Rukavice BLACK DIAMOND: v suchu & teple!
Pro letošní zimu jsme pro vás připravili ucelený výběr parádních rukavic od Black Diamond. Ne jen tak náhodou - rukavice od téhle tradiční značky používáme už pěknou řádku let!
Přečíst🎁 Vánoční dárky bez stresu – vrácení až do 30.1. (Klub Hanibal), ostatní do 15.1.
✌️V pondělí 17. 11. jsou všechny prodejny zavřené.
🎁 Vánoční dárky bez stresu – vrácení až do 30.1. (Klub Hanibal), ostatní do 15.1.
✌️V pondělí 17. 11. jsou všechny prodejny zavřené.
Na skialp, splitboard i rychlé přechody – tam, kde záleží na citu, ale i ochraně při sjezdu.
Na skialp, splitboard i rychlé přechody – tam, kde záleží na citu, ale i ochraně při sjezdu.
Cirque Gloves jsou rukavice pro skialpinistické a splitboardové výpady, kdy střídáš výšlapy s rychlými sjezdy. Nabízejí výjimečný cit, přilnavost a pohodlí při pohybu nahoru, a díky skryté větruodolné kapuci z Pertex Quantum Pro i teplo a ochranu při sjezdu. Kapuci jednoduše rozbalíš přes prsty, když se počasí zhorší nebo teplota klesne.
Dlaň z kozí kůže se zesílenými gripovými zónami výborně drží hůlky i cepín. Tvarované prsty se postarají o pohodlný a přirozený úchop. Na svrchní části najdeš strečový a prodyšný softshell s vodoodpudivou úpravou Empel DWR, který odolává vodě a zároveň dýchá. Izolace Primaloft Active (40 g) v kapuci přidává teplo přesně tam, kde je ho třeba.
Rukavice Cirque jsou ideální volbou pro rychlé zimní přechody, kdy se nechceš zdržovat převlékáním vrstev.
| Hmotnost | 99 g |
|---|---|
| Materiál | Elastan, kůže, Nylon, polyester |
| Vyrobeno v ČR | NE |
| Pohlaví | unisex, pánské, dámské |
| Možné využití | skialpinistické |
| Sezóna | zima |
| Membrána | NE |
| Výrobce / Dodavatel |
Black Diamond
Výrobce Black Diamond Equipment Europe GmbH Hans-Maier-Strasse 9, 60202 Innsbruck, Rakousko info@blackdiamond.eu |
Recenze
Žádné hodnocení
Potřebujete
poradit?
Maruška a tým
220 920 820 (8:30-16:30 h)
info@hanibal.cz
Pro letošní zimu jsme pro vás připravili ucelený výběr parádních rukavic od Black Diamond. Ne jen tak náhodou - rukavice od téhle tradiční značky používáme už pěknou řádku let!
Přečíst
Black Diamond je americká značka s bohatou historií. Své počátky datuje do roku 1957. Od té doby skupina lezců, sportovců a lyžařů vytváří produkty, které jsou na vysoké úrovni nejen mírou inovace, ale také zpracováním, funkčností a designem. V nabídce jsou speciální karabiny Black Diamond určené pro jištění, legendární friendy Black Diamond Camalot, první karabinu s drátěným zámkem Hot Wire, batohy pro horské lezení, čelovky a mnoho dalších řešení pro bezpečnější pohyb v horách vertikálně i horizontálně. .
| Korunní | Senovážné nám. | Brno | |
|---|---|---|---|
| Barva: bark brown, Velikost: XS | 0 pár | 0 pár | 0 pár |
| Barva: black/walnut, Velikost: XS | 0 pár | 0 pár | 0 pár |
| Barva: bark brown, Velikost: S | 1 pár | 1 pár | 0 pár |
| Barva: black/walnut, Velikost: S | 0 pár | 0 pár | 0 pár |
| Barva: bark brown, Velikost: M | 1 pár | 1 pár | 0 pár |
| Barva: black/walnut, Velikost: M | 0 pár | 0 pár | 0 pár |
| Barva: bark brown, Velikost: L | 1 pár | 1 pár | 0 pár |
| Barva: black/walnut, Velikost: L | 0 pár | 0 pár | 0 pár |
| Barva: bark brown, Velikost: XL | 1 pár | 1 pár | 0 pár |
| Barva: black/walnut, Velikost: XL | 0 pár | 0 pár | 0 pár |
Poradíme vám
s výběrem
220 920 820(všední dny 08:30 - 16:30)
0 příspěvků
Zeptejte se
Máte dotaz k tomuto produktu? Využijte této diskuze.
Pro využití diskuze se .