vyrobeno v ČR | NE |
| Pohlaví | unisex, pánské, dámské |
| Možné využití | turistické, sportovní |
| Sezóna | jaro, léto, podzim, zima, čtyřsezónní |
| Antishock | NE |
| Délka po složení | 64 cm |
| Druh holí | třídílné a vícedílné hole |
| Maximální délka | 140 cm |
| Aktivita | na výlet, turistika a treking |
| Upřesnění/typ | třídílné |
| Výrobce / Dodavatel |
Black Diamond
Výrobce Black Diamond Equipment Europe GmbH Hans-Maier-Strasse 9, 60202 Innsbruck, Rakousko info@blackdiamond.eu |
Recenze
Předchozí zkušenost s touto značkou. Spokojenost.
Potřebujete
poradit?
Napište nám na e-mail: info@hanibal.cz.
Nezkažte si karmu kulmou. Vyberte pro svou outdoorovou princeznu ty nejvychytanější outdoorové dárky!
Přečíst
Black Diamond je americká značka s bohatou historií. Své počátky datuje do roku 1957. Od té doby skupina lezců, sportovců a lyžařů vytváří produkty, které jsou na vysoké úrovni nejen mírou inovace, ale také zpracováním, funkčností a designem. V nabídce jsou speciální karabiny Black Diamond určené pro jištění, legendární friendy Black Diamond Camalot, první karabinu s drátěným zámkem Hot Wire, batohy pro horské lezení, čelovky a mnoho dalších řešení pro bezpečnější pohyb v horách vertikálně i horizontálně. .
Poradíme vám
s výběrem
Na prodejnách v rámci otevírací doby
0 příspěvků
Zeptejte se
Máte dotaz k tomuto produktu? Využijte této diskuze.
Pro využití diskuze se .